weer bezit van de Westhoek HET IS GEEL EN WERKT HARD AAN ZEELAND. heijmans SPZC Zaterdag 19 mei 2007 3 1 Werkje mee? Heijmans is ook hier volop aan het werk. We zijn een grote landelijke speler in vastgoed, bouw, infra en installatie. Onze gele vlag wappert op steeds meer loca ties. Werkvoorbereiders, calculators', uitvoerders en projectleiders die in zijn voor een nieuwe uitdaging kijken opwww.werkenbijheijmans.nl. Politie speurt naar illegale vissers VROUWENPOLDER - De politie heeft een offensief ingezet tegen illegale vissers. Woensdagmiddag werden er op de Oosterscheldekering bij Vrouwenpolder opnieuw drie be keurd wegens vissen in verboden gebied, zo maakte de politie giste ren bekend. Hun hengels en vangst werden in beslag genomen. Dat illegaal vissen ook nog gevaar lijk kan zijn, bleek dezelfde mid dag bij Brouwershaven. Daar viel een visser in het water, met een sterke stroming, van de Spuisluis. Hij kon worden gered door twee andere vissers. De politie was er te laat bij om boetes uit te schrijven. Neeltje Jans toont grote foto's Van Heulen NEELTJE JANS - Fotograaf Peter van Heulen exposeert tot 30 septem ber in het ontvangstgebouw Delta- plaza van Deltapark Neeltje lans. Van Heulen laat onder meer een aantal metershoge werken zien, waarvan één van acht bij vier me ter. Van Heulen is een geboren Vlissin- ger en heeft Zeeland als grootste bron van inspiratie. Om de natuur mooi in beeld te brengen, gebruikt hij een grootbeeldcamera. De expositie is alleen te zien door bezoekers van Deltapark Neeltje lans. Pinksterdienst in teken van Buxtehudefestival ZIERIKZEE - De Hervormde ge meente en de Gereformeerde Kerk in Zierikzee houden op eerste pinksterdag (27 mei) gezamenlijk een feestelijke kerkdienst. Die staat in het teken van het Buxtehudefes tival, dat sinds 28 april in heel de provincie aan de gang is. Zo brengt het Vocaal Ensemble Luscinia de cantante Der Herr ist mit mir. Die is van de hand van Buxtehude, die driehonderd jaar geleden overleed. Voorganger is dominee Michiel de Zeeuw. De dienst begint om 16.30 uur. Windmolens later na fout bij provincie SINT PHILIPSLAND - Door een fout bij de provincie is de bouw van vijf windmolens in de Willempol der bij Sint Philipsland vertraagd. Het provinciebestuur verleende in februari een vergunning, waarna een ambtenaar die ondertekende. Dat mocht niet, omdat het bewus te besluit nog niet was gepubli ceerd in het Provinciaal Blad. Enkele omwonenden, die de turbi nes niet willen in hun omgeving, hebben de provincie daarop geat tendeerd, waarna Gedeputeerde Staten weinig anders konden doen dan de vergunning intrekken. De procedure moet opnieuw. Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800-0231231. t 1f. f 7 het alfabet van Zeeland Parkeerkaart betalen kan met creditcard SCHARENDIJKE - Bezoekers van par keerterreinen bij de Brouwersdam (Grevelingenzijde) kunnen vanaf heden ook met een creditkaart be talen. Tot nu toe was het mogelijk te betalen met chipknip en soms met muntgeld. Boven: Scène uit De Bruiden van Burgh met genezeres Hadewich van Scaltheim. Onder: Passanten in de Boswachterij vragen zich af wat het staketsel naast de excursieschuur voorstelt. foto's Marijke Folkertsma Dirk-Jan Cjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 69