Banen O JobTrack.nl G O DENKEN Manager Operations Elektromonteurs soka Afdelingsverantwoordelijke Verkoop Medewerker Verkoop Medewerker Verkoopondersteuning/Kassière Medewerker Verkoop 10 I Zaterdag 19 mei 2007 PZC Kijk ook op DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief- De divisie Milieu van DELTA levert een integrale aanpak voor afvalmanagement en milieudiensten. Daarnaast biedt deze divisie een breed scala aan zakelijke oplossingen voor uiteenlopende milieuvraagstukken. Het onderdeel Industriële Reiniging houdt zich bezig met het industrieel reinigen van tanks en procesinstallaties. Binnen de business unit Industriële Reiniging van DELTA Milieu te Rotterdam, bestaat de vacature voor een fulltime manager operations. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende taken: - Bijdragen aan de beleidsvorming binnen de business unit Industriële Reiniging. - Opstellen en na goedkeuring door directie (doen) uitvoeren van het operationele beleid vastgelegd in het businessplan IR binnen de daartoe gestelde financiële kaders. - Leidinggeven aan direct aan jou rapporterende medewerkers en sturen en coachen van overige binnen je competentiegebied werkzame medewerkers. - Verantwoordelijkheid voor een efficiënte en effectieve uitvoering van het dienstenpakket van industriële reiniging door een optimale planning van de inzet van rijdend en uitvoerend personeel, middelen en materieel (onderhoud). - Professionaliseren van de operationele dienstverlening. Daartoe de marktontwikkelingen volgen binnen je taakgebied en tijdig anticiperen op relevante ontwikkelingen. - Het aanleveren van de juiste gegevens ten behoeve van de maandafsluiting, maandrapportage en het budgetteringsproces. Het opstellen en analyseren van rapportages, het periodiek volgen van de realisatie, het signaleren van afwijkingen en het doen van voorstellen ter verbetering. - Het onderhouden van relevante externe en interne contacten. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Minimaal hbo werk- en denkniveau (voorkeur logistieke of technische opleiding). - Ruime leidinggevende ervaring. - Kennis van de relevante markten, processen en/of activiteiten is een pre. - Zelfstandigheid, goede sociale vaardigheden en goede mondelinge en sch riftel ij ke uitdru kki ngsvaa rd igh ei d - Positieve, flexibele, innovatieve en resultaatgerichte instelling. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Judith Koole, telefoonnummer 06 - 53677735- E L E KT R O LICHTINSTALLATIES KRACHTINSTALLATIES DATANETWERKEN GLASVEZELTECHNIEK SERVICE EN ONDERHOUD Logistiekweg 20 4387 PK Vlissingen T (0118) 43 08 08 F (0118) 41 63 15 E info@geko-elektro.nl W www.geko-elektro.nl Wij zijn een jong snelgroeiend installatiebedrijf met werkzaamheden in de zakelijke en particuliere sector. Voor onze groeiende organisatie zoeken wij dan ook Uw taak: Het aanbrengen van elektrotechnische installaties, waaronder ook glasvezel- en datanetwerken, installaties in medische ruimten en alle andere voorkomende werkzaamheden aan diverse installaties. Wij vragen: Een enthousiast en zelfstandig ingestelde medewerker met: Enige jaren ervaring op elektrotechnisch gebied. Bezit van rijbewijs B. Goed in teamverband kunnen werken. Opleiding monteur sterkstroominstallaties elektro techniek. Wij bieden: Een goed salaris. Bedrijfsauto. 1 Zelfstandigheid. Bereidheid tot het volgen van eventuele studies en cursussen. Een afwisselende functie met ruimte voor eigen initiatief. stichting ouderenzorg kanaalzone Vernieuwing en kwaliteit! Dat zijn de speerpunten waarmee SOKA werkt aan de toekomst van wonen, zorg en welzijn. Vanuit een mensgerichte visie werken wij voortdurend aan vernieuwing van ons zorgaanbod. Hierdoor blijft ons zorgaanbod steeds afgestemd op de actuele vraag van de cliënt. Onze medewerkers zetten zich in voor kwaliteit en klantgerichtheid, op het gebied van intra- en extramurale zorg, op het hoogste niveau. De organisatie ziet de huidige ontwikkelingen in de zorg als uitdaging voor onze inventiviteit en creativiteit om oplossingen te vinden binnen de grenzen van de mogelijkheden. Het vinden daarvan geeft ons energie, plezier en vooral resultaat. Wij zijn voor onze locatie de Blide afdeling intramuraal op zoek naar kandidaten voor de functie van: Teamleider "Een resultaatgerichte coach" Uw profiel Als teamleider ondersteunt u vanuit een integrale managementgedachte een enthousiast team van medewer kers. U bent verantwoordelijk voor een optimale zorg- en dienstverlening en bewaakt de kwaliteit en kwantiteit van zorg. U participeert in projecten en werkgroepen en bent nauw betrokken bij de begeleiding van verande ringsprocessen. Belangrijk is dat u voor de gewenste veranderingen een breed draagvlak creëert onder meer door goed te luisteren naar en te overleggen met medewerkers. U voert het vastgestelde beleid uit en signaleert ontwikkelingen in de zorg en in de zorgvraag waarover u de locatiemanager adviseert. In voorkomend geval ver richt u verzorgende werkzaamheden. Uw inbreng De voorkeur gaat uit naar een kandidaat met een stevige, vasthoudende maar tegelijkertijd flexibele en mens gerichte persoonlijkheid. Deze functie vraagt om een stimulerende coachende leiderschapsstijl waarbij het resultaat voorop staat. U heeft uitstekende communicatieve vaardigheden. Daarnaast bent u ondernemend en initiatiefrijk. U heeft affiniteit met de ouder wordende mens en bent in staat de vraag van de cliënt te vertalen naar de zorg- en dienstverlening die geboden wordt. U beschikt minimaal over een verpleegkundige opleiding op niveau 4 of gelijkwaardig (niveau 5 is een pre) aan gevuld met een managementopleiding op HBO niveau of bereidheid deze te volgen. Inzicht is vereist in ontwik kelingen in de zorg- en zorginhoudelijke processen. Ons aanbod Wij bieden u een zeer zelfstandige functie voor gemiddeld 32 a 36 uur per week. Teamgeest, een goede werk sfeer en scholingsmogelijkheden staan bij ons hoog in het vaandel. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleging en Verzorging. De functie van teamleider wordt ingeschaald in FWG 50, minimaal 2.187,01 en maximaal 2.935,45 bruto per maand op fulltime basis. Informatie Nadere informatie over deze functie kunt u opvragen bij mevrouw J. van Langevelde (locatiemanager de Blide). Zij is bereikbaar onder nummer 0115 - 613356. De gesprekken zullen plaatsvinden op 5 juni 2007. Reageren? U kunt uw sollicitatie uiterlijk tot 26 mei 2007 richten aan: Stichting voor Ouderenzorg in de Kanaalzone, t.a.v. mevrouw J. van Langevelde Alberdingk Thymstraat 1 4532 CZ Terneuzen. e-mail: locman@deblide.nl website www.sokazvl.nl Heeft u belangstelling, schrijf of mail dan een brief voorzien van een c.v. t.a.v. Bert Geense en/of Martin Koppejan. PRAXIS ZOEKT MENSEN DIE EN Als Afdelingsverantwoordelijke Verkoop geef je enthousiast leiding aan je team (6 tot 10 medewerkers) en ben je verant woordelijk voor het realiseren van de doelstellingen van jouw afdeling. Je regelt de voortgang en werkverdeling en werkt zelf mee. Je bent creatief en vernieuwend binnen de bestaande kaders, met passie voor (doe-het-zelf)retail. Je neemt initiatief en bent ondernemend en communicatief sterk. Je hebt overtui gingskracht en een sterke focus op resultaat. Vanzelfsprekend ben je een teamplayer en een peoplemanager. Je beschikt over MBO werk- en denkniveau en hebt minimaal 2 jaar leiding gevende ervaring. Als Medewerker Verkoop ben je samen met je collega's verant woordelijk voor een deel van de winkel. Je verzorgt de presen tatie van produkten, houdt de voorraad bij en bestelt de beno digde artikelen. Natuurlijk is het allerbelangrijkste het helpen en adviseren van onze klanten. Je werkt op MBO-niveau, hebt affiniteit met Doe-Het-Zelf en vindt het leuk om met mensen te werken, problemen op te lossen en service te verlenen. Je weet van aanpakken. Een combinatie van werken en leren (BBL) is mogelijk. Als Medewerker Verkoopondersteuning/Kassière werk je in teamverband afwisselend aan de kassa en bij de servicebalie. Je rekent af, geeft informatie over het assortiment, acties, bezorgregeling, etc Aan de servicebalie sta je klanten te woord en handel je retouren en klachten af. Je werkt op MBO-niveau, bent accuraat en servicegericht en kunt meerdere zaken tege lijk overzien. Je beschikt over computervaardigheden. Leeftijd: vanaf 17 jaar. Praxis biedt goede arbeidsvoorwaarden volgens CAO Praxis 2005. Je kunt rekenen op afwisselend werk, een dynamische werkomgeving, plezierige werksfeer plus interne opleidings mogelijkheden. Heb je er zin in? Haal een sollicitatieformulier bij de vestiging of stuur een brief met CV naar: Praxis Goes of Zierikzee: Fulltime 38 uur Parttime 30 uur Praxis does: Parttime 24 uur Parttime 10 uur voor weekenden, koopavonden en vakanties Praxis Goes t.a.v. dhr. E.P. Stoltenborgh A.Joachimikade 30 4463 AA Goes Tel. 0113 -23 32 20 Praxis Zierikzee t.a.v. dhr. J. Walhout Grevelingenstraat 13 4301 XZ Zierikzee Tel 0111 -41 69 99 Werken bij Praxis: kijk op www.praxis.nl voor meer informatie DELTA N.V. Postbus i»r»5 5A30 AK Terneuzen T: (0115) 67 88 00 E: pomilieu@delta.nl wvm.delta.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief met CV. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie, DELTA Milieu, Postbus AA5, A530 AK Terneuzen of per mail aan: pomilieu@delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 94