'K én 1? gn 26 en 27 25 29 Ajax wint ruim van Heerenveen en treft nu opnieuw AZ Maandag 14 mei 2007 Formule i-coureur Hamilton is jongste leider ooit in WK Tip? sport@pzc.nl - foto Willem Mieras Marianne Vos grijpt net naast de zege in Bern bern - Marianne Vos is in de Ron de van Bern als tweede geëindigd. De wielrenster, die een dag eerder wel de Omloop van Borsele won, staat tweede in de wereldbeker en kwam in de stand weer iets dich ter bij de nummer één Nicole Cook. De winst in de Zwitserse wed strijd ging gisteren naar de Litouw se Edita Pucinskaite, die aan de streep elf seconden voorsprong had op de achtervolsters. Vos won de sprint van de achtervolgsters. Barcelona laat Real Madrid langszij komen madrid - Barcelona en Real Ma drid beginnen de laatste vier speel ronden van de Spaanse voetbal competitie met hetzelfde punten- aantal. Barcelona kon gisteravond in Camp Nou geen afstand nemen van Betis Sevilla: 1-1. Real Madrid won zaterdag al na een indrukwek kende inhaalrace met 4-3 van Espanyol. Barcelona en Real heb ben na 34 speeldagen 66 punten. Sevilla is ook nog kansrijk voor de titel. De ploeg volgt de twee aarts vijanden op twee punten. Visumproblemen bij start WK dammen hardënberc - Het WK dammen in Hardenberg is ietwat stroef be gonnen. Ndiaga Samb uit Senegal en Tuvshinbold Otgonbayar uit Mongolië hadden niet tijdig een vi sum en arriveerden te laat in Har denberg. Hun eerste partij is verlo ren verklaard. De Braziliaan José Maria da Silva Filho zal blijven schitteren door afwezigheid. Zijn sponsor ging op vakantie en Da Sil va Filho had geen geld om een vliegticket te kunnen kopen. pagina 30: elektronisch dambord Lazovic is spoorloos na wissel tegen NAC arnhem - Danko Lazovic is giste ren niet verschenen op de training van Vitesse. De Arnhemse clublei ding probeerde daarna vergeefs verhaal te halen bij de Servische sterspeler, die zaterdag in de rust van de wedstrijd bij NAC Breda (0-1) werd gewisseld. Topscorer La zovic (negentien goals) was en bleef gisteren onbereikbaar voor ie dereen bij Vitesse. „En ook ik heb hem vandaag niet gesproken", zei zijn zaakwaarnemer Rodger Linse. Vertrek Jan Huygens bij Hoek bijna zeker brussel - Hoek-spits Jan Huygens, die de competitie zaterdag afsloot met achttien goals op zijn naam, zal de Zeeuwse club vrijwel zeker verlaten. De Belgische aanvaller heeft een aanbod gekregen om fy siotherapeut te worden bij FC Dender, dat gisteren door een 2-0-zege op Dessel kampioen werd en naar de hoogste klasse in België is gepromoveerd. Huygens beslist deze week over zijn vertrek. pagina 31: zaterdag-hoofdklassers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 27