Sport !1S\4 i-ioek Kole bezorgt Huizen een behoorlijke kater ff J- Hoek sluit competitie met verlies af en zwaait de trainers geruisloos uit Seizoen SSV'65 eindigt met prachtige treffer PZC Maandag 14 mei 2007 31 Eindrapport Zeeuwse hoofdklassers De Zeeuwse hoofdklassers Hoek, Kloetinge en SSV'65 hebben het seizoen zaterdag afgesloten. Hoek en Kloetinge zijn ook volgend jaar hoofdklasser, SSV'65 is roemloos gedegradeerd. Het eindrapport van de drie hoofdklassers. eindcijfers Jan Huygens topscorers meeste duels meeste invalbeurten meeste keren gewisseld meeste kaarten rode kaarten Istvan Bakx (links) gele kaarten aantal keren 'de nul' aantal keren niet gescoord beste speler volgens PZC grootste zege grootste nederlaag gebruikte spelers zevende plaats 39 punten doelsaldo: 57-48 Jan Huygens 18 Ferry Alfons 8 Ferry Alfons 26 Istvan Bakx 26 Thomas Ragut 25 Robbie de Moor 25 Niels Dominicus 12 Jan Huygens 8 Taoufik Ameziane 5x geel Stefan van Dender 5x geel (één keer 2x geel in één duel) 39 Istvan Bakx 6-2 tegen Huizen en SSV'65 4-0 tegen GVW 25 tiende plaats 29 punten doelsaldo: 29-42 Regilio Pinas 5 Daan Esser 5 Niels Kole 5 Jaco van der Schee 26 Erwin van der Woerdt 25 Giovanni Siereveld 25 Niels Kole 25 Ronald Zwager 25 Jaap Esser 12 Bésar Xhoxhaj 9 Ronald Zwager 9 John Schot 4x geel, 1 x rood Bésar Xhoxhaj 5x geel Daan Esser 5x geel 43 veertiende plaats 5 punten doelsaldo: 21-68 Christiaan Boon 7 Arjan Koopmans 6 Christol van Campenhout 26 Niels Paardekooper 26 Arjan Koopmans 25 Christiaan Boon 25 JordenTakiddine 11 Michel deGrootelO Robert Stols 6x geel John Schot 2-4 bij GVW, 2-0 tegen Bennekom en Nunspeet 5-1 tegen Spakenburg en 4-0 tegen Sparta Nijkerk 18 PZC Willem Adriaansens bron Rudy Boogert Karakteristieken SSV65-GVW 1-3 (0-2). 44. Danny van Brenk 0-1, 45+2. Ri chard Beekink 0-2, 50. Rudy van Doorn 0-3, 83. Jorden Ta- kiddine 1-3. Scheidsrechter: I. Roeland (Sleeuwijk). Aantal toe schouwers: 100. SSV'65: Christol. van Campen hout; Ronnie Hillebrand, Bram Plomp, Marcel Kole, Mansour Gader (46. Michel de Groote); Mehmet Dolma (60. Pito Ber- nardina), Jaimy Tims, Arjan Koopmans (70. Michael de Haas), Robert Stols; Christiaan Boon en Jorden Takiddine. Huizen-Kioetinge 1-1 (0-0). 83. Edin Suleymani 1-0, 88. Niels Kole 1-1. Scheidsrechter: M.G.L. Sinke (Bodegraven). Ge le kaart: Tarik Divarci (Huizen), Erwin van der Woerdt en Niels Kole (beiden Kloetinge). Aantal toeschouwers: 700. Kloetinge: Jaco van der Schee; Joël Manusama, Erwin van der Woerdt, Giovanni Siereveld, Jar- no Vermeulen; Daan Esser, Cor- né Schilperoort, Regilio Pinas (80. Benjamin Verwest), Niels Kole; John Schot en Ronald Zwager (78. Bésar Xhoxhaj). Hoek-Quick Boys 2-5 (1-1). 33. Bennie van Fruchten 0-1, 45. Jan Huygens 1-1, 61. Mar cel Pronk 1-2, 70. Pieter Dirk Ouwehand 1-3, 72. Istvan Bakx 2-3, Michael Ros 2-4, 90. Mike van Gooi 2-5. Scheidsrechter: M. Harskamp (Lexmond). Rode kaart: Thierry de Jonge (Hoek). Gele kaart: Thijs Binnerts (Hoek). Aantal toeschouwers: 400. Bijzonderheid: Doelman Thier ry de Jonge werd in de 15e mi nuut uit het veld gestuurd. Zijn vervanger was Robin Francke. Niels Dominicus werd gewis seld voor de keeper. Hoek: Thierry de Jonge; Mama- douba Gueye, Björn Langeveld, Thijs Binnerts, Peter Reijn (60. Taoufik Ameziane); Wilco de Valk, Sam Ysebaert (82. Peter Hamelink), Istvan Bakx; Dennis van de Welle, Niels Dominicus (15. Robin Francke), Jan Huy gens. door Barry van der Hooft GOES - Diederik Hiensch stuurde zijn ploeg zaterdag tegen degrada tiekandidaat Huizen met twee wensen het veld in. In de eerste plaats moest Kloetinge de sportie ve plicht vervullen en daarnaast wilde de trainer dat zijn team het seizoen op een waardige manier zou afsluiten. De Bevelandse hoofdklasser slaagde voor beide opdrachten. Het duel eindigde in 1-1, nadat de thuisploeg in de 83e minuut op voorsprong was gekomen. Bij die stand was Huizen zeker van een promotie-/degradatiewedstrijd, maar Niels Kole gooide vijf minu ten later alsnog roet in het eten. De middenvelder kopte de gelijk maker binnen, waardoor Huizen in een beslissingsduel met WOG gaat uitvechten wie rechtstreeks degradeert en wie de nacompeti- tie in mag. Op de terugweg maakte Kloetinge een tussenstop in Bergen op Zoom, om in De Raayberg een klein feestje te bouwen. Hiensch: „We hebben er een mooie dag van gemaakt, die ook in het teken stond van het afscheid van een aantal spelers. Ik ben heel tevre den over dit seizoen, al hadden we graag boven aan het rechterrijtje geëindigd. In dat rechterrijtje staan zeven ploegen. Van de twaalf duels tegen die clubs heb ben we er slechts twee verloren. We zijn tiende geworden en dat is terecht. Op die plek hebben we bijna het hele seizoen gestaan." De trainer liet Jarno Vermeulen een hele wedstrijd als linksback spelen. De verdediger kwam dit seizoen weinig aan spelen toe en vertrekt naar DFS. „Ik heb hem nu laten voetballen, omdat hij zich een heel jaar professioneel heeft opgesteld." door Frits Bakker HOEK - De intentie was er nog wel, zoals dat bij Hoek heet, maar de kwaliteit op het veld liet veel te wensen over. De Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser sloot de competitie zaterdag af met een 5-2-nederlaag op eigen veld tegen Quick Boys. Met een sterk vertimmerd elftal (veel blessures en geschorsten), dat na een kwartier al tot een tien tal was gereduceerd, werd Hoek na de rust overspeeld door een tegen stander die nog gretig was tot de laatste minuten. Jan Huygens had met een fraaie goal nog wel eerst zijn achttiende goal van het seizoen gemaakt en het record van David Destorme geëvenaard. Voor Istvan Bakx, maker van de tweede goal, was er na afloop een aardige troostprijs. De supportets club riep de aanvaller uit tot beste speler van Hoek dit seizoen, vóór Robbie de Moor en Ferry Alfons. Hoek moest zaterdag na vijftien minuten nog meer improviseren dan het met het basiselftal al moest doen. Doelman Thierry de Jonge, die de geblesseerde De Moor verving, werd uit het veld ge stuurd na een handsbal buiten de zestienmeter. Robin Francke moest onder de lat, Niels Domini cus werd als spits geslachtofferd. Het leidde vooral na de rust tot een eenzijdige partij, waarin het initiatief meestal bij Quick Boys lag en de score na 1-1 bij rust ver opliep in Katwijks voordeel. Cees Houtepen en zijn assistent Arthur van Huizen namen na de wedstrijd geruisloos afscheid van de club. Volgens de trainers zelf in een nogal bizar sfeertje. „We heb ben nog altijd het gevoel dat de he le club achter ons staat, behalve die paar mensen die over ons moesten beslissen." De pijn die dat teweeg heeft ge bracht, was heviger dan de teleur stelling over het verlies op de slot dag tegen Quick Boys. GOES - Door een 3-1-thuisneder- laag tegen GVW beëindigde SSV'65 een moeilijk seizoen zon der zege. Na afloop, in de besloten heid van de kleedkamer, namen spelers en technische staf afscheid van elkaar. „Dat was voor sommi ge jongens best emotioneel", zei trainer Marco Groeneveld. „Want het was een zwaar jaar." Groeneveld bekende dat de weken na de officiële degradatie hem zwaar waren gevallen. „Ik heb me zelf de afgelopen maand naar het veld moeten slepen", bekende hij. „En dan heb ik het vooral over de trainingen. Dit jaar heeft enorm veel energie gevreten. En het is frustrerend dat we niet één wed strijd hebben kunnen winnen." De trainer keek wel met genoegen terug op de laatste treffer van de competitie. „Jorden Takiddine knalde een vrije trap van een me ter of twintig stijf in de kruising."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 33