Bed Breakfast Het Restaurant Een toeristische attractie. Het fiets/auto Toppunt Diverse twee-persoonskamers, familiekamers en een groepsappartement geven de mogelijk heid aan iedereen die er even uit wil zijn, om vakantie te vieren op een hele speciale plek. Iedere kamer heeft zijn eigen thema. Zo kan je wakker worden in de kamer "Lentebloesem" of "Vijverzicht" en genieten van diverse verschillende soorten watervogels die rond zwemmen in de oude kreek. De Bed Breakfast, die op Landgoed Rijckholt aanwezig is, zorgt voor voldoende activiteiten. Zo kan je GPS-wandelroutes lopen. Dit zijn een soort speurtochten waarbij je een schatkist moet zoeken. Op Noord-Beveland is de Korenbeurs in Kortgene toch wel aangeschreven als "het Restaurant" om culinair te genieten van alle heerlijkheden waar Zeeland zo rijk aan is. Hans en Sylvia Ventevogel zijn met zeer veel enthousiasme in de samenwerking met Landgoed Rijckholt gestapt. "Het is voor ons een nieuwe locatie", geeft Hans aan. "Met veel nieuwe mogelijkheden. We zetten een heel ander concept neer, maar steeds vanuit dezelfde kwaliteitsgedachte. Landgoed Rijckholt is iets landelijker, iets huiselijker en meer op groepen en de familie gericht. Met de bewoners streven we echt naar een persoonlijke band. Zij worden allemaal onze vaste gasten, die we allen zoveel mogelijk willen verwennen. Wij zoeken dat in een goede kwaliteit, waarbij de entourage en de presentatie belangrijk is. Of fietsen huren en de omgeving verken nen, workshops volgen in de kunstkas of gewoon een lekkere wandeling maken over het Landgoed zelf. Speciaal voor families hebben we iedere zondag een familiebrunch in het restaurant. Waar ook de toeristen en passanten op zondag kunnen genieten van Zeeuwse zaligheden, want met het team van restaurant De Korenbeurs' hebben we natuurlijk wel culinaire hoogstandjes in huis gehaald. Een gezellige boel dus en culinair genieten. Wij streven naar een typisch familielandgoed voor jong en oud. En voor de bewoners, onze vaste gasten, is er ook het persoonlijk contact. Je probeert natuurlijk uit te vinden wat de bewoner lekker vindt. En ook de afwisseling is leuk. Misschien komt het nog eens zover dat we het huwelijksdiner voor één van de klein kinderen mogen verzorgen. Het zou toch fantastisch zijn zowel voor de grootouders als voor het bruidspaar, als het hele huwe lijk op het landgoed bij opa en oma kan plaatsvinden. Want zelfs de ambtenaar van de burgerlijke stand komt naar Landgoed Rijckholt toe om een huwelijk te sluiten. En wat te denken van de familiereünie of de verjaardagen. Er is zoveel te vieren in het leven." Schuif gezellig aan bij onze gastentafel goddelijk eten in een sfeer van informele gezelligheid 27,50 p.p. gezelligheid iedere vrijdagavond vanaf 19.00 uur Dineren a la carte in de sfeervolle omgeving van het Landgoed iedere zaterdagavond vanaf 18.00 uur Met de hele familie gezellig brunchen de kinderen spelen buiten met skelters of op de trampoline, tevens zijn er diverse kunstactiviteiten 20,- p.p. itol 10 jr 10,-) iedere zondagmiddag vanaf 12.00 uur Hans Ventevogel geeft aan dat het terras en de familiebrunch ook sterk gericht is op de regio en op de toeristen. Landgoed Rijckholt ligt ideaal om even aan te doen tijdens een fiets- of autotochtje over Noord-Beveland. Fiets naar knooppunt 20 (de bordjes met de nummers staan langs de weg) en je komt bij Landgoed Rijckholt in Geersdijk. Een speciale manier van informeel en gezellig tafelen is geïntroduceerd voor de vrijdagavond: De gastentafel. Iedere vrijdagavond vanaf 19.00 uur kun je gezellig aanschuiven aan onze Table d'hote. Met nog 10-12 andere gasten zit je aan een gezamenlijke tafel en eet je een heerlijk drie gangen menu van het seizoen. Een leuke en betaalbare avond om even niet zelf te koken, maar gezellig, gezond en lekker te eten met een stel gelijkgestemden. De charme is dat je altijd nieuwe contacten opdoet aan de gastentafel. Het maakt bij de gastentafel niet uit of je alleen, met zijn tweeën of met een hele groep komt. s.v.p. reserveren via 0113 - 302 100 Landgoed Rijckholt, Provincialeweg 2 Geersdijk Landgoed Rijckholt Provincialeweg 2 4494 NA Geersdijk T +31 (0)113 302100 E info@landgoedrijckholt.nl W www.landgoedrijckholt.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72