eel* nd is de man altijd de baas 0 Duiktoren niet t Wij geven u de helft cadeau! erug in het water A LT E N A" J advies aan huis meubelen Boerderijwinkel moet sluiten Wpzc Vrijdag 18 mei 2007 27 Afsluitingen vanwege reparaties riool vussingen - De gemeente Vlissin- gen begint komende maandag met ondergrondse reparaties aan het riool. Het gaat om het hoofdriool in de Branderijstraat, Lepelstraat, Talmalaan, Donker Curtiusstraat, H. Segherslaan, H. Vroomlaan, Haakbergenstraat en Molenweg. Het werk duurt waarschijnlijk drie dagen. Afsluitingen van straten worden met borden aangegeven. Politie houdt Vlissinger met klauwhamer aan vussingen - De politie heeft gister ochtend vroeg in de Scheldestraat in Vlissingen een 48-jarige inwo ner van deze stad aangehouden wegens vernieling. De man was omstreeks 6.30 uur met een klauwhamer tegen wonin gen en een prullenbak aan het slaan. De Vlissinger is geboeid meegenomen door de agenten. Zijn klauwhamer is in beslag geno men. Koperdieven betrapt bij hotel Britannia vlissingen - De politie heeft in de nacht van woensdag op donder dag twee mannen aangehouden op de Boulevard Evertsen in Vlis singen. De 21-jarige Vlissingers hielden zich rond 2.15 uur ver dacht op bij hotel Britannia en hadden gereedschap bij zich. Eén van de twee mannen zei later dat ze op zoek waren naar koper in het hotel. Zwaargewonde bij ongeval op Oesterdam tholen - Bij een aanrijding op de Oesterdam bij Tholen is woensdag ochtend een 21-jarige Kapellenaar zwaargewond geraakt. Ook een 48-jarige vrouw uit Tholen raakte gewond. De 21-jarige man reed richting Tholen toen hij in de rechterberm terechtkwam. Zijn auto raakte in een slip. Daardoor raakte hij de au to van de 48-jarige vrouw. Salsales tijdens de salsaconventie in door Carla van de Merbel vlissingen - De Vlissingse duikto ren wordt niet teruggeplaatst bij het badstrand. Dat heeft het colle ge van Vlissingen besloten. De Stichting Duiktoren Vlissingen probeert al jaren de toren terug in het water te krijgen. Afgelopen weekeinde hield de stichting een sms-peiling die ruim driehonderd voorstanders van terugplaatsing opleverde. Naar aanleiding daar van heeft het college deze week op nieuw naar de zaak gekeken. Wet- Spaar mee voor 50% korting op vi< Brothers, één van de merken van V downloaden via onze website ww\ U kunt ze ook afhalen bij onze kla Met een abonnement spaart u sne Bel 0800-0231231. Middelburg. foto Lex de Meester houder T. Verhage: „Drie jaar gele den heeft het college al besloten de toren niet terug te plaatsen. We hebben opnieuw naar de argumen ten van toen gekeken. Daar is niets aan veranderd. Er is toen een on derzoek geweest en terugplaatsing bleek een onhaalbare zaak. Het was risicovol en duur. Er is geen re den om op dat besluit terug te ko men." Voorzitter M. Snoek van de stichting is teleurgesteld. „Dit moet de gemeente maar eens uit leggen aan de bevolking." ;r exclusieve serviezen van Johnson i/edgwood. Spaarkaarten kunt u v.pzc.nl/spaaractie. itenbalie. Ier! het alfabet van Zeeland www.altena-id.nl INTERIEUR! DESIGN Leolux Pastoe Interlübke Montis SCHELDESTRAAT 25-29 VLISSINGEN TEL 0118 - 413476 door Henk Postma meliskerke - De boerderijwinkel aan de Rapenburgweg 18a in Melis kerke moet sluiten. Burgemeester en wethouders van Veere hebben dit meegedeeld aan eigenaar R. Boogaard. Die heeft nog wel een aantal weken de tijd om het be sluit aan te vechten. Alleen 'volwaardige' landbouwbe drijven mogen in de gemeente Veere een boerderijwinkel run nen. Volgens de Agrarische Advies commissie Zeeland zijn de teeltac Bewakingscamera bij VVV-kantoor in Goes goes - De Goese binnenstad krijgt er binnenkort een bewakingscame ra bij. De gemeente gaat een came ra plaatsen bij het VVV-kantoor aan de Singelstraat. Zestien bewakingscamera's han gen al sinds 2001 in de Goese bin nenstad; vier aan de Grote Markt, vier in het Kadengebied en acht in de straatjes rond de Grote Markt. tiviteiten op de tien hectare land bij de boerderijwinkel slechts 'mar ginaal', terwijl onzeker is of dat in de nabije toekomst anders zal zijn. Dus moet Boogaard de detailhan delsactiviteiten staken. Maar of dat ook echt gebeurt? Boogaard hoopt de gemeente er tij dig van te kunnen overtuigen dat wel degelijk sprake is van een vol waardig agrarisch bedrijf. Daartoe heeft hij de ZLTO in de arm geno men. De vraag daarbij is: wat is 'volwaardig'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 29