wSm Familieberichten 28 Donderdag 24 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres.en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Je positieve instelling, je grote vechtlust, het was niet genoeg. maar voor ons was het heel bijzonder... Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goed heid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is van ons heenge gaan onze lieve Jfó/a/i/ies tia/u/e/\se zoon van Johannes Kagenaar f en Catharina Sanderse t 18 augustus 1952 Leiden f 23 mei 2007 Middelburg Aloma - Esther en Marcel SherayvoJemairo Kishira en Ninjo Corry en Jaap Piet en Roos Kees en Carolien Addie en Bert Dirk en Sarina Jannie en Ferry Koen en Josette neven en nichten We bedanken het HKPD te Missingen en Hospice "Sint Jans De Casembrootte Middelburg voor de goede zorg die ze aan Jan hebben gegeven. Correspondentieadres: P.C. Kagenaar, Breeweg 94c, 4335 AS Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Jan te nemen op donder dag 24 en vrijdag 25 mei van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Tevens kunt u daar afscheid nemen op zaterdag 26 mei van 12.00 tot 12.30 uur, waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te con doleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan wordt u ver zocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. iefamat tfjaftm Zfóume*v Forucci, Sisley, Oloma, Petra Guus Rustig, maar voor ons nog plotseling, is na een liefdevolle verzorging in unit 3 van Ter Weel te Goes overleden onze lieve broer, zwager en oom Jacobus Huissen *21-10-1949 122-5-2007 Familie Huissen Correspondentieadres: J. Hollebrandse-Huissen Dahlialaan 59 4401 GZYerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. A.P. van der Maas, wordt vrijdag 25 mei om 13.30 uur gehouden in "De Rancke", Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Rancke" gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig beschouwen. Blijf mij nabijwanneer het duister daalt. Onze lieve mem en beppc is in het Licht gekomen. Anjum20 juli 1926 t Leeuwarden, 22 mei 2007 JJtje Schntte-Wiersma Sinds 22 april 2000 weduwe van Jan Willem. Schutte Gij hebt mijn rechterhand gevat; Gij zult mij leiden door uw raad en daarna mij in heerlijkheid opnemen. Psalm 73 23b en 24. Roden: Bert enjacolies Aart Lidewij Straatsburg: Sietske en Philippe Lyfke Daphne Anne-Mei Amsterdam: Lambo Laren: Petra en Kay Chloé Jan Willem Correspondentieadres Grasbroek 15 9301 WC Roden De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 26 mei om 11.00 uur in de gereformeerde kerk, Kievitstraat 3 te Grou. U bent welkom vanaf 10.45 uur. Aansfuitenif vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraaf plaats te Grou. "De Heer is mijn Herder" Bedroefd geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jacobus Robert Boone in de leeftijd van 84 jaar. Oost-Souburg: J. Boone-Baljeu Oost-Souburg: Piet Boone Nel Boone-Maas Kirsten en Serge, Sterre Miriam en Dennis, Stef Karin en Bas Oost-Souburg: Hanneke den Engelsman-Boone Wim den Engelsman Esther en Wiek Judith en Sander Vlissingen: Rob Boone Annette Boone-Roelse Marjet en Luuk Els Onze dank gaat uit naar het personeel van 't Gasthuis afd. "Molenwater" voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 22 mei 2007 Poortugaalstraat 23,4388 AW Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op zater dag 26 mei van 10.00 tot 10.15 uur in de "Open Haven", het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente Oost-Sou burg. Deze kerk is gelegen op het Oranjeplein 2. Aansluitend zal daar om 10.30 uur de afscheidsdienst wor den gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Lieven geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u ver zocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diepbedroefd berichten wij u het overlijden van onze broer en oom Jacobus Robert Boone echtgenoot van Mien Baljeu op de leeftijd van 84 jaar. Wij hopen dat Mien en de kinderen kracht zullen ontvan gen om dit verlies te dragen. Middelburg: I. Boone (in herinnering) A. Boone-de Kam (in herinnering) Den Haag: J. Boone G.W.S. Boone-Okma Tilburg: P. Boone L.H.G. Boone-Snijders Middelburg: J.A. Boone A.S. Boone-Arendse (in herinnering) Neven en nichten 22 mei 2007 Na een lange periode van ziek zijn hebben we afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Jacobus R. Boone echtgenoot van J. Boone-Baljeu M. Baljeu (in herinnering) G. Baljeu - Poelman M.C. Tissink- Baljeu L.F. Tissink (in herinnering) J. van Oosten - Baljeu (in herinnering) L.P. van Oosten Neven en nichten Oost-Souburg, 23 mei 2007 Dankbaar dat hij niet langer hoeft te lijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis, van het overlijden van onze broer, zwager en oom P. de Buck In de leeftijd van 86 jaar Dieren: C.C. v.d.Linden de Buck E.S. v.d. Linden t Goes: C.C. Leendertse de Buck D. Leendertse t Colijnsplaat: L. Anemaet de Buck D.J. Anemaet t Kamperland: J.C. Versluys de Buckf A. Versluys f Colijnsplaat: N. Kallewaard de Buck P.J. Kallewaard Neven en nichten Colijnsplaat, 22 mei 2007 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Piet de Buck echtgenoot van Dina Brouwer op de leeftijd van 86 jaar. Familie Brouwer, neven en nichten Na een strijd, moeizaam gestreden, ging je heen, niet onverwacht. Niemand wist hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht, maar ook hieraan kwam een einde. Het deed je zeer ons te laten staan, maar hiermee hebben we vrede omdat je nu kunt rusten gaan. Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader, groot- en overgrootvader Willem Duinkerke sinds 1 november 2002 weduwnaar van Bregtje de Koeijer 21 februari 1920 22 mei 2007 Roosendaal: Janny Sonke-Duinkerke Chris Sonke Yvonne en Danny Rick Peter en Lisette Antwerpen (B): Meo Duinkerke Ria Duinkerke-van der Wal Lianne en Rafik Michael, Aicha, Amin Mireille en Bart Zeno, Nina Wesley en Margaretha Andreas Kapelle: Piet Duinkerke Sjanneke Duinkerke-Coomans Sabrina Correspondentieadres: Donkenweg 48 4707 XV Roosendaal De afscheidsdienst, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt zaterdag 26 mei om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaatsje Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Wij zijn de medewerkers van zorgcentrum Vredelust te Yerseke dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Wij m-i mM WÈrr -ga ?-.v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 62