TJ O Vissorteerders KARWEI! 0 intratuin Kom werken bij JobTrack.nl Stichting Vislos Sorteerregeling te Vlissingen Werktijden zijn van donderdagavond tot vrijdagochtend. 0118-602544 SEAM OOSTERLEE B.V. SEAM Oosterlee B.V. Kranten vergelijken an lint zierikzee 46 I Zaterdag 19 mei 2007 PZC Kijk ook op Intratuin Koudekerke is op zoek naar kandidaten voor de volgende functie: Afdelingsverantwoordelijke Tuinwinkel fulltime 32-38 uur In deze functie ben je verantwoordelijk voor de verkoop, verzorging en presentatie van de afdeling Tuinwinkel, verlichting en BBQ. Je weet onze klanten op professionele wijze te adviseren. Ook de inkoop en het voorraadbeheer behoren tot je takenpakket. Indien noodzakelijk, ben je inzetbaar op andere afdelingen binnen ons tuincentrum. Je geeft leiding aan en motiveert de medewerkers op jouw afdeling. Profiel Je beschikt over een mbo- werk- en - denkniveau en bent in staat de klanten professioneel en duidelijk over alle facetten en producten van deze afdeling voorlichting te geven. Je bent klant- en verkoopgericht in je denken en doen. Je hebt een enthousiaste, professionele en creatieve instelling. Je bentin staat om zelfstandig beslissingen te nemen die een positieve invloed hebben op het resultaat van de afdeling. Tevens beschik je over een flexibele instelling en goede communicatieve vaardigheden. Je vindt het leuk om in een team te werken. Wij bieden Voor alle functies geldt dat werktijden variëren binnen de openingstijden van de winkel, incl. koopavonden, zaterdagen en zon- en feestdagen. Wij bieden afwisselend werk in een bloeiende dynamische onderneming met enthousiaste en deskundige collega's. De honorering en arbeidsvoorwaarden zijn conform de tuincentrum CAO. Je reactie Stuur je schriftelijke reactie inclusief CV binnen 10 dagen naar: Intratuin Kouderkerke, t.a.v. S. Joziasse, Galgeweg 5, 4371 RG, Koudekerke of e-mail naar: info@koudekerke.intratuin.nl. De eerste gesprekken zullen in week 22 en 23 plaats vinden. Acquisitie naar aanleiding yan deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Intratuin is in 1980 als eerste tuincentrum formule van start gegaan en is inmiddels jarenlang marktleider. Intratuin is uitgegroeid tot een sfeerwinkel die je het beste inspireert en helpt om je woon omgeving steeds weer in je eigen stijl te Studio Martin Hair zoekt ter uitbreiding van het creatieve team per direct een ENTHOUSIASTE EN ERVAREN KAPPER M/V een fulltime allround kapper die geen problemen heeft met flexibele werktijden: geen 9 tot 5 mentaliteit. Een rijbewijs is een must, want je moet inzetbaar zijn op de vestigingen Goes, Bruinisse, Renesse en Zierikzee. Ben je bereid cursussen te volgen? Kun je goed met mensen omgaan? Ervaring is een pré. Heb je zin in een nieuwe uitdagende baan en kun je zelfstandig werken, richt dan je sollicitatie aan: Studio Martin Hair t.a.v. Cristel van Aken Elvis Presleylaan 147 4462 LB Goes zoekt op oproepbasis Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de heer G. de Nooijer Bellen na 17.00 uur. Van Neerbos Bouw markten BV is met ruim 5.000 medewerkers de grootste franchisenemer van Intergamma met 145 Gamma- en Karwei bouwmarkten in Nederland en België. Vanuit het hoofdkantoor in Reeuwijk worden de bouwmarkten voorzien van ondersteunende diensten. Voor onze bouwmarkt in zoek naar een gedreven Middelburg zijn wij op BOUWMARKTMANAGER m/v Als Bouwmarktmanager realiseer je de bedrijfsdoelstellingen, het behalen van de omzet en rendement. Je optimaliseert de bouw marktprocessen en coacht de medewerkers om te komen tot een goed teamresultaat. Wij verwachten van een Bouwmarktmanager leidinggevende capaciteiten en ervaring in de retailbranche. Je beschikt over HBO werk- en denkniveau. Wij bieden een uitdagende functie in een groeiende organisatie. Naast een prettige werkomgeving ook opleiding- en ontwikke lingsmogelijkheden en een goed arbeidsvoorwaardenpakket. Heb je interesse Stuur dan je brief met c.v. naar: Van Neerbos Bouwmarkten BV. T.a.v. de heer H. de Ruijter. O.v.v. Middelburg. Postbus 580, 2800 AN Gouda. Telefoon: 0182-506000 Email: wervingmanagement@vnb-diy.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. te Breskens Wegens uitbreiding van onze activiteiten kunnen wij per direct op onze zeegaande hopperzuigers de volgende vacatures plaatsen: Kapiteins met vaarbevoegdheid tot 3000 GT Stuurlieden met vaarbevoegdheid tot 3000 GT (S.W.K) Machinisten met vaarbevoegdheid tot 3000 KW. Voor deze functies geldt 2 weken op en 2 weken af. Of eventueel van maandag t/m vrijdag. Naast een nader overeen te komen salaris bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een pensioen- en spaarloonregeling en vergoeding voor reiskosten woon-/werkverkeer. Graag uw schriftelijke reactie zenden aan Haven Westzijde 12 4511 AR Breskens t.a.v. Dhr. A.J. Oosterlee Tel. 0117-386041 e-mail seam@zeelandnet.nl toêfAAOr- Sommige mensen noemen dit cultuur en kunst. Maar het is sadistisch gemarteld van stieren. Doe iets tegen dit gruwelijke dierenleed! Bel 030-230 00 93 of ga naar WWW.Stieren.net Comité Anti Stieren- vechten Bent u leraar? Bestel lesmateriaal en gratis dagbladen via: www.krantindeklas.nl Naast geavanceerde technieken is het repareren van blikschade nog steeds vooral handwerk. We willen ons team aanvullen met collegiale vakmensen die met ons de handen ineen willen slaan. Zulke vakmensen bieden wij voor onze vestiging in Zierikzee een fantastische uitdaging. Over onze uitstekende arbeidsvoorwaarden willen we graag onderhandelen met een: ervaren plaatwerker/voorbewerker Steek de handen uit de mouwen en bel, schrijf of e-mail ons uw sollicitatie zo spoedig mogelijk, u ontvangt van ons per omgaand een reactie! Zonder ervaring heeft het geen zin om te reageren. Autoschadeteam Van Lint Zierikzee. Industrieweg 14, 4301 RS Zierikzee, tel.: 0111-414794, e-mail: vanlintzz@zeelandnet.nl www.autoschadetea'm.nl ©dl* II Jowlét 1'Lt CM u/6vi aaictónat- 4?. VESTIGINGEN IN: Roosendaal - Goes - Zierikzee - Ijzendijke - Steenbergen - Bergen op Zoom - Borssele - Terneuzen - Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48