Familieberichten 1 Peter Butler ARENSMAN 28 I Vrijdag 18 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijderi: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Na een moedig en in geloof gedragen ernstige ziekte, is in alle rust en vrede ontslapen onze lieve kleindochter en nicht Ruth de Visser in de jeugdige leeftijd van 20 jaar Zij wist zich geborgen in Gods liefde en trouw Andijk: K. Gorter Gorter-Loonstra Naarden: J. Mooij C. Mooij-Gorter Capelle a/d IJssel: D. Gorter E. Gorter-Breederveld Vleuten: G. Buren 1. Buren-Gorter Neven en nichten 1 5 mei 2007 Hammarskjöldlaan 18 4334 EN Middelburg Hast thou no wound nor scar? Yet as the Master shall the servant be. Pierced are the feet that follow me. But thine are whole. Can he have followed far Who hath no wound nor scar? (Amy Carmichael) Tot weerziens lieve Ruth Heijmert Rijken Engelbert Rijken Mamix Rijken Pieter-Jan en Dineke Mersie Paul en Henriët Joziasse Anja en Elisabeth Vogel Jan-Willem Marinissen Geert Minderhoud Roeland de Steur Helene Bolle Rina de Rijke Mariëlle de Kuyper Dirk-Jan de Kuyper Anne-Marije de Kuyper en Floris Overes Dick en Elsbeth de Kuyper Middelburg, 15 mei 2007 Kolossenzen 3:1-7 Tot ons kwam het droeve bericht dat de zus van onze klasgenoot Maria en oud-leerling van onze school Ruth de Visser na een ernstige ziekte is overleden. Wij wensen Maria en haar familie sterkte en Gods nabijheid toe om dit grote verlies te dragen. Bovenstaand Bijbelgedeelte is deze week bij de dagopening gelezen naar aanleiding van het thema 'Kiezen' en de He melvaartsdag. Klas 3a, mentor A. Goedbloed G. van Dijk, locatiedirecteur Calvijn College, locatie Middelburg Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Ruth de Visser dochter van onze collega Simon de Visser Wij wensen de familie veel sterkte toe. Medewerkers EPZ Kolencentrale Borssele Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve buurvrouw Jenny Marie Nooit meer Jingle bells Nooit meer morge buuf Nooit meer zwemplezier. Onze lieve buurvrouw Jenny is niet meer. We wensen Max, Naischa, Jaap en Janny veel sterkte met dit hele grote verlies. Adriaan, Veronica, Naomi, Damian Intens verdrietig geef ik u kennis dat op het aller onver wachts van mijn zijde is weggenomen mijn lieve, onvergete lijke, zorgzame vrouw Agatha Adriana Ars - Stobbelaar ~Ada~ in de leeftijd van 65 jaar. Kees Ars 16 mei 2007 Burenpolderweg 30 4401 KX Yerseke. De afscheidsdienst wordt maandag 21 mei om 15.30 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot con doleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het zeer onverwachts overlijden van onze lieve zuster en schoonzuster Ada Ars - Stobbelaar Sjaan en Frans t van Hijfte - Stobbelaar Rinus en Jannie Stobbelaar - Schot Honori en Kokkie Stobbelaar - de Bart Wies en Hans t Stobbelaar - de Brie Freek Tjarks Henk Stobbelaar Sprakeloos en heel erg verdrietig zijn wij om het verlies van onze schoonzus en tante Ada Ars -Stobbelaar We wensen Kees veel sterkte toe met dit grote verlies. Bertus Ars in herinnering Prinsenbeek: Riet van 't Westeinde- Ars in herinnering Huib van 't Westeinde Ovezande: Jan en Catrien Ars- van den Dries Nieuwdorp: Truus en Adri van den Dries- Ars Goes: Clazien en Cees Rentmeester- Ars Goes: Frans en Nanda Ars- Geijs Biezelinge: Nel en Wietse Erwich- Ars 's-Heerenhoek: André en Connie Ars- Janse Neven en nichten Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutter.nl Met droefheid geven wij kennis van het onverwachte heen gaan vari onze vriend Gerard van den Bosch Sinds de oprichting van de kookclub in 1993 behoorde Gerard tot de vaste en trouwe kern en droeg met zijn warme en positieve instelling veel bij tot het welslagen van onze bijeen komsten. Wij wensen Riet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij hef dragen van dit verlies. Kookclub l Sociëteit "De Vergenoeging" Middelburg. Fred Booii Hans de Graaf Ronald Guldenmund Hansjebbink Cees Kalverboer Willem Lengton Hans Lodewijks Karei Meertens John Pieterse Jan Rombouts BertSlingenberg Erik Sanaijck Gerard Sedee Peter Vierhout Gijs van Vlier sd Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze broer, zwager en oom Huibregt van Antwerpen in de leeftijd van 77 jaar. 's-Gravenpolder: M. van Antwerpen C.S. van Antwerpen-Meeuwse Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes, Afdeling E en de medewerkers vanAllévo thuiszorg, voor de goede en liefdevolle verzorging. 17 mei 2007 Beeldhoeveweg 7,4453 TD 's-Heerenhoek Correspondentieadres: Familie van Liere-Goud Maalstede 514421 ED Kapelle De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 22 mei om 13.00 uur in Rouw centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Hervormde begraafplaats te Ovezande. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's- Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Bedroefd zijn wij dat na een moedig gedragen ziekte uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Martina van Tatenhove sinds 1988 weduwe van Dominicus Pladdet in de leeftijd van 81 jaar. Terneuzen: Jan t Gal way (Irl.): Daniël Oosterstreek (Frl.); Willy en Carin Chester Deny Terneuzen, 11 mei 2007 Correspondentieadres: Oosterstreek 50 8388 NE Oosterstreek De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsge vonden. Veel te vroeg hebben we onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve tante Ada Emiel en Els Erik en Anja Marian en Bram Wilma en Jack Conny en Kristof Ei-win en Petra Andrea en Leo en achterneefjes en -nichtjes 't Verlies was er al voor het einde de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam. Wij voelden mee jouw stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Zo onopvallend als zij is weggegleden uit ons leven, zo op vallend is het verlies dat wij voelen bij het afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en over grootmoeder Paulina Charlotte Lauret weduwe van Reinier Marinus van Broekhoven Terneuzen, 2 mei 1924 f Axel, 16 mei 2007 Jan van Broekhoven Cokkie van Broekhoven-de Pagter Sonja en Patrick Justin, Tygo René en Daniëlle Dion Eddy van Broekhoven t Mischa en Nahuel Frank van Broekhoven Carla Schoenmakers Han Correspondentieadres: Stuvesande 356 4532 MK Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 21 mei om 11.30 uur in Crematorium Terneuzen, Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Degenen die afscheid willen nemen, worden verzocht tus sen 11.00 en 1115 uur aanwezig te zijn. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 2H OUDDORP UITVAARTLEIDERS LM. VAN DER WERF A BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72