Familieberichten mensen .nl r 10 Maandag 21 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl t 9 *i*j (Cgjit Hoera Op vrijdag 18 mei is geboren onze zoon en broertje felle Leendert Dees Steven Dees, Antje de Vries, Marieke Boomdijk 3 4491 PP Wissenkerke 29-5-1957 29-5-2007 50 jaar getrouwd Jacobus van Wallenburg en Jozina de Jager Maalstede 1,4421 EDKapelle gelegenheid tot feliciteren zaterdag 26 mei in de Vierlinden Kattendijksedijk 19 4463 AL GOES van 16 uur tot 18 uur. Soms is er zoveel wat we voelen Maar zo weinig wat we kunnen zeggen.... Na een leven waarin zowel vreugde als verdriet haar deel werd, is onverwacht overleden onze lieve moeder Jeanette Vina de Pree in de leeftijd van 54 jaar Peter Dellebeke Gwendolyn Pieters Michel Dellebeke Correspondentieadres: P. Dellebeke Vlissingsestraat 1 51 4388 HC Oost-Souburg De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op dinsdag 22 mei om 10.00 uur in crematorium Middelbui-g, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het ci'ematorium. Willen degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden bereikte ons het di-oeve bericht, dat onze oud-mede- bewoonster, mevrouw Jeanette Vina de Pree wensen ha; Ver.v.Eig. "PaulKruger" onverwachts is overleden. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Een bekende overleden? Zoek, VincJ teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Hubregt van Stel Geboren Wemeldinge Overleden Wemeldinge 5 december 1923 18 mei 2007 N. van Gorp-van Stel t M. van Gorp H. van Stel t J. van Stel-Sonke t J. Glerum-van Stel M. Glerum t M. de Groene-van Stel (Canada) M. de Groene A.Fokker-van Stel C. Fokker t Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in "Ter Schorre" is overleden mijn moeder en oma Margaretha Sabila van Weijnsberghe in de leeftijd van 83 jaar. Vogelwaarde: Lilian en Edwin den Exter Kelsey Terneuzen, 15 mei 2007 Correspondentieadres: Bossestraat 144 4581 BH Vogelwaarde De ci'ematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. 'Dient elkander door de liefde Galaten 5:13 Vei-drietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen onze lieve tante Antje Paulina van Strien-Meijers Sinds 1990 weduwe van Adriaan van Strien in de leeftijd van 84 jaar. Uit aller naam, C.J. Traas-van Strien 's-Heer Arendskerke, 18 mei 2007 Zorgcentrum 'Poelwijck' Con-espondentieadres: Gamander 10,4451 TB Heinkenszand De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 23 mei om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 13.45 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 12.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar team 3 van Zorgcentrum Poelwijck voor de goede en liefde\>olle verzorging. Aan het roer dien avond stond het hart En scheepte maan en bossen bij zich in En zeilend over spiegeling Van al wat het geleden had, Voer het met wind en schemering Om buig en tuig voorbij de laatste stad (G. Achterberg) Dankbaar voor het leven dat wij in goede en in slechte tijden met elkaar mochten delen, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze dierbare vader, opa en mijn bi'oer Arend Joos Foudraine in de leeftijd van 85 jaar. Onze oprechte dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum 'Ter Weel' te Goes, voor de liefdevolle verzorging. Nelly Foudraine-van Kruijssen Lydia en Hans Hugen-Foudraine Frank en Irene Renée Norbert en Lia Foudraine-Verhoef Lorraine Christian Coby Foudraine Goes, 19 mei 2007 Beukenstraat 186,4462 CB Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 23 mei van 19.00 tot 19.30 uur in de 24-uurs familiekamer van i-ouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De uitvaartdienst, waarvoor u bij deze wordt uitgenodigd, zal woi'den gehouden op donderdag 24 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena te Goes, waar na om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelbui'g. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en sa menzijn in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus en tante Pieternella Neeltje Teeuw - Sarneel "Nenne" in de leeftijd van 85 jaar. Corrie Biuggeman - Sarneel An Kieboom - Sarneel Rie de Wijze - Sarneel Neven en nichten Onze dank gaat uit naar de artsen en verzorgenden van appartement 4 van de "De Vliedberg" voor de liefdevolle verzorging. Koudekerke, 19 mei 2007 "De Vliedberg" Correspondentieadres: A.D. de Wijze Schuttersveld 30 2924 XL Krimpen a/d IJssel Er is gelegenheid tot afscheid nemen en te condoleren op woensdag 23 mei van 13.00 - 13.30 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelbui-g. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis wordt u uitgenodigd om mee terug te gaan naar het uitvaartcentrum. Lieve Nenne Ik zal je missen. Liefs, Kitty Elkaar na zoveel jaren samen moeten missen, dat doet onbeschrijflijk veel pijn. De herinneringen zijn niet uit te wissen, wat overblijft is de dankbaarheid voor ons samenzijn. Dankbaar voor de liefde waarmee hij mij tijdens zijn leven heeft omringd, deel ik u verdrietig mede dat van mij is heengegaan mijn lieve en zorgzame man Cornell's Anthonie van Be veren - Cor- in de leeftijd van 86 jaar. Tanneke van Beveren-van der Linde 19 mei 2007 Scheldestraat 112 4301 VG Zierikzee Woensdag 23 mei om 13.30 uur zal er in de Groene zaal van Zorgcentrum "Borrendamme" aan de Scheldestraat 2 te Zierikzee een afscheidssamenkomst gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.50 uur. Na de begrafenis is er in genoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze geliefde broer, zwager en oom C.A. van Beveren op de leeftijd van 86 jaar. Bruinisse: J. van Beveren T. van Beveren-Struijk Zierikzee: C. van Beveren Neven en nichten Bedi'oefd maar vol mooie hei-inneringen nemen wij afscheid van onze lieve zwager en Ome Cor Zierikzee: A.C. v/d Linde (in liefdevolle herinnering) J.J. v/d Linde-Vis Zierikzee: Johanna v/d Linde Ouwerkerk: Lou en Marlies v/d Linde Witten (Duitsland): Samira en Met Janette en Georg 's-Gravenzande: Cees v/d Linde Rinus Boon Rotterdam: Toon v/d Linde Glen Gomes Noordwelle: Arie en Marianne Hanson Breda: Ilona en Henk Isabel en Quint Noordwelle: Mirella en Michel Nick Zierikzee: Arian en Dieneke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10