h.jobse - 38 I Zaterdag 19 mei 2007 PZC wa Niemand staat stil bij het woord samen. Maar het is een groot gemis, als het woord samen uit je leven verdreven is. Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man Lau Kosten Uw aandacht en medeleven in welke vorm dan ook, geeft mij steun om dit verlies te dragen. Ankie Kosten - van de Kreke Kapelle, mei 2007. Stanny Vereecken 'Bakfiets Stanny's plotselinge dood sloeg een gat in ons leven en liet ons woordeloos achter. Wanhopig vullen wij deze leegte met ver halen.als troost en om onze spraak te hervinden. De talloze kaarten, brieven en e-mails die wij ontvingen en de vele verhalen, herinneringen en foto's die met ons werden gedeeld, zijn daarbij een grote steun. Bedankt. Piet Vereecken Nicolle en Cees van der Mee-Burgers Marjan en Joris, Stijn en Mees Simoon en Frank Paul Kris en Michael Jorien Niek en Annemiek Mei 2007 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het heen gaan van onze lieve moeder, oma en overoma Johanna Anna Clement-Filius hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Kamperland, mei 2007 Voor de vele blijken van medeleven die we hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Johanna van de Sande-Duindam zeggen wij u allen heel hartelijk dank. Bram en Adri van de Sande Els en Jo Koole en kleinkinderen Tholen/Middelburg, mei 2007 Voor uw belangstelling en medeleven tijdens zijn ziekte, na het I overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde broer, zwager, 5 oom en oudoom Gerard op 't Hof zeggen wij u hartelijk dank. Fam. op 't Hof Wolphaartsdijk, mei 2007 Herinner mij, maar niet in sombere dagen, herinner mij in de stralende zon. Hoe ik was, toen ik alles nog kon. Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van Johanna de Bokx-van de Guchte Jo Hiervoor onze oprechte dank. Mark en Marjo Appie Kamperland, mei 2007 Iedereen bedankt voor de belangstelling op welke manier dan ook die mijn 8oste verjaardag tot een onvergetelijke dag heeft gemaakt, mede namens mijn man. L. Verduyn-Beukelman Yerseke uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40