Van Oeveren-Vervaet Goes - Albert Plesmanweg 2 - Tel. 0113-21 27 30 Werken bij Van Oeveren-Vervaet? Werken bij ons bedrijf betekent klaarstaan voor klanten en collega's in een veelzijdig bedrijf dat niet stil zit en waar ruimte is voor nieuwe ideeën en ambities. Administratief medewerker Service adviseur Personenwagens Monteur Overtuigd dat wij U zoeken? Overtuig ons en stuur uw sollicitatie met cv naar onze vestiging in Goes t.a.v. de heer R.W. Boekholt. Verkoopleider Personenwagens 28 Zaterdag 19 mei 2007 PZC Kijk ook op Qj JobTrack.nl Versterking van ons team in Goes: Met de verantwoordelijkheid voor debiteurenbewaking, inboeken en betalen van inkoopfacturen en controle werkzaamheden versterkt u ons administratieteam. Dankzij een afgeronde MBO-opleiding, bij voorkeur MEAO, en enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie heeft u aan een half woord genoeg om zelfstandig te werken. Een uitermate accurate instelling en een communicatief sterke persoonlijkheid spreken voor tl voor zich. U kunt rekenen op een informele werksfeer in een leuk team en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Versterking van ons team in Goes: Als aanspreekpunt voor onze Mercedes-Benz rijders perfecte service verlenen, oplossingsgericht werken, heldere afspraken maken en deze nakomen en het proces administratief afhandelen, daar draait het om. U weet hoe u met kwaliteitsproducten omgaat en vindt het logisch dat de klant daarbij centraal staat. liet is een zelfstandige, veelzijdige functie die kennis van techniek, flexibiliteit en doorzettingsvermogen van u vraagt. U kunt rekenen op een informele werksfeer en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Gezien de groei van werkaanbod in onze personen- en bedrijfswagenwerkplaatsen hebben wij altijd interesse in ervaren reparatie- en onderhoudstechnici die geen moeite hebben met het stellen van de juiste diagnose, klantenklachten herkennen en deze efficiënt oplossen. Bent u een enthousiaste, gemotiveerde, flexibele en klantvriendelijke persoonlijkheid die graag met kwaliteitsproducten werkt in een team met een informele werksfeer? Wij nodigen u graag uit te reageren. Zelfstandig werken en in het bezit van het diploma 1e autotechnicus of hiervoor lerend wordt beloond met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Wegens pensionering van onze medewerker zoeken wij voor onze vestiging Terneuzen een Gedreven met flair, motiveert en coacht u het verkoopteam met het oog op het samen behalen van gewenst resultaat. Verantwoordelijk voor het wel en wee van het bedrijf en sociaal bewogen met klanten bent u een gesprekspartner voor ondernemers en gaat u een duurzame klantrelatie met hen aan. U weet hoe u kwaliteitsproducten verkoopt en vindt het logisch dat de klant daarbij centraal staat. Accuratesse, flexibiliteit, doorzettingsvermogen en het nemen van initiatieven in deze zelfstandige, afwisselende functie spreken voor zich. Met goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden heeft u geen probleem en dankzij uw HBO werk- en denkniveau kunt u analytisch en probleemoplossend gericht handelen. U kunt rekenen op een informele werksfeer in een leuk team en uitstekende arbeidsvoorwaarden. j Torntviiyon - PrnHnrtipctrnnt A - TpI fl1 1 R C\A OO

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 112