(Tlensen inq.nl - 1f"J® i- Zoek, Vind iisil JLW c PZC Maandag 21 mei 2007 I 11 Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van mijn schoonzuster en onze Tante Ma Domburg: M. Kaland-Minderhoud Vrouwenpolder: Marjan en Lou Maurik: Jan en Ine Heden bereikte ons het bericht dat overleden is onze tante Ma Lievense-Kaland We wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. L. Pouwelse-Huibregtse W. Pouwelse K. Huibregtse R. Huibregtse-Gabriëlse t J. Dalebout S. Minderhoud-Huibregtse W. Minderhoud Westkapelle, 18 mei 2007 Je zat daar stil, kon niets meer zeggen, je gedachten, verlangen, of iets uitleggen. Woorden, voordatje ze kon uitspreken vervaagd, en toch heb je nooit geklaagd. Altijd geduldig, soms een traan van ontroering of een herinnering ergens aan. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele jaren die haar geschonken zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oudoma Adriana Lous-Geldof sinds 11 mei 1994 weduwe van Jan Abraham Lous geboren 28-02-1915 overleden 18-05-2007 Oostkapelle: Simon en Leny Lous-Boogaard Rianne en Leo Quinto, Jerro Esther en Nico Leon, Nada Lewedorp: Betsy en Kees Sanderse-Lous Ernest en Willemijn Fiene Nadine en Michiel Oostkapelle: Wilma Lous Abco en Anneke Joanne Middelburg: Kea Lous en Jos Vaessen Ellen Luuk Oostkapelle: Bram Lous (in herinnering) Jarken llona Joeri Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Simnia. Domburg, 18 mei 2007 Zorgcentrum Simnia, Correspondentieadres: Noordweg 2a, 4356 EC Oostkapelle Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 22 mei a.s. van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van uitvaartverzorging H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 23 mei a.s. om 12.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Voorafgaand zal een herdenkingsdienst worden ge houden in de Dorpskerk te Oostkapelle die aanvangt om 11.00 uur. Er is gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in hotel "De Moerbei", Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. Nooit klagend, stil dragend, moedig ging zij altijd door. Tot ons groot verdriet, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma facomina Walraven-Jobse weduwe van Adriaan Floris Walraven in de leeftijd van 101 jaar en 6 maanden. Oost-Souburg: Janny Cevaal-Walraven Oost-Souburg: Suus Jasperse-Walraven Nieuwerkerk: John Cevaal De Meern: Ad Cevaal Oost-Souburg: Ruud Cevaal en Coby de Smit Dennis, Ramon Leiden: Pieter Jasperse Oost-Souburg: Ineke Jasperse Oost-Souburg, 19 mei 2007 Zorgcentrum "De Zoute Viever" Correspondentieadres: J. Cevaal-Walraven Zeewijksingel 314388 EN Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 22 mei van 19.00 tot 20.00 uur op haar kamer 129) in Zorgcentrum "De Zoute Viever" aan de Dongestraat 1, 4388 VJ Oost- Souburg. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woens dag 23 mei om 10.30 uur in bovengenoemd Zorgcentrum. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Putte- straat te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Zoute Viever". Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. 21-5-2001 Lieve Kim Altijd ben je erbij, want, de liefde die ons bindt sterft nooit. Altijd zal je er zijn, het voelt nog als met z'n viertjes. Je bent waar je bij had kunnen zijn. Jan Tineke Jeff Kim V Als een vlinder ben je ons vooruit gevlogen. Fladderend in de wind, door ieder van ons bemind. Onbereikbaar ver, maar in ons hart heel dichtbij. Opa Oma, Leo Kitty Merlin Danny Bou Rian Joi n Edi Djen, Menno Anja Aniek Rens 21 mei 2004 21 mei 2007 In memoriam Ray van Tilborg Kon ik de tijd maar terug draaien dan zou het anders geweest zijn Voor altijd in onze gedachten Bart Emmy Poeke/Molly/silver f f?ê3§ÉmS0 I VJIP Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! T' i'ir h VS Tf. ':4;-v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 11