Meer parkeerplaatsen bij De Blaauwe Hoeve Hulst Hastens Mega Store Breda 2e Pinksterdag geopend! 0800 - 54626766 LIOCORNO www.liocorno.nl Ruzie tussen bezoekers van Geuzenfeesten Wij geven u de helft cadeau! M Man mishandelt echtpaar Accordeonfestival in Sluiskil Hastens 7^ Op het terrein van het zorgcentrum komen 58 parkeerplaatsen. door Frank van Cooten hulst - Op het terrein van zorgcen trum De Blaauwe Hoeve aan de Truffinoweg in Hulst komen meer parkeerplaatsen dan de bedoeling was. Wethouder Clen de Kraker is dat overeengekomen met de directie van zorgstichting Curamus, onder meer om de parkeerproblemen in de Truffinoweg op te lossen. Bij de huisartsenpost op het terrein ko men 58 parkeerplaatsen in plaats van de geplande twintig en ook voor het personeel van De Blaau we Hoeve komen meer parkeer plaatsen achter op het terrein. Omdat het nog tot en met 2009 duurt voordat de totale nieuw bouw van De Blaauwe Hoeve klaar is, neemt de gemeente na de zomer een verkeersbesluit voor de Truffinoweg. Er mag dan alleen nog maar in de parkeervakken worden geparkeerd en niet meer links en rechts op de weg zoals dat nu gebeurt. De Truffinoweg wordt veel ge bruikt door scholieren van het Reynaertcollege. De ingang van de Hoed (Huisart sen onder een dak) komt aan de kant van de Zandstraat. Wethouder De Kraker wil daarom daar een forse verkeersremmer aanleggen. Veel automobilisten rijden daar momenteel te hard. „Bij de Hoed moet het veiliger worden", aldus De Kraker. Van ons zult u niet horen dat we de goedkoopste hypotheek hebben. Van onze klanten wel! Hoofdkantoor; bindstraat 465801 CR, Venray biervliet - Een aantal bezoekers van de Geuzenfeesten in Biervliet nam vrijdagnacht het opstandige karakter van de Geuzen wel heel erg serieus. Tussen enkele bezoe kers van het feest ontstond onenig heid bezoekers. Bij de feesttent werd gevochten op straat. Een negentienjarige Temeuzenaar liep hierbij een dik oog op en een negentienjarige inwoner van Bre da hield een pijnlijke kaak over. In verband hiermee is ter plaatse een twintigjarige inwoner van de ge meente Terneuzen aangehouden. Hij is na verhoor weer in vrijheid gesteld. Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller,1 Bel 0800-0231231. het alfabet van Zeeland terneuzen - Een 33-jarige man uit Oostende is gisteren om 18 uur aangehouden op de Binnenvaart- weg in Terneuzen. De man had tussen 15.50 en 16.30 uur op de Scheldeboulevard, naar aanleiding van een verkeerssituatie, een Ter- neuzens echtpaar (69 en 65 jaar) mishandeld. Beiden liepen enkele builen en schaafwonden op. Toen de man rond 18 uur wilde vertrekken, werd hij door de gewaarschuwde politie aangehouden. ZPZC Maandag 21 mei 2007 1 7 SLUISKIL - Met op het programma twee solisten en een accor deonorkest werd gisteravond in Sluiskil een accordeonfestival gehouden. Plaats van handeling was gemeenschapscentrum 't Meulengat, waar ruim tweehonderd liefhebbers naar de ver richtingen van de muzikanten kwamen kijken en luisteren. De organisatie was in handen van Akkordeon Federatie van de Provincie Oost-Vlaanderen (AFPOV). Solist Rinus van Driel opende het accordeonfeestje en genoot zichtbaar. „Het is een prachtig instrument, waarop alle soor ten muziek kunnen worden gespeeld. Van klassiek tot popu lair, alles is mogelijk. En dat maakt het zo bijzonder", zegt de Temeuzenaar. Dankzij een ontmoeting in Boeckhoute leerde Van Driel accordeonist Joseph Bultiauw kennen. Bultiauw is ook begenadigd klarinetspeler en speelde zelfs enige tijd in het begeleidingsorkest van Eddy Wally. Naast de solo-optre dens speelde ook accordeonorkest De Accomusicband uit het Belgische Tielt nog twee sets van bijna een uur. De formatie bestaande uit een twintigtal accordeonisten bracht een afwis selend repertoire met nummers van Édith Piaf tot Frans Bauer. Van Driel gaf aan zich sterk te willen maken het festival vaker naar Zeeuws-Vlaanderen te halen. „Indien het mogelijk is, zou het mooi zijn bijvoorbeeld ook eens in Hulst of Oostburg op te treden. Deze eerste keer is in ieder geval méér dan ge slaagd." foto Wim Kooyman Hastens Mega Store Breda Ettensebaan 17 (naast Kids Factory) Breda, 0900 - 225 0 225 00 uur 28 mei van 11.00 tot 17.00 uut 100% natuurlijke materialen...

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 63