Toekomst Feyenoord vol onzekerheden BgJOSRPAgV NOKIA N95: f Sport Drie wielerploegen in Olympia's Tour gedupeerd door diefstal uit hotel GRATIS i-C.m. VODAFONE 22,50 O Nu bi| Vodafone: Alleen bi) BelCompany: nirii' DE COMPUTER OPNIEUW UITGEVONDEN! Geen aansluitkosten 4 maanden 50% korting opjeBloX Tot 3 maanden gratis abonnement Niet alleen sportieve maar ook financiële malaise in Rotterdam. door Hans Leber en Barry van der Hooft rotterdam - Nu de dikke tranen zijn opgedroogd, kijkt Feyenoord met een ongeruste blik vooruit. De topclub van weleer speelt voor het eerst sinds zeventien jaar geen Europees voetbal en mist de ingre diënten om snel een inhaalslag te maken. De komende maanden moeten uitwijzen of Feyenoord te rug aan de top komt. Zowel op als buiten het veld maakt de Rotterdamse club een woelig jaar door. Na het pijnlijke vertrek van voorzitter Jorien van den Herik is een verse Raad van Commissarissen samengesteld. Die haalde onlangs Peter Vogel zang binnen. De interim-directeur ging gisteren aan de slag. Hij moet naast het verder opbouwen van de organisatie ook een nieuwe alge meen directeur zien te vinden. Het lijkt allemaal bijzaak, bij een club die vooral gebaat is bij finan ciële draagkracht, gekoppeld aan een sterke visie. Een strenge trai ner moet er komen, vindt de spe lersgroep na het vertrek van Erwin Koeman. Co Adriaanse is kandi daat nummer één, de Noor Trond Sollied een goede tweede. Van Henk Timmer mag zijn oude trai ner bij AZ meteen komen. Maar als Co Adriaanse inderdaad naar Feyenoord komt, is het twij felachtig of Timmer nog wel bij de club onder contract staat. Tijdens de winterstop bracht Villarreal een bod van 1,1 miljoen euro uit op de 35-jarige keeper. Feyenoord hapte niet, maar beging de fout een te genbod te doen. De transfer was daarmee van de baan. Inmiddels is kans groot dat de doelman wel ver trekt. De sportieve neergang van Feyenoord heeft daar alles mee te maken. En dan is er de strijd tussen jong en oud binnen de spelersgroep. Zo ergerde Pierre van Hooijdonk zich af en toe groen en geel aan de nuk ken van talent Jonathan De Guz man. Nu Van Hooijdonk (37) en Patrick Lodewijks (40) zijn gestopt en Alfred Schreuder (34) bijna rond is met FC TVvente, voelt Tim mer er weinig voor als een van de weinige routiniers over te blijven. De realiteit is dat Feyenoord er be labberd voor staat. De begroting ging dit seizoen al terug van 41 naar 40,2 miljoen euro. En het ziet er naar uit dat opnieuw een stap cendringen - Drie wielerploegen die meedoen aan Olympia's Tour door Nederland zijn in de nacht van zondag op maandag bestolen. Inbrekers bezochten in Zeddam het hotel van de Italiaanse baanse- lectie, het Belgische 3C Gruppe-La- monta en het Duitse Klaipe- da-Slendid en pikten dure fietsen en ander racemateriaal. Negentien renners dreigden giste ren niet van start te kunnen gaan. Sponsor Shimano bracht uit komst. Het Japanse fietsmerk stel de onmiddellijk nieuwe tweewie- Iers beschikbaar. Het Rabobank Continental wieler- team boekte op de derde dag van Olympia's Tour de derde ritzege. In Hoofddorp wees Tom Leezer gisteren in een sprint zijn mede vluchter en ploeggenoot Martijn Krajicek naar de tweede ronde Rome rome - Michaëlla Krajicek heeft zich gisteren geplaatst voor de tweede ronde van het WTA-ten- nistoernooi in Rome. De 18-jarige Nederlandse had op het Italiaanse gravel geen enkele moeite met de Russische Olga Poetsjkova: 6-1 6-2. Krajicek kreeg toegang tot het toer nooi als lucky loser. In de tweede ronde treft zij Serena Williams. De Amerikaanse had in de eerste ron de een bye. Haase en Sluiter krijgen wildcard rosmalen - De tennissers Robin Haase en Raemon Sluiter doen in juni mee aan de Ordina Open in Rosmalen. Beide Nederlanders krij gen een wildcard voor het grastoer- nooi. Bij de mannen doen drie spe lers uit de toptien van de wereld ranglijst mee. Dat zijn Novak Djo- kovic, Tommy Robredo en Ivan Ljubicic. De Ordina Open is van 17 tot en met 23 juni. Hasselbaink moet weg bij Charlton Athletic londen - Voetballer Jimmy Floyd Hasselbaink moet op zoek naar een nieuwe club. De 35-jarige Ne derlandse spits kreeg gisteren te horen dat hij moet vertrekken bij Charlton Athletic. Die club degra deerde dit seizoen uit de Premier League. Hasselbaink was bezig aan zijn eer ste seizoen bij Charlton. Hij maak te twee doelpunten in 25 competi tiewedstrijden. Alfred Schreuder naar FC Twente enschede - FC Twente heeft op een paar details na een akkoord be reikt met Alfred Schreuder. De er varen middenvelder staat nu nog onder contract bij Feyenoord. FC Twente-aanvaller Kennedy Ba- kircioglu wordt vanmiddag gepre senteerd als nieuwe speler van Ajax. De Zweed ondergaat van morgen een medische keuring in Amsterdam. terug moet worden gedaan. „Een tegenvaller", noemde financieel di recteur Onno Jacobs die ontwikke ling onlangs. Maar het zou niet rampzalig zijn. Dat de club Europa niet in mag, is het zoveelste dieptepunt in de afge lopen jaren. Na ongeregeldheden tegen Sporting Lissabon speelde Feyenoord vorig seizoen de eerste thuiswedstrijd in een leeg stadion, tegen het als nietig beschouwde Rapid Boekarest. Maar de Roemenen zorgden wel voor de uitschakeling van de Rot terdammers. Dit seizoen werd het nog gekker. Na rellen in het Franse Nancy gooide de Uefa Feyenoord uit het Europese toernooi. De resultaten verslechterden daar na zienderogen. Op een ranglijst van de competitiewedstrijden na de winterstop, staat Feyenoord zes tiende De slag met clubs als FC Twente, Heerenveen en FC Gro ningen is verloren, omdat de Rot terdammers simpelweg over min dere spelers beschikken. Alleen een grondige renovatie kan Feye noord er weer bovenop helpen. Talentvolle jeugd staat niet te trap pelen. En gisteravond kreeg de club nog een forse tik: het beloften- elftal degradeerde, zoals gevreesd, uit de eredivisie. Maaskant terug. De laatste verover de wel de oranje leiderstrui, die hij overnam van ploeggenoot Lars Boom. Van de kopgroep van twaalf ren ners, waren er vijf van Rabobank. De groep zette de concurrentie op ruim anderhalve minuut. Johnny Hoogerland uit Yerseke eindigde gisteren op de 136e plaats op dik achttien minuten van Leezer. Fifa wil inzage in dopingzaak Montreal - De wereldvoetbal bond Fifa wil weten of ook voet ballers betrokken zijn bij het Spaanse dopingschandaal. Voorzit ter Joseph Blatter heeft gisteren bij het antidopingbureau WADA inza ge van de dossiers geëist. „Dat is van het grootste belang voor het voetbal", lichtte de Zwitser toe. In het laboratorium van de arts Eufe- miano Fuentes zijn vorig jaar 200 zakjes bloed in beslag genomen. Federer zonder coach op Roland Garros hamburg - Roger Federer speelt de tennistoernooien Roland Gar ros en Wimbledon zonder coach. De nummer één van de wereld brak afgelopen weekeinde met de Australiër Tony Roche en denkt ge noeg ervaring te hebben om de beide grandslams zonder hulp te kunnen spelen. „Ik ga geen coach aanstellen, want ik weet wat ik moet doen om te winnen, PZC Dinsdag 15 mei 2007 I 35 NU INCLUSIEF 1 G8 MEMORY CAHO MET VOOR GEÏNSTALLEERDE BENELUXKAARTEN INOG tOO Ml VRIJ or DE CARD) Internet - surf, publiceer en deel je wereld, wanneer je wilt en waar je ook bent (WLAN 3,5G). öji Foto - schiet haarscherpe 5.0 megapixel foto's en deel ze via je fotoblog. [^|j Video - creëer en blog je eigen film, download en bekijk video's van anderen. ji Muziek - ontdek, download, beluister en beheer je favoriete songs en podcasts. GPS - zoek, plan en navigeer* naar je bestemming in 150 landen met 15 miljoen points of interest. •(cartografische navigatie gratis, navigatie met gesproken instructies niet inbegrepen) NOKIA IM95 Multimedia computer OQfi i.c.m. VODAFONE 27,50 ftVVf 2 jaar (27,50 p/mnd) vodafone NOKIA 6300 2.0 megapixel camera met 8x digitale zoom MP3-speler en FM-stereoradio en videospeler uitbreidbaar geheugen tot 2 GB AR if] A j.c.m. VODAFONE 22,50 y HM 1192 iaar (22-50 p,mnd) vodafone NOKIA 7373 2 0 megapixel camera met 8x digitale zoom MP3-speler bluetooth verkrijgbaar in de kleuren roze en brons/zwart 2 jaar (22,50 p/mttd) vodafone vodafone Aanbieding is geldig t/m 20 mei 2007 Vraag in de winkel naar de voorwaarden. Pnjswijzigingen, druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 37