familieberichten Voor een Zorgzame Begeleiding 34 I Zaterdag 19 mei 2007 PZC Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil, nu heb je rust, met lichaam en geest, vaak zullen wij denken, aan wat is geweest. Na een lange en moedig gedragen ziekte is zachtjes van ons heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma. Wij zijn dankbaar dat haar een verdere lijdensweg bespaard is gebleven. Jannetje Paauwe echtgenote van Marinus Jan Paauwe Heinkenszand, 6 oktober 1935 - Goes, 16 mei 2007 Heinkenszand:M.]. Paauwe Berkel en Rodenrijs: Magré de Leege-Paauwe Piet de Leege Arjen Martijn Simonswei 23 4451 BM Heinkenszand Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 21 mei van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal plaatsvinden in de "Dorpskerk" te Heinkenszand op dinsdag 22 mei om 13.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dienstgebouw achter de kerk. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden Je hebt het als een moedig mens gedragen Niemand kan weten wat je hebt geleden Niemand kan voelen wat je hebt doorstaan Zachtjes ben je van ons weggegleden Van pijn heb je nu niets meer te vrezen Stil zal het zijn zonder jou Nooit meer horen wij jouw stem Verdrietig geven wij kennis dat van ons is heengegaan, onze lieve zus, schoonzus en tante Jannetje Paauwe-Paauwe Heinkenszand: Kees t Heinkenszand: Adrie en Corry Kapelle: Lenie en Rinus Heinkenszand: Tannie en Marcel Heinkenszand: Bennie Neven en nichten Heinkenszand, 16 mei 2007 Verdrietig maar vol respect voor de wijze waarop ze met haar ziekte omging, hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Jannie Paauwe Jannie en Jan de Vos Sjaak en Lian, Evy en Rik Rianne en Ronald, Marken Tom Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Te ontbieden op Schouwen-Duiveland, Goeree-Overflakkee en Tholen UITVAARTVERZORGING „SCHOUWEN-DUIVELAND' M. DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl samaar Geheel onverwachts overleed mijn lieve man, onze zorg zame vader, opa, opi, broer, zwager en oom C(f \'//c/?i £fó/*asse/* t 16 mei 2007 28 juni 1924 echtgenoot van Catharina Margaretha Tissink eerder weduwnaar van Joanna Cornelia van der Linden C.M. Brasser-Tissink Willy en Frans en de honden Frans Saslcia en Julio Vilmar, Ana-Luisa Fransien en Arthur Mink Jetty en Dennis Jacqueline René en Vera Michel, Nathalie, Natasja Angelique en Ferrie Emma-Sophie, Rebecca, Isabelle Jan en Nelly Brasser Wilma Ravesteynplein 50,4382 GX Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Wim te nemen op maan dag 21 mei van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal daar om 13.30 uur cle afscheidsdienst, welke geleid zal worden door de heer J.J. Tissink, worden gehouden, waarna we Wim om 14.30 uur naar zijn laatste rustplaats zullen brengen op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Liever geen bloemen. In de leeftijd van bijna 83 jaar is toch nog onverwacht mijn papa, schoonpapa en onze opa c(f \'/n fB/'axses* overleden. Bedankt voor de liefde, humor en geweldige vakanties die wij samen hebben beleefd. Ook mijn grootste hobby, piano en orgel spelen, heb ik dankzij jou. Lieve Wim, rust zacht en alle liefs van René Vera Michel Nathalie Natasja Geheel onverwachts is op 16 mei 2007 overleden onze zwager en oom cfPi/n èB/Htsse/* We zullen Wim blijven herinneren als een altijd opgewekt lid van de familie. Familie Tissink Schoonzussen Zwagers Nichten en neven Op 17 mei is in zijn 85 ste levensjaar overleden mijn man, onze vader, en grootvader Izaak Mattheus van Houte 28 mei 1922 - Middelburg - 17 mei 2007 Flij was een integer en hardwerkend mens. Middelburg: N. van Houte-Stadt Zeist: Arend Jan van Houte Anneke van Houte-van Doorn Goes: Mariëtte van Houte Vlissingen: Peter van Houte Utrecht: Marthe van Houte Amsterdam: Sanne Wichman Corresponden ti eadres Graaf Janlaan 70 3708 GP Zeist De begrafenisplechtigheid vindt plaats op dinsdag 22 mei om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. De Here is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Psalm 2 3:1 Heden is na een moedig gedragen lijden uit ons midden weggenomen onze vader, schoonvader en opa Hubrecht van Stel sinds 12 oktober 1989 weduwnaar van Pieternella J.M. Verwijs 5 december 1923 Wemeldinge 118 mei 2007 Kapelle Hans en Lean SpijkenisseArjen Hilversum Henk en Elsie Artos, Taran Correspondentieadres: Biezelingsestraat 60,4421 BT Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 23 mei om 13.00 uur in dorpscentrum "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Wemel". Indien wij door vergetelheid een rouwbrief hebben vergeten te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Hubrecht van Stel weduwnaar van Pieternella Marie Jannie Verwijs M.P.F. Verwijs J.A. Verwijs-Ridderhof J.A. Verwijs Yerseke, 17 mei 2007 "En zij bereikten de overkant Diepbedroefd zijn wij door het zo plotselinge overlijden van mijn dierbare man, onze lieve vader en opa Johannes Samuel Vleugels echtgenoot van Cornelia Baks Biervliet, 24 december 1923 IJzendijke, 16 mei 2007 Nel Vleugels-Baks Hans Vleugels Simon Mathijs Eva Lotje Handboogstraat 42 4515 CW IJzendijke De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op maandag 21 mei om 14.00 uur in de NH Kerk, Kerkstraat 6 te Biervliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biervliet. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw naast de kerk. Enige en algemene kennisgeving Nu hoefje niet meer bang te wezen. Zie maar niet angstig in het rond. Het woord van God - Hij zij geprezen! - biedt zekerheid en vaste grond. Na een zorgzaam leven en een moeizame levensavond is vredig ingeslapen Jacoba Maria de Kok Koos 2 december 1921 t 17 mei 2007 Namens de familie: M.A. Goedhart (Ex. Test.) Goes, Nassaulaan 42 Correspondentieadres: Orisantstraat 4 4491 HA Wissenkerke De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal wor den gehouden maandag 21 mei om 13.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 80