speuren en opdrachten doen J IIDEURLOO naam g J e 1 A LT E N A- X' advies aan huis meubelent TEL 0 1 1 8 - 4 1 3 4 7 6 De 'deur' naar mooi wonen! Geen subsidie voor Beachboom Wij geven u de helft cadeau! s pzc Vrijdag 18 mei 2007 j 11 www.altena-id.nl INTERIEUR I DESIGN Leolux Pastoe Interlübke Montis SCHELDESTRAAT 25-29 VLISSINGEN Kijk voor meer-informatie opwww.deurloomeubelen.nl SPAARPUNT i Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800-0231231. het alfabet van Zeeland middelburg - Het dance-evene- ment Beachboom, dat op 28 juli wordt gehouden aan de Brouwers- dam, krijgt geen subsidie van de provincie. De organisatoren had den om 15.000 euro gevraagd. Volgens het provinciebestuur streeft Beachboom geen culturele doelstellingen na, maar gaat het om een evenement dat toerisme en recreatie moeten versterken. Het subsidieprogramma C-culture van de provincie is er alleen voor culturele evenementen. Mede-organisator J. Alphenaar van Beachboom is het niet eens met de afwijzing. „Het gros van onze bezoekers komt van Schou- wen-Duiveland, dus hoezo toeris Lof der zotheid thema van expositie in bieb zierikzee - Cursisten van tekenstu dio Neeltje Meerman exposeren tot 15 juni in de bibliotheek in Zie- rikzee. Bron van inspiratie was het onderwerp Lof der zotheid, dit jaar ook het thema van de Boeken week. De bieb op het Haringvliet- plein is elke doordeweekse middag open en verder op maandag- en donderdagavond en donderdag en zaterdagochtend. Koor Haamstede krijgt gasten uit Ridderkerk burgh-haamstede - Het interker kelijk koor van Haamstede geeft op vrijdag 1 juni een concert in de plaatselijke Hervormde Kerk. Dat doet ze samen met het gerefor meerd kerkkoor uit Ridderkerk. De zangers uit Haamstede worden gedirigeerd door Cees den Braber en op orgel begeleid door Annet van der Linde. Het Ridderkerkse koor staat onder leiding van Bert Kruis. Fietstocht door het zuiden van Schouwen zierikzee - Natuurmonumenten houdt zaterdag 26 mei onder lei ding van een gids een fietstocht langs de zuidkust van Schouwen. Die vertelt onder meer over de Oosterschelde, vogels en inlagen. Vertrek is om half twee op parkeer plaats Levensstrijd bij Zierikzee. Aanmelden is verplicht en kan via www.natuurmonumenten.nl of te lefonisch op 0113 644044. Concert in Nieuwe Kerk in Zierikzee zierikzee - De bond van zangver enigingen van de gereformeerde gemeenten houdt, ter gelegenheid van de afronding van een dirigen tencursus, op zaterdag 26 mei een concert in de Nieuwe Kerk in Zie rikzee. Een projectkoor, bestaande uit gastzangers en Jeugdkoor 'de Nach tegaaltjes' uit Meliskerke werken mee aan het concert. Het concert begint om 19.50 uur. Tuinfair in siertuin Sequoiahof in Vlake vlake - De siertuin Sequoiahof in Vlake - direct langs het Kanaal door Zuid-Beveland - staat mor gen helemaal in het teken van de tuinfair 2007 met kunstenaars en culinaire toppers. Openingstijden zijn van 10.00 tot 17.00 uur. Voor meer informatie zie de inter netsite: www.sequoiahofnl me?" Alphenaar zegt de provincia le steun nodig te hebben vanwege het financiële risico dat de organi satie loopt. „Ook als we een volle bak hebben, kunnen we onszelf nauwelijks bedruipen. Nu moet er opnieuw veel eigen geld in. Zo kunnen we nooit een buffer op bouwen." Alphenaar is zeer teleurgesteld. „We werken heel goed samen met de gemeente. Op basis daarvan meende ik dat we eindelijk eens se rieus genomen zouden worden. We hadden goede hoop dat het dit jaar met de provincie zou luk ken." Beachboom werkt dit jaar met een begroting van ongeveer 100.000 euro. v de \a^ 61 Dave, Terry, Jan, David en Marita Jansen aan het speuren in de tuin van Heesterlust foto Marijke Folkertsma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 71