'degelijk' Staatsbosbeheer SieMatic PZC Blikmuseum, twee ateliers en hotel doen mee aan Kunstroute Stremming viaduct Arendskerke maanden Glucosamine voor slechts 27,95 s PZC Woensdag 16 mei 2007 31 Vogels kijken op Hellegatsplaten OOLTGENSPLAAT - Natuur en Land schap Goeree Overflakkee houdt zaterdag een vogelexcursie. Met een gids voert de tocht naar de schuilhut op de Hellegatsplaten, waar vooral meeuwen goed te zien zijn. De wandeling begint om 10.00 uur bij het Oude Raadhuis in Oolt- gensplaat en duurt ongeveer twee uur. Kerkkoor draagt bij aan dienst in Renesse RENESSE - Kerkkoor Renesse ver leent medewerking aan de Pink- sterdienst in de Jacobuskerk op 27 mei, eerste pinksterdag. Het koor staat onder leiding van Irina Zhyrkina en zingt drie num mers: On wings of song and prayer, All hail power of Jesus na me en Geef aan elkaar Gods vrede door. Aanvang van de dienst, met als voorganger dominee P. Goodijk, is om 9.30 uur. Opnieuw slachtoffer van een babbeltruc VLISSINGEN - Een 85-jarige vrouw uit Vlissingen is maandag rond 17.30 uur bestolen in haar eigen huis aan de Falckstraat. De dame liet een vrouw binnen en toen die weg was, bleek haar portemonnee met daarin een bankpas en enkele honderden euro's weg te zijn. Vori ge week overkwam een vrouw uit Souburg hetzelfde. Daar was de da der ook een vrouw die rond dat tijdstip aanbelde. Dieven nemen veel roestvrij staal mee RITTHEM - Vanaf een bedrijventer rein aan de Fort de Ruijterweg in Ritthem is roestvrij staal weggeno men. Dat is gebeurd tussen maan dag 17.00 en dinsdag 7.00 uur. On der meer ontluchtingspijpen, val- roosters en een mengvat van twee meter hoog zijn weg. Ook is er een aanhangwagen meegenomen. Om op het terrein te komen is een hek vernield. RENESSE - Het Blikmuseum, ate liers Uit de Kunst en 't Opstapje en Hotel de Zeeuwse Stromen doen zondag mee aan de Blik op Kunstroute in Renesse. In het Blik museum zijn, naast de vaste collec tie, tentoonstellingen over Michiel de Ruyter en 125 jaar knopen. Uit de Kunst toont een collectie siera den van Marga Meyrink en aqua rellen van Henny Philips. In 't Opstapje exposeren vier kun stenaars: Connie Vink (keramiek en sieraden), Wout Kole, Cocky Wattel (beiden schilderijen) en Jeanne Vat (glas-in-lood). Met een stempel van alle drie de locaties op zak (er zijn stempel kaarten te krijgen bij de deelne mers), mogen bezoekers een kopje koffie voor de halve prijs halen bij Hotel de Zeeuwse Stromen, waar ook kunst te zien is. Alle locaties zijn open tussen 13 en 17 uur. Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800-0231231. 's-HEER ARENDSKERKE - De N254, de doorgaande weg tussen Goes en 's-Heer Arendskerke, is volgen de week van maandag op dinsdag en van dinsdag op woensdag tus sen 19.00 en 6.00 uur afgesloten. Bij het nieuwe spoorwegviaduct wordt aan de weg afgewerkt. Gemotoriseerd verkeer wordt tij dens de stremming omgeleid over de Rijksweg A58 en de Deltawag Goes-Zierikzee. Fietsers en brom fietsers kunnen gebruikmaken van de Wissekerkseweg, een zijweg van de N254 even voor het spoor wegviaduct. Soepel blijven beweg Pro Cartilago is een kwalitatief prima formule voor het onder houd van uw gewrichten. U heeft slechts één tablet met 1500 mg glucosaminesulfa.it nodig voor het behoud van gezond kraakbeen 1183 mg elementair gehalte aan glucosamine). Tijdelijk bevat de verpakking Pro Cartilago maar liefst 33 extra inhoud en U betaalt voor een viermaandenkuur slechts 27,95- Dat betekent dus vier maanden lang uw gewrichten verzorgen voor nog geen 24 cent per dag. Ook u kunt nu profiteren van deze prijsdoorbraak voor Glucosamine. het alfabet van Zeeland IVerkrijgbaar bij: Drogisterij Kruiderij DE RODE PILAREN|Y^ Ml Wijnmakerij centraal op zwartebessendag NIEUWDORP - Zwartebessentelers in Borsele laten zaterdag zien wat zij in hun mats hebben op de zwartebessendag. Het centrale punt is Boonman's wijnmakerij aan de Stoofweg 10 bij Nieuw- dorp. Vanaf daar is het mogelijk een fiets tocht te maken door de Zak van Zuid-Beveland over een lengte van 35 of 45 kilometer. Onderweg zijn twee bessenteeltbedrijven te bezoeken. Vertrekken kan tussen 9.30 en 13.00 uur. Fietsers bij de excursieschuur van Staatsbosbeheer in de Boswachterij Westerschouwen. foto Marijke Folkertsma 't Liefst een GOES - Plieger B.V. Nansenbaan15 0113-246464 MIDDELBURG SieMatic Middelburg Grenadierweg17a 0118-629522

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 73