zeeuwind projectmanager (m/v) o MONTEUR TRACTOREN LANDBOUWWERKTUIGEN Banen sociaal cultureel werker 2 (m/v) O JobTrack.nl EELE BV Zaterdag 19 mei 2007 PZC Kijk ook op (i Zeeuwind, de Zeeuwse windenergie coöperatie, telt ruim 1.150 leden en is (mede)eigenaar van 52 windturbines op 11 verschillende locaties in Zeeland. Zeeuwind heeft tot doel het gebruik en de productie van windenergie en andere vormen van duurzame energie in Zeeland te bevorderen. Een professioneel bureau van 4 medewerkers ondersteunt het bestuur in de verwezenlijking van de doelstellingen en de realisatie van duurzame energieprojecten in Zeeland. Ter vervanging van een vertrekkende collega zijn wij op zoek naar een voor 56 uur per week In deze zelfstandige functie realiseert u nieuwe projecten van Zeeuwind. De functie vereist van u organisatietalent, doorzettingsvermogen, uitstekende omgang met mensen en technisch inzicht om met een grote mate van zelfstandigheid projecten te realiseren. Uiteraard heeft u affiniteit met duurzame energie en de maatschappelijke aspecten daarvan. De functie U coördineert en overlegt met betrokken partijen als provincie, gemeenten, grondeigenaren, milieuorganisaties, waterschappen en andere belanghebbenden. U treedt op, binnen het verleende mandaat, als projectleider en/of vertegenwoordiger van Zeeuwind in de voorbereiding en uitvoering van nieuwe projecten. U zorgt voor de planologische voorbereiding en de aanvraag van vergunningen. U bewaakt de voortgang van de procedures en gemaakte afspraken. U signaleert tijdig problemen en draagt oplossingen aan. U maakt de planning en financiële planning van de projecten en bewaakt de uitvoering hiervan. U bent bevoegd om binnen afgesproken budgetten verplichtingen aan te gaan namens Zeeuwind en u besteedt projectonderdelen uit aan specialisten en ondersteunend personeel. U zorgt voor een goede en tijdige mondelinge en schriftelijke communicatie binnen Zeeuwind en de van belang zijnde betrokken partijen. U ontwerpt windparken en stelt onder andere geluid- en schaduwrapportages en fotovisualisaties op, dit mede met behulp van specialistische software. Gevraagd wordt Een voor de functie relevante opleiding op minimaal HBO niveau; Ervaring met projectontwikkeling, bij voorkeur in de windenergie, is een pré; Aantoonbaar vermogen om gestructureerd en resultaatgericht te werken; Gevoel voor en inzicht in bestuurlijke verhoudingen; Initiatiefrijk, inzet en doorzettingsvermogen, creatief denkend en handelend. Uitstekende communicatieve vaardigheden in woord en geschrift. Geboden wordt Een uitdagende en zelfstandige functie waar u uw organisatietalent in kwijt kunt; Salaris afhankelijk van ervaring tussen 2.650 en 3.395 euro; Zeeuwind heeft uitstekende arbeidsvoorwaarden. De aanstelling is vooralsnog voor de duur van 7 jaar. Bij gebleken geschiktheid zal dit daarna omgezet worden in een vast dienstverband. Bent u de collega die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 14 dagen naar Zeeuwind, t.a.v. Willem Scheuerman, postbus 5054,4380 KB Vlissingen. Voor meer informatie belt u (on8) 47 68 47 of mailt u naar info@zeeuwind.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld ECL - Services NL BV ECL Services NL B. V. is een onderdeel van ECL (Frankrijk), één van de wereld marktleiders voor het leveren van installaties voor primaire aluminium smelters. gipg Wij zijn de enige leverancier die een compleet pak- ket aanbieden van ontwerp tot turnkey-levering, met inbegrip van installatie en onderhoud, voor alle sectoren van een aluminium smelter. Er zijn wereldwijd diverse filialen. In Nederland bevindt de vestiging zich in Vlissingen-Oost. In verband met toekomstige pensionering is er een vacature voor een Werkvoorbereider - Assistent Inkoper Omschrijving van de functie: Het voorbereiden, plannen, bewaken, evalueren en coördineren van uitvoering van de onderhoudswerkzaamheden. Controleren en wijzigen van werktekeningen Voorbereiding van inkoop Functie-eisen: MTS - Werktuigbouw Diploma werkvoorbereiding Kennis van hydrauliek pneumatiek is een pré Analytisch en probleemoplossend denkvermogen Ervaring met Autocad Affiniteit met elektrotechniek Bereidheid tot werken in industriële omgeving Een goede kennis van de Engelse taal Goede sociale en communicatieve vaardigheden Zowel zelfstandig kunnen werken als in teamverband Geboden wordt: Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring van 1982.- tot 2893,-. Prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals personeelsvervoer, resultatenpremie en jaarlijkse bonus Mogelijkheid tot doorgroeien Een arbeidsovereenkomst voor de duur van een jaar, die bij goed functioneren wordt omgezet in een vast dienstverband Mogelijkheid voor een internationale carrière Heeft u belangstelling voor één van deze functies, dan kunt u uw sollicitatiebrief en c.v. voor 1 juni a.s. sturen naar: ECL Services NL B.V., Postbus 336, 4380 AH Vlissingen, t.a.v. de heer E.O. Rubingh of e-mail naar: rubingh ecl-services.com Van Weele B.V. is een vooraanstaand bedrijf in de regio voor de tuin&park en landbouwmechanisatie en doet hoofdzakelijk verkoop en reparatie van het merk JOHN DEERE. Op dit moment is er een vacature voor: Wij zoeken: gemotiveerde MBO'er of gelijkwaardig werk- en denkniveau, met kennis van de Engelse taal, voor wie het dagelijks werken met diverse computerprogramma's geen probleem is, kennis heeft van diverse besturingssystemen en een flexibele instelling heeft. Wij bieden: een boeiende functie en uitstekende mogelijkheden voor zelfontplooiing in een prettige werksfeer met goede arbeidsvoorwaarden. Graag uw schriftelijke reactie naar: Van Weele B.V. Postbus 2 4470 AA Wolphaartsdijk Het Welzijnshuis Schouvven-Duiveland is een brede welzijnsorganisatie bestaande uit de sectoren kinder opvang, sociaal cultureel werk en welzijn. Met de Lichtboei, onderdeel van het Leger des Heils, bestaat een samenwerkingsverband met betrekking tot het werkgebied Sociaal Cultureel Werk. Binnen de sector welzijn valt het jeugd- en jongerenwerk, het ouderen werk, het vrijwilligerswerk, de sociale activering en de verslavingszorg. Het werkgebied van het Welzijnshuis omvat het grondgebied van de gemeente Schouwen-Duiveland. Binnen de sector welzijn bestaat een vacature voor een WELZIJNSHUIS 20 uur per week Functie-inhoud: De werkzaamheden zijn voor het belangrijkste deel gericht op het ondersteunend en uitvoe rend jeugd- en jongerenwerk. Wensen en behoeften vanuit deze doelgroep dienen gesigna leerd te worden. Dit kan alleen wanneer contact met de jeugd en jongeren(organisaties) wordt gelegd en onderhouden." Vragen en adviezen dienen beantwoord en verstrekt te worden. Ook maakt het geven van begeleiding/ondersteuning bij de concrete uitvoering van (jeugd)activi- teiten, inclusief de publiciteit en administratie, onderdeel uit van deze functie. In bepaalde situaties dient deze functionaris ook op de andere taakvelden van de sector wel zijn ondersteunende en uitvoerende werkzaamheden op te pakken. Functievereisten: Zich in kunnen leven in de doelgroep; In staat zijn vraaggericht te werken en samen met de doelgroep de activiteiten te kunnen uitvoeren; De behoefte van de doelgroep in kaart te brengen; Ervaring in het werken met vrijwilligers; Enthousiasme en doorzettingsvermogen; Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; Goede sociale, communicatieve en organisatorische vaardigheden; Een relevante opleiding op MBO niveau. Bereidheid om in avond- en weekenduren te werken. Wat wij bieden: Een aanstelling voor de duur van 1 jaar (bij gebleken geschiktheid is verlenging van het con tract mogelijk). Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-welzijn en deelname aan het pensioenfonds PGGM. Bruto maandsalaris conform de CAO welzijn schaal 6, afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen 1781 en 2506 op fulltime basis. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u terecht bij C. van der Vliet-Hart, sectorhoofd welzijn. Telefoon: 0111-453455 of 06-23804183. Reacties ontvangen wij graag door c.v. en korte motivatiebrief voor 1 juni 2007 te sturen naar: Het Welzijnshuis, t.a.v. personeelszaken, Postbus 260, 4300 AG Zierikzee. Of per e-mail als Worddocument aan: m.hendrikse@hetwelziinshuis.nl Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 90