ramslieberichten 24 j Dinsdag 15 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl De HEERE is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23:1 Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat de HEERE haar tot Zich heeft genomen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve dochter en mijn lieve zus Johanna Sophia Theodora Bouman Anne-Sophie in de leeftijd van 6 jaar. Wim en Hanneke Bouman-van den Berg Jappe 13 mei 2007 Brahmslaan 6 4462 JR Goes U heeft de gelegenheid tot condoleren op woensdag 16 mei van 19.30 tot 21.00 uur aan huis. De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 18 mei om 14.00 uur ge houden in de Sionkerk, Louise de Colignylaan 177 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met bovenstaand overlijden is Bouman Kantoortotaal Amundsenweg 45,4462 GP Goes vrijdag 18 mei de gehele dag gesloten. Zo lief, zo klein zomooi, zo fijn. Zo zal jij altijd. in onze gedachten zijn. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Anne-Sophie Wij hadden graag langer voor haar willen zorgen. We wensen de familie veel sterkte, met het verlies van Anne-Sophie. Groepsgenootjes en de 'juffen' Leny, Joke, Annelies en Irma van de Beukensti-aat Het GORS Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Anne-Sophie Bouman Wij wensen Wim, Hanneke, Jappe en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Het personeel van Bouman KantoorTotaal Heel verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van Arjen Blokpoel, vader van onze leerlingen Iris en Femke Laat de herinnering aan hun papa een troost voor hun zijn voor nu en later. Wij wensen hen, hun mama en verdere familie heel veel sterkte toe. Kinderen, leerkrachten en MR van de Cbs.Cederhof Het is Ongelooflijk, Onbegrijpelijk, niet te bevatten. In afwachting van jullie lang gekoesterde wens, mocht deze helaas niet in vervulling gaan. Voorgoed uit ons midden maar voor altijd in ons hart. Monique Dyanthe Mijn dans- en voetbalvriendin is niet meer. Wij wensen Sjaak de familie veel sterkte toe, nu en in de toekomst Naomi en Guus Vos Ongeloof, verslagenheid, waai-om? Diepbedroefd en geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve collega Monique en haar dochtertje Dyanthe Monique, de leegte die jij achterlaat is nooit op te vullen. We wensen Sjaak en familie de komende tijd veel stei'kte en kracht om dit grote gemis te dragen. Personeelsvereniging Woongoed Zeeuws-Vlaanderen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Monique van Roon-Nieuwenboom en haar dochtertje Dyanthe Altijd vrolijk, optimistisch en vol energie. We waren allemaal zo blij voor haar, dat ze samen met Sjaak hun kindje tegemoet konden zien. Het heeft niet zo mogen zijn. We wensen Sjaak, familie en vrienden veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Balletschool Lilianne Butler Sprakeloos en heel erg verdrietig zijn wij om het verlies van Monique en Dyanthe vrouw en pasgeboren dochtertje van onze collega en groepsleider Sjaak van Roon Wij wensen Sjaak en zijn familie en vrienden alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Collega's, oud-collega's, kinderen en ouders van MOC De Mare. Stichting AZZ Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Monique en Dyanthe echtgenote en dochtertje van Sjaak van Roon, groepsleider van MOC De Mare Wij wensen Sjaak en zijn familie en vrienden veel kracht om dit grote verlies te verwerken. Namens alle medewerkers van Stichting AZZ, Hans Goovers, voorzitter Raad van Bestuur "Leven is als sneeuw, je kunt het niet bewaren. Troost is dat zij er was, uren, maanden, jaren. Enorm verdrietig, maar met goede herinneringen aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze lieve mama, super oma en tante Cocky Janse van Noordwijk in de leeftijd van 66 jaar Gwendolyn en Gustave Tim Lonneke Puck Esme en Rogier Few Marik Rinco en Yvette Luna Henk Arco en Marcha Pascal Zierikzee. 13 mei 2007 Correspondentieadres: Fam. lanse van Noordwijk, Bogerdweg 12 4315 CC Dreischor De wens van mama was om alleen in bijzijn van haar kinderen begraven te worden In plaats van kaarten Geloofd zij God met diepst ontzag! Psalm 68 vers 10 Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar be spaard is gebleven geven wij u kennis dat het de HEERE behaagd heeft van onze zijde weg te nemen onze lieve zus, schoonzus, tante en oud-tante Katie Hoorweg *20 mei 1939 t 14 mei 2007 E.J. Mallie-Hoorweg J. Mallie John en Willy Jan-Willem, Jeroen, Lianne Marina en Gerard Arjan. Annelies, Gert-Jan Els en Martin Marin, Robin W. Hoorweg J.C. Hoorweg-van Liere Marleen en Gerard Wilmer Marco en Willy Carolien, Wouter, Andries, Casper Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Rondas en de Beukelaar voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres:Fam. J. Mallie Middenhofsingel 18 4388 AR Oost-Soubuig Katie is opgebaard op haar eigen kamer in de Rondas, Jas mijnstraat 5 te 's-Gravenpolder, alwaar D.V. woensdag 16 mei van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is tot afscheid ne men en condoleren. Tevens is er vrijdag 18 mei van 9.30 tot 9.45 uur gelegen heid om afscheid te nemen van Katie in het gebouw van de Gereformeerde Gemeente, Langeweg 61 te 's- Gravenpolder. Aansluitend zal om 10.00 uur de rouwdienst worden ge houden, die geleid zal worden door ds. A. Verschuure. na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden om plm. 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wij staan niet altijd stil bij het woord "samen maar het is een groot gemis, als "samenuit je leven verdwenen is. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat onze strijd gesti-eden is, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en. schoonzoon Jan Theunis de Smit in de leeftijd van 68 jaar. Constantia de Smit-Ots Jan en Tea t Kitty Floortje, Iris Oma Annie 4386 AZ West-Souburg, 14 mei 2007 Weststi-aat 19 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 18 mei om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Veilig in Jezusarmen. Bedi-oefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte en liefdevolle verzorging, zacht en kalm van ons is heenge gaan mijn lieve vrouw en moeder Mina Johanna van der Slikke Mientje echtgenote van David de Witte op de leeftijd van 73 jaar. Middelburg: D. de Witte Vlissingen: Ria 12 mei 2007 Westgatstraat 7 4335 NS Middelburg De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 18 mei om 11.00 uur in de aula van uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis om 12.00 uur plaatsvindej op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Voor de dienst is er gelegenheid om afscheid van haa,j nemen van 10.15 tot 10.45 uur in de rouwkamer uitvaartcentrum. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in noemde aula.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48