Oma lie >e iiten 34 I Woensdag 16 mei 2007 PZC r Je bent nu een ster, en als wij slapen gaan schijn jij van ver op onze bedjes neer. Dan zullen we van je dromen, keer op keer... We houden van je Iris en Robin Als er een stralende ster hooa aan de hemel staat weten wij dat jij het bent en denken we vol liefde aan jou Lieve Elly Rust zacht. Pa de Reus Jan en Nellie Frannie, Peteren kinderen Loes, Erik en kinderen Terneuzen, 1 3 mei 2007 Plotseling is veel te vroeg van ons heengegaan, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Elly de Koeijer op een leeftijd van slechts 59 jaar. Woorden schieten tekort, om aan te geven wie je was en wat je voor ons betekende. Elly, zonder jou zal het leven zo veel leger en stiller voor ons zijn. In ons hart zal je altijd blijven wonen, maar we zullen je toch zo missen!! Terneuzen: Matty en Adrie Levien j" en Elly Wies en Tannie t Middelburg: Leen en Sonja En de neven, nichten en kleinkinderen Een vriendin zoals jij is bijzonder Elly de Koeijer Soms een poosje geen kontakt Maar we pakten de draad moeiteloos weer op Soms samen naar het theater en nu een dagje uitgepland Het maa niet meer zo zijn Lieve Elly we zullen je nooit vergeten Leo en wilna Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze oud-collega Elly de Koeijer Wij wensen Piet, Ingrid, Mark, Sandra en de kleinkinderen veel sterkte toe. Adri, Paul, Bep, Rini, Frans, Ronny, Alan, Wim, Joke, Katja, mevr. Hey, Edith, Sandra, Silvia, Benny Enorm verdrietig, maar met goede herinneringen geven wij u kennis dat van ons is weggenomen mijn geliefde dochter en onze zus, schoonzus en tante Adriana Laurina van der Wekken-Boot Kerkwerve 21-12-1946 Swifterbant 14-05-2007 Renesse: W. Boot-v/d Velde Vlissingen: M.W.S Fonteine-Boot A.P. Fonteine Renesse: C. Boot Haamstede: M.|. Boot N.J. Boot-Bom Kortgene: M.P. Koole-Boot J.W. Koole Neven en nichten Verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van onze broer en zwager, oom en oud-oom Jan T. de Smit Wij hadden hem zo graag nog vele jaren gegund! Calgary (Canada), Rini Szuromi-de Smit en Alex Szuromi Alexandra van Tiel-Szuromi en Wil bert van Tiel Eddy en Sam Vancouver (Canada). Bob Szuromi Kortgene, Renske Smulders-de Smit en Ben Smulders Rotterdam, Eric Smulders en Charlotte Smulders-Dekker Julia Martin Smulders en Marleen Kooij Luuk en Teun Kortgene, 15 mei 2007 Bedroefd, maar vol respect voor de wijze waarop hij met zijn ziekte omging, hebben wij afscheid moeten nemen van onze fijne collega Jan de Smit jan stond de afgelopen jaren altijd voor ons klaar. We zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, zoon, kleindochters en familie heel veel sterkte toe. Kustlicht Zeeland Vakanties John, Judith, Ramon, Hans, Jo, Myrthe, José, Kim, Adriënne, Marit, Lyan, Sonja, li-ma, Angélique, joop, Izaak, Ankie, Els, Dianne en Ina Rust nu maar uit, je hebt.je strijd gestreden je hebt het dapper gedaan, wie kan begrijpen hoe je hebt geleden wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem moch ten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man en onze lieve pa Georgius Mattheus Maria Thilleman George echtgenoot van Maaike Thilleman - Wage Eede, 15 juni 1938 t Terneuzen, 14 mei 2007 Hulst: Maaike Thilleman-Wage Hulst: Dominic en Sonja Binnenhof 3,4561 EZ Hulst U kunt afscheid nemen van George in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op don derdag 17 mei van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 18 mei om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Ter neuzen, Bellamystraat 28 c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid bent u in de gelegenheid de fa milie persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geheel onverwacht is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Gerardus Henricus van den Bosch Middelburg, 22 december 1934 Vlissingen, 14 mei 2007 Wij zullen hem erg missen. Vlissingen: M.M. van den Bosch-Nijhuis Delft: Paul Schiedam: Roberten Roos Lente Tilburg: Maurice en Jeanette Bor en Pam Coos|e Buskenstraat 58 4381 LG Vlissingen Gerard ligt thuis opgebaard. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden oc om 1 3.00 uur in net crematorium aan de Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Verdrietig delen wij u mede, dat plotseling is overleden, onze broer., zwager en oom Gerardus Henricus van den Bosch in de leeftijd van 72 jaar Middelburg. Leo en Nel van den Bosch Kinderen en kleinkinderen Koudekerke: Ferdi van den Bosch L.M. van den Bosch Hugo de Grootlaan 10 43 34 AV Middelburg Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze lieve zwager en oom Gerard van den Bosch Vlissingen. George Nijhuis Els la Grana Ritthemjohn en Truus Nijhuis-Harinck Neven en nichten Psalm 42 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Elisabeth Catharina Dekker-Adelaar Lies sinds 18 januari 2007 weduwe van Richardus Willem Dekker Weststellingwerf 27 juni 1927 f Vlissingen 14 mei 2007 Capelle aan den IJssel: R. van de Maat-Adelaar Winnipeg (Canada): M. Sawatzky-Adelaar P. Sawatzky Melis kerke: N. Adelaar-Verhage Neven en nichten Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis "Ter Reede", woning 16 te Vlissingen, voor de goede en liefdevolle verzorging aan haar verleend. Correspondentieadres: Familie P.J. van Eijkeren, Middelmeet 43,4464 AX Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 19 mei van 12.00 tot 12.15 uur in de aula van de algemene be graafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg (van de A58 afrit 38). Aansluitend zal daar om 12.15 uur de afscheidsplechtig- heid worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaats hebben op genoemde begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte aldaar. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen, wor den verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze vader en broer Adrianus Petrus van Gils 02-05-1928 13-05-2007 Vlissingen: Fred Made: Tante To De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 18 mei a.s. om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Moekita U bent nu samen met mijn geliefde Benno. Ik hou voor altijd van jullie. Isabel Moekita U was de liefste en de leukste schoonmoeder en oma voor ons. U was een stukje hemel met een zoete wolk, uw vrolijke ogen en glimlach en uw mooie woorden, uw leuke grapjes, uw zachte handen en uw lieve gezicht zullen voor altijd in ons hart blijven. Wij houden van u Moekita. Isabel en Fernando Lieve mevrouw Rosa Wij zullen u nooit vergeten. Familie Sacristan Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A] Goes (0113) 227525 J Vestigingen te Goes, Kapelle, Wemeldinge, Colijnsplaat en 's-Gravenpolder uit -vaardig T 0113 214291 06 10730321 info@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl alex.,ndr,,mar|<USSe ^^^uitvaartverzorging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 84