tSÜSL Familieberichten aim 3 2 I Zaterdag 19 mei 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Si-: - .- yxg^ «- i s H' flWF1 'W Intens gelukkig zijn we met de geboorte van Emma Catherina Maria dochter van Marieke en Stijn de Wolf-Maat zusje van Maud* op 16 mei 2007 Familie Maat Familie De Wolf Groede Twello 1982 Op 28 mei zijn wij 2007 Willem Meeuwse Wilma den Boer 25 jaar getrouwd. Als u ons wilt feliciteren bent u van harte welkom op de re ceptie in eethuis "de Vierlinden", Kattendijksedijk 1'9. 4463 AL Goes van 16.00-17.30 uur. v.d. Baanstraat 4 4471 BR Wolphaartsdijk Kadotip IS1 7/7 't laatste uur zal 'k zegevierend ingaan, in rust met U, Die mij hebt voortgeleid.1 De Heere heeft naar huis geroepen onze lieve vriendin, Ruth de Visser Wij wensen haar familie en vrienden sterkte toe. VWO- klas 2005. Calvijn College: Arianne, Arjan K, Arjan S, Bart, Benjamin. Bert, Caroline, Christiaan, Coen, Eline, Evelien, Evertjan, Frank, Gert, Gertrude, Hanneke V, Hanneke vd B, Harry Hester, Inge, Isaac, Jack, Jan, Jolieke, Laurens H, Laurens L, Lennart, Lenneke, Maaike, Maartje, Marlieske, Marieke, Marije, Marijn, Martin, Martine, Nelleke, Remco V, Remco R, Remy, Rianne en Samuël. Soms is er zoveel wat we voelen Maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Na een leven waarin zowel vreugde als verdriet haar deel werd, is onverwacht overleden onze lieve moeder Jeanette Vina de Pree in de leeftijd van 54 jaar Peter Dellebeke Gwendolyn Pieters Michel Dellebeke Correspondentieadres: P. Dellebeke Vlissingsestraat 151 4388 HC Oost-Souburg De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op dinsdag 22 mei om 10.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Wilhelmina Jobse - Vreeke Wij wensen haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen de kracht toe om dit verlies te dragen. Familie Vreeke Neven en nichten Middelburg, 16 mei 2007. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft bete kend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en opoe Cornelia Frederika Segers - Corry - Den Haag14 december 1933 - Goes, 17 mei 2007 Frederik t en Jacqueline Marjolein en Eddie Pirn Geraldine f Correspondentieadres: Prunusstraat 53,4431 DD 's-Gravenpolder De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 22 mei om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de dialyse-afdeling van het Ooster- scheldeziekenhuis en de medewerkers van STN voor de lief devolle verzorging. In paradisum deducant te angeli Intens verdrietig, maar vooral dankbaar voor de on voorwaardelijke liefde die hij mij heeft geschonken, deel ik u mede dat thuis op Hemelvaartsdag is over leden mijn lieve man Kees Francken echtgenoot van Riet Lockefeer Sint Jansteen, 14 november 1929 t Hulst, 17 mei 2007 Riet Francken - Lockefeer Mede namens zijn zus, broer, schoonzussen en schoonbroers: Til Rijk - Francken Lenny Francken - Lockefeer Piet en Ans Francken - Verschuuren Joke en Wim Jansen - Lockefeer Karei en Agnes Lockefeer - Remijn Ank en George Asselman - Lockefeer Lieveke Lockefeer en Wim Vugs Emmeke en Dolf Peeters - Lockefeer Henk en Liesbeth Lockefeer - Gijsel neven en nichten Liduinapark 54 4561 JW Hulst Woensdag 23 mei 2007 zal om 11.00 uur in de parochie kerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen de Requiemmis voor Kees worden opgedragen. Aansluitend zullen we hem samen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof aldaar. Gaarne schriftelijke condoléances. We zijn erg verdrietig, nu Oom Kees op Hemelvaartsdag is gestorven. Hij heeft zo veel voor ons betekend; we zullen hem nooit vergeten. Theo en Chantal Misseghers- de Bakker Bieke <5^» Meike Leonie Jane en Jacques Smulders- Misseghers Toine Marieke Liselot Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Met dankbaarheid omdat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer en zwager Adrianus Jasper Stoutjesdijk Adrie (Adje) op de leeftijd van 77 jaar Onze dank gaat uit naar het personeel van Verzorgingshuis "Borrendamme en het verpleeghuis "Cornelia voor de goede en liefdevolle verzorging. Zierikzee: Aad en Dies Kouwenberg Arie en Truus Stoutjesdijk Capelle a/d IJssel: Sjaan Stoutjesdijk Henk en Paula Spek Rotterdam: Cobie Stoutjesdijk Zierikzee, 17 mei 2007 Correspondentieadres: A. Stoutjesdijk Wulkenpad 5 4301 ZH Zierikzee. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 22 mei om 13.00 uur in het crematorium te Rotterdam - Zuid, MaeterlinckweglOl. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Een jaar na het overlijden van pa, is nu onverwachts overle den onze lieve ma en oma Leuntje van Doeselaar-Geelhoedt weduwe van Jan van Doeselaar in de leeftijd van 79 jaar. Zuiddorpe: Annie Samijn-van Doeselaar Edgard Samijn t Sas van Gent: Bep van Doeselaar Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 14 mei 2007 Correspondentieadres: Hoofweg Zuid 74 4574 RZ Zuiddorpe De crematieplechtigheid heeft op vrijdag 18 mei te Terneu zen in familiekring plaatsgevonden. En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 39:8 Vol verdriet om de leegte die zij achterlaat, maar ook dank baar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder en oma Zijtje (Sija) Brouwer in de leeftijd van 80 jaar. Kapelle: Ans en Kees Middelburg: Jacco en Jozien Sliedrecht: Johan en Janny Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het Sint Jans Hospice de Casembroot voor de liefdevolle verzorging 18 mei 2007 President Wilsonlaan 102 4334 GD Middelburg Correspondentieadres: J. de Wee De Wiel 186 3361 TE Sliedrecht Maandag 21 mei is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal D. V. ook de rouwdienst gehouden worden op dins dag 22 mei om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Begraaf plaats aan de Kitskinderscheweg te Kapelle om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle. Geen bloemen Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64