Zeeland Ringlijders Gapinge i de beste I Zijspanrit geslaagd Hastens Mega Store Breda i 2e Pinksterdag geopend! 0800 - 54626766 LIOCORNO www.liocorno.nl Wij geven u de helft cadeau! Politie pakt drankrijders Arabieren racen op Berini mee in Aagtekerke Hastens WPZC Maandag 21 mei 2007 1 7 Van ons zult u niet horen dat we de goedkoopste hypotheek hebben. Van onze klanten wel! Hoofdkantoor: Bindstraat 46 - 5801 CR, Venray vlissingen - In een lange colonne trokken zaterdag 88 motoren met zijspan over Walcheren en door Zuid-Beveland. In de zijspannen zaten gehandicapten. Het was voor de 21e keer dat deze Zeelan- diarun werd gehouden. De tocht begon 's ochtend op het Stadhuisplein in Vlissingen. Via Ritthem ging de colonne de zak van Zuid-Beveland in. 's Middags kwamen de motoren via Middel burg en de boulevard weer terug op het Stadhuisplein in Vlissin gen. Vanuit Goes was er zaterdag ook een gehandicaptenrit, maar dan in zo'n tweehonderd vracht wagens. De organisaties van beide evenementen hadden de routes op elkaar afgestemd, zodat ze elkaar niet in de weg zouden rijden. Domburg II kan de koppositie niet vasthouden. door onze correspondent Marlies Lampert meliskerke - In de Ereklaswed- strijd ringrijden ging het drietal van Domburg II zaterdag al vanaf de 8e beurt aan de leiding met één ring voorsprong op Domburg I, Gapinge I en Meliskerke I. Die kop positie behield Domburg II door alles te steken tot Ramon Vader in de 22e beurt een ring miste. Daar mee kwamen ze weer gelijk met Domburg I en Gapinge I. Direct daarna miste René Provoost van Domburg I, waarmee die ploeg meteen zijn kans op de ie plaats verspeelde. In de 27e beurt miste ook Sander Willemse van Domburg II zijn allereerste ring. Pas vanaf die beurt ging Gapinge I alleen aan de leiding. Het drietal van Gapinge I stak onverstoorbaar door en won na 30 beurten met 89 ringen. Intussen betekenden de missers van Domburg I en II kan sen voor Biggekerke I voor een tweede plaats. In de allerlaatste beurt miste Martijn Minderhoud van Domburg II zijn ring, waar door Biggekerke I een directe kans maakte op het reservekampioen schap. Een misser van Rudy Koets in de 30e beurt verhinderde dit met als gevolg dat Domburg I en II en Biggekerke I moesten kampen. FJ1 In Meliskerke werd zaterdag een ringrijwedstrijd gehouden. Gapin ge I ging er met de winst van door. Krijn Coppoolse won het persoonlijk kampioenschap. Biggekerke I had de sterkste kam pers, waarmee zij de reservetitel alsnog binnenhaalden. Onderaan in het klassement bun gelde de hele dag Domburg III dat samen met Aagtekerke I degradeer de naar de Eerste Klas. Voor het persoonlijk kampioen schap traden zes ringrijders aan die allen 30 van de 30 ringen sta ken. Door in de kamp als enige 10 mm te steken, werd Krijn Coppool se winnaar en ging het persoonlijk reservekampioenschap naar Coen Minderhoud. Agenda Ringrijden. Zaterdag 26 mei Eersteklaswedstrijd ringrijden in Oostkapelle in de J. de Pourckstraat van 08.00-17.30 uur. Dinsdag 29 mei ringrijden 'Derde Pinksterdag' in Koudekerke, in Nieuwland, in Oostkapelle en in Sou burg. Zie ook www.ringrijden.nl Boot in problemen op Veerse Meer veere - De brandweer van Veere is gistermiddag uitgerukt om twee mensen in een lekgeslagen speed boot te helpen. Bij het verlaten van de haven van Kamperland had de boot de grond geraakt. Bij de jachtwerf Oostwatering is de boot leeggepompt en uit het water gehaald. Niemand raakte gewond. Brandbaar gas lekt uit wagon nleuwdorp - Uit een ketelwagon aan de Europaweg Oost bij Nieuw- dorp is gisteren een beetje van het brandbare gas buteen gelekt. Een controleur van de NS ontdek te dat even voor 13.00 uur. De brandweer rukte meteen uit, maar het bleek te gaan om een lege wa gon, die niet goed was schoonge maakt. Bijeenkomst voor hartpatiënten middelburg - Hartezorg, de vereni ging van hartpatiënten, houdt morgenavond een bijeenkomst in de Zeeuwse bibliotheek in Middel burg. Mensen die te maken heb ben met hartziekten kunnen daar over van gedachten wisselen. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Brand bij Chinees restaurant Westkapelle westkapelle - In een Chinees res taurant in Westkapelle is gistera vond brand ontstaan. De brand was veroorzaakt door kinderen die speelden met vuur. Omdat ver moed werd dat de kinderen nog binnen waren, werden brandweer en ambulances opgeroepen. Bij aankomst bleek de brand al ge blust. Niemand raakte gewond. Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800-0231231. het alfabet van Zeeland middelburg - De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag, afzonderlijk van elkaar, drie Vlis- singers aangehouden wegens rij den onder invloed. Een 47-jarige man werd rond 0.30 uur op de A58 bij Kapelle betrapt. Hij had meer dan drie maal de toegestane hoeveelheid alcohol gedronken. Zijn rijbewijs is in beslag geno men. De andere twee hadden elk zo'n twee maal de toegestane hoe veelheid gedronken. Zij kregen een rijverbod van vijf en zes uur. aagtekerke - Ook dit jaar trekken Maarten en Josien Knoester tijdens de Solexrace in Aagteker ke veel bekijks met hun uitdossing en tandem. Ze rijden dan wel niet op een Solex maar op een Berini, „maar we mogen toch meedoen want een Berini wordt net als een Solex aangedreven door een motortje op het voorwiel", zegt Maarten. Het echtpaar Knoester doet elk jaar mee met de Solexrace in hun dorp, „omdat het gewoon leuk is dat er in Aagtekerke iets wordt georgani seerd." Dit jaar zijn ze verkleed als Arabieren: hij met Arafatsjaal, zij in burka. De Solexrace in Aagtekerke werd dit jaar voor de vijfde keer gehouden. Rond de 45 deelnemers verschenen in verschillende manches aan de start. In de categorie 'specials' won Harry de Waard, in de categorie 'ludiek' Louis Dekker en bij de dames won Jolanda Francke. De eerste prijs in de categorie 'leukst verkleed' ging naar het duo Stroo-Passenier. Het echtpaar Knoester werd derde. foto Lex de Meester 28 mei van 11.00 tot 17.00 uur since 1852 100% natuurlijke materialen... Hastens Mega Store Breda Ettensebaan 17 (naast Kids Factory) Breda, 0900 - 225 0 225

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 17