C O Familieberichten Ad Wisse Kloetingseweg 10 Uitvaartverzorging 4462 ba Goes VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING ■2&BQHI De Bevelanden j.C. Hoekman 36 Zaterdag 19 mei 2007 pzc sd Het voorjaar schittert in volle pracht De bloesems bloeien De blossen op je wangen niet, die zijn nu bleek Ik zou nog wel eens met je willen stoeien Ik zie je foto weer Waarop je nog zo stralend keek Voor moeder bloeit het voorjaar niet De winter ontnam haar stil de kracht De kracht Zo sterk als een moeder is Zo groot is het gemis En telkens als het voorjaar wordt Zo ook het najaar ieder blad verdort Maar in je hoofd en in je hart Heeft moeder een hele mooie plaats apart Geen jaargetij wat zich hier voor leent Het is je moeder die het beste met je meent Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, oma en superoma Maatje Lievense-Kaland Weduwe van Willem Lievense In de leeftijd van 87 jaar. Middelburg: Tiny Jobse-Lievense Leen Jobse Margo en Robert Tristan en Evie Cindy en Marcel Bo en Lisa Frans-Willem t Sander en Viktor Zoutelande: Marjan Lievense Miranda en Etienne Carmen en Donna Elvira en Angelo Wendy en Svend Oostkapelle: Kees Lievense Nicolien Lievense-Smit Zoutelande: Lein Lievense Lenie Lievense-de Kam Angela en Wouter Nonja en Thomas Westkapelle, 17 mei 2007 Correspondentieadres: Jacob Brasserstraat 29,4361 AV Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 22 mei 2007 om 12.15 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Vertrek vanaf het Jeugdgebouw om 12.00 uur. Na afloop van de ter aarde bestelling is er gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw. Lieve Oma van de Toren Jammer dat we uw verhaaltjes niet meer kunnen horen.. Tristan, Evie, Bo en Lisa Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde en altijd meelevende Tante Ma Zoutelande: Cobi Geluk-Cijsouw Jan Geluk t Zoeterwoude: Lein Cijsouw Ann Cijsouw-Joule Westkapelle: Huib Cijsouw t Ella Cijsouw-Hendrikse Ander van Rooi jen Kinderen en kleinkinderen Na een tevreden [even dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, behulpzaamheid en Liefde hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Johannes Best Joop Breda t Middelburg 1 januari 1915 17 mei 2007 Middelburg: E. Best-de Kuijper Ronald Best Marleen van Buuren 'Jfuden Linde Edith Sinay-Best Eli Sinay Romano Djordin !Ayzo Vienna Izarah Paul Best Nicole Coens üdeike Jente Amstelveen: Irma Trowsdale-Best Nick Trowsdale Colin Veldm. Montgomerylaan 15 4333 BN Middelburg Gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 22 mei om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal er een herdenkingsdienst gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. ïffscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering is. Helaas moeten wij thans afscheid nemen van. onze geliefde zwager en behulpzame oom. Wij zullen hem missen. Joop Best N. Louwerse-de Kuijper J.H. de Kuijper- Leijdekkers L.C.M. Pluijmers-de Kuijper M.J. Pluijmers M. de Kuijper-Pluijmers P.M. Ldgaaij-de Kuijper L.F. Lagaaij neven en nichten Middelburg, 17 mei 2007 Voor altijd een bijzondere plaats in ons hart Oom Joop Best DickElsbeth de Kuyper en kinderen Middelburg, 17 mei '07 We hebben afscheid moeten nemen van: Ma Lievense-Kaland We zullen je missen. M. Gabrielse-Brand Karin en Adrie Huibregtse Westkapelle, 17 mei 2007 Tel. 0113-25 99 66 info@uitvaartwisse.nl Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Dag en nacht bereikbaar op: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aanoacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vriibliivend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 A] Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle fïiii:Vtkf www.uitvaartzorgcentrum.nl Aan de avond van zijn leven was hij het strijden moe. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij mede dat onverwacht van ons is heengegaan Pieter de Koeijer weduwnaar van Geertruida de Koeijer-Speijkers Geboren 5 juni .1913 Overleden 18 mei 2007 te Nieuwdorp te Bergen op Zoom Vader en opa van: Bergen op Zoom: A.P. de Koeijer f H. de Koeijer-Landa Bergen op Zoom: Peet en Marian Bergen op Zoom: P. A. de Koeijer E. de Koeijer-van Zomeren Halsteren: Stefan en Desiree Oostkapelle: F. de Koeijer M. Minneboo Rotterdam: Kyra Curasao: Zyta en Wilbert Correspondentieadres: Heiningen 741 4623 TV Bergen op Zoom Dinsdag 22 mei van 19.00 uur tot 19.30 uur is er gelegen heid tot afscheidnemen in de aula van Uitvaartverzorging -jannie Hulsbergen, Marconilaan 2, naast de Protestantse Begraafplaats, Bergen op Zoom. Tevens ook op woensdag 23 mei van 10.45 uur tot 11.15 uur in de Kerkenraadkamer van de Ontmoetingskerk, Bol werk Zuid 134, Bergen op Zoom. Woensdag 23 mei om 11.30 uur zal de uitvaartdienst plaatsvinden in de genoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Pro testantse Begraafplaats, Marconilaan 2, Bergen op Zoom. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condole ren in restaurant "De Raayberg", Antwerpsestraatweg 267, Bergen op zoom. Bij jou was iedereen altijd van harte welkom. Bedankt Margrietje Rust zacht. Trees. Wij willen iedereen bedanken die op welke wijze dan ook ons 40-jarig Huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben ge maakt. Een Hoogtepunt in ons leven. Frans en Corrie de Witte Grijpskerke, mei 2007. Dankbetuiging Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling tijder haar leven en na het overlijden van onze lieve moeder, schoQh- moeder, oma en groot-oma Mariette Augusta Baart-Pieters Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Axel, mei 2007 Uw blijk van medeleven en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame va der en opa jan Jakob Kleinepier hebben ons goed gedaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. P. Kleinepier-Melis Peter en Frédérique Jan, Frédégonde, Marie Anthony Zoutelande, mei 2007 De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Geertruida Krijger-Schikker zijn ons tot steun geweest. Zoveel kaarten, brieven en persoonlijk medeleven zijn een dankbare herinnering. Onze dank daarvoor. Kitty en Adri Nieuwenhuijse-Krijger Klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, mei 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 74