KAPSTER X Jan de Nooijer vof Banen Buijze Kapsalons IV QJobTrack.nl Functioneel Beheerder 1 Welzijn Directeur (m/v) p, Coppejans Partners Commerciële binnendienstmedewerker pensioenen en hypotheken Buijze Kapsalons Woning-en meubelstoffeerder leerling woningstoffeerder en een ervaren meubelstoffeerder Kijk ook op PZC Zaterdag 19 mei 20071 11 DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Voor het realiseren van haar ondernemingsdoelstellingen is DELTA N.V. mede afhankelijk van optimaal werkende informatiesystemen. Voor de gebruikers van deze systemen zijn wij continu op zoek naar verdere verbeteringen. Als schakel tussen de gebruikers en IT Services Applicatiebeheer vertaal je de wensen van de gebruikers naar concrete voorstellen voor aanpassing van systemen en test je systemen op functionaliteit. DELTA N.V. kent een divisiestructuur. Binnen meerdere divisies bestaat de vacature voor een fulltime functioneel beheerder. De standplaats zal per divisie worden bepaald. Wij zijn zowel op zoek naar ervaren mensen als schoolverlaters. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Inventariseren en analyseren van de informatiewensen van het lijnmanagement. - Vertalen van deze wensen in concrete wijzigingsvoorstellen aan de diverse belanghebbende partijen. - Overleggen met de functioneel beheerders van andere divisies en overige belanghebbende partijen. - Betrokkenheid bij het testen van de aangebrachte wijzigingen en afname ervan namens Comfort. - Opstellen van business cases en impact analyses. - Fungeren als aanspreekpunt over informatiesystemen, zowel voor lijnmanagement als voor de overige belanghebbende partijen. - Voeren van pro-actief beheer middels het monitoren van de incidenten en changes op informatiesystemen. - Rol als projectleider bij businessprojecten. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Hbo werk- en denkniveau, richting bedrijfskunde, administratieve organisatie of bedrijfskundige informatica. - Goede analytische en communicatieve vaardigheden en een klantgerichte instelling. - Vaardigheid om op alle niveaus binnen de organisatie te kunnen opereren. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een marktconform salaris. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Pietha Spruijt, medewerker HRM, telefoon (0118) 88 26 58. De Jeugdzorg is in beweging! Door uitbreiding van de werkzaamheden van ons bureau ontstaan er vacatures voor verschillende functies. Wij zoeken gemotiveerde, gekwalificeerde en doortastende medewerkers die onze organisatie komen versterken. Bureau Jeugdzorg Zeeland (165 medewerkers) staat bekend om zijn collegiale sfeer. Voel jij je aangesproken, lees dan verder. Binnen Bureau Jeugdzorg Zeeland is wegens uitbreiding een vacature ontstaan voor de functie van: Aquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs. Stichting Veere Stichting Welzijn Veere zoekt een full-time De Stichting Welzijn Veere is een organisatie die naast jongerenwerk, ouderenwerk en het ondersteunen van vrijwilligers(organisaties) een aantal nieuwe ontwikkelingen die voortvloeien uit de WMO heeft gestart ten behoeve van de gehele Veerse samenleving. De directeur gaat daaraan vorm en inhoud geven. Het uitvoerend werk wordt in samenwerking met ongeveer 350 vrijwilligers gedaan. Het personeel zal naar verwachting 6 personen omvatten. Wij zoeken een man of vrouw die: - visie heeft op de ontwikkelingen binnen het brede terrein van welzijn en lokaal sociaal beleid - leiding kan geven aan de ontwikkelingen van de organisatie - een op de functie gerichte opleiding heeft op HBO of academisch niveau - bij voorkeur ervaring heeft met jongerenwerk. Het gaat om een tijdelijke functie van een jaar, met uitzicht op een vaste aanstelling. Salaris en arbeidsvoorwaarden op basis van de CAO Welzijn. U kunt telefonisch inlichtingen inwinnen over de functie bij dhr. P. Hengst, secretaris, tel. 0118 571589. Een assessment behoort tot de mogelijkheden. Een informatiepakket kunt u aanvragen op het kantoor van de stichting, tel. 0118 583687. We streven ernaar op 29 juni de sollicitatiegesprekken te voeren. De nieuwe directeur treedt bij voorkeur op 1 oktober 2007 in dienst. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 7 juni sturen naar het bestuur van de Stichting Welzijn Veere, Schoolstraat, 4356 BX in Oostkapelle. W BELONINGSMANAGEÈVHENT PENSIOEN ADVISERING Is wegens verdere groei op zoek naar een: Profiel: minimaal 5 jaar ervaring in soortgelijke functie, aantoonbare kennis en verzekerings diploma's, uitstekende arbeidsvoorwaarden. Info: www.coppejansenpartners.nl Sollicitatie: ems@etappecommerce.nl haarscherp zoekt een voor minimaal 4 dagen en een junior A junior B Wil je ons team komen versterken, stuur dan uiterlijk voor 25 mei een schriftelijke sollicitatie naar: Zuidlandstraat 30 - 4532 CC Terneuzen Zie voor meer info: www.buijzekapsalons.nl SFEER. IN IEDER INTERIEUR Langstraat 79 - Arnemuiden Tel. 0118-602937 www.iandenooiiervof.nl Wii ziin od zoek naar 2 nieuwe werkkrachten: Heeft u interesse? Neem dan telefonisch contact op met Mevr. A.de Nooijer 0118-602937. Teamleider m/v U geeft leiding aan een team Jeugdbeschermers en/of Casemanagers (totaal +/-15 fte). U draagt zorg voor de planning en organisatie van de werkzaamheden en verricht activiteiten in het kader van personeelmanagement zoals werving, selectie en introductie. Daarnaast geeft u methodische werk- en teambegeleiding en stelt u instellingsbesluiten in de casuïstiek vast. U draagt zorg voor implementatie van diverse beleidstrajecten en u levert een bijdrage aan de ontwikkeling van het afdelingsbeleid. Uitgebreide informatie over deze functie is te vinden op www.bjz-zeeland.nl (onder vacatures). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA N.V. Postbus 50118 41,30 KA Middelburg T: (0118) 88 20 00 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 95