DOMINICUS BV Familieberichten 12 I Maandag 14 mei 2007 PZC wa Na een leven van werken en zorgen is na een moeilijke laat ste levensfase tot ons groot verdriet overleden onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder acomina de Bart-Kruijs Voorberge sinds 25 april 1978 weduwe van Andries Willem de Bart *11 april 1922 - f 12 mei 2007 Saar Harthoorn-de Bart Piet Harthoom Rinus de Bart Jacqueline en Louis Joanne Siem Andre Marco en Jerina Onze dank gaal uit naar het verzorgend personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum 'Ter Weel' te Goes, voor de goede en liefdei'olle verzorging. Correspondentieadres: Vinningestraat 17,4435 AW Hoedekenskerke Gelegenheid om afscheid van haar te nemen woensdag 16 mei van 19.00-19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 18 mei om 13.00 uur in kerkgebouw 'De Ark' te Hoedekens kerke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'De Griend' gelegen heid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet hebben wij nu ook afscheid moeten nemen van mijn lieve zus en onze tante Mientje de Bart-Kruijs Voorberge J. Kruijs Voorberge t L.C. Kruijs Voorberge-Melio t J. Wirtz-Kruijs Voorberge J. Wirtz f Neven en nichten Hoedekenskerke, 12 mei 2007 In de leeftijd van 85 jaar is overleden onze schoonzuster en tante Mientje de Bart-Kruijs Voorberge Kruiningen: Ko de Bart Nellie de Bart-Quinten Waarde: René en Anja Ricardo en Adriënne Carlo Goes: Pedro Kruiningen, 12 mei 2007 Bezige handen en een sterke wil vielen na een mooi en zorgzaam leven in Gods handen stil Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, is na een langzaam achteruitgaande gezondheid rustig ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en onze opa Adriaan Mechielsen na een huwelijk van 60 jaar met Geertruida den Hamer 4 februari 1921 f 12 mei 2007 Zaamslag: G. Mechielsen-den Hamer Ria en Cor van Langevelde-Mechielsen Trudy en Jean-Marc - Sven, Lynn Ester en Paul - Timo, Laura Ad en Adrie Mechielsen-Zegers Ad en Wendy Francis Anneke en Nico Bakker-Mechielsen loyce en Aic Jacqueline en Jan Dees-Mechielsen Randy en Niek Sebastian en Eva Trudie en Marcel Riemens-Mechielsen Senna Rowen Frank Mechielsen Yannick Molenstraat 3, kamer 222 CN Zaamslag De dank- en gedenkdienst voor zijn leven houden we op woensdag 16 mei om 14.00 uur in de Protestantse Kerk. Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Dinsdag 15 mei is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van "De Molenhof", Molenstraat 3 te Zaamslag. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. lieve opa rust nu maar zacht, we gaan je missen. Trudy, Jean-Marc, Sven, Lynn, Ester. Paul. Timo, Laura, Ad, Wendy, Francis, Joyce, Aic, Randy, Niek, Sebastian, Eva, Senna. Rowen, Yannick Namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik het personeel van afd. A2 van Ziekenhuis De Honte en het personeel van De Molenhof oprecht danken voor alle zorg en aandacht die mijn man in zijn laatste levensfase mocht ontvangen. w De cirkel van het leven houdt ons in beweging totdat we onze bestemming vinden op de oneindige weg door wanhoop en hoop door pijn en verdriet, geloof en liefde. Hoewel zijn gezondheid langzaam achteruitging is. toch op een moment dat wij het niet verwachtten, overleden onze vader en opa Eduard Vermast sinds 8 november 1990 weduwnaar van Johanna Smit in de leeftijd van 87 jaar. Anton Vermast f Björn f Edwin en Jamie Karin Wisse - Vermast Ad Wisse Tanja en Antoine Edward Yerseke, 11 mei 2007. Correspondentieadres: Galjoenstraat 8A 4401 JH Yerseke. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F, van de Woestijne, wordt dinsdag 15 mei om 10.30 uur gehou den in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze laatste broer Eduard Vermast A. Vermast - van der Klok D. Klooté - Vermast M. van der Endt - Vermast Heden overleed onze zwager en oom Eduard Vermast weduwnaar van Johanna Smit M. Smit J. Zoeteweij - Smit J. Zoeteweij Neven en nichten Ons bereikte het bericht van het overlijden van Eduard Vermast vV •V: We verliezen in hem een geacht lid van onze vereniging, want ondanks zijn hoge leeftijd bleef Eduard nauw betrok ken bij de duivensport. Wij wensen zijn familie sterkte met dit verlies. Bestuur en leden van postduivenvereniging de Luchtpost Yerseke. 't Verlies was er al voor het einde, de rouw al eer het afscheid kwam. toen die ellendige verwarring bezit van je gedachten nam. Wij voelden mee, je stil verdriet nu rouwen wij, doch treuren niet. Na een liefdevolle verzorging in "De Vurssche" is van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth Balnikker weduwe van Jeremias Pladdet 10-05-1922 t 12-05-2007 Terneuzen Axel Sas van Gent: Jerry en Ingrid Pladdet-Sabo Bassevelde (B): Sandy en Christophe De Paepe-Pladdet Michiel Pieter-Jan Wouter Joost Bassevelde (B): Anouk en Frederik Tournel-Pladdet Familie Balnikker Familie Pladdet Sas van Gent, 12 mei 2007. Corr.adres: Vrijstraat 6,4551 HK De dienst van Woord en Gebed zal plaatshebben op woens dag 16 mei om 10.30 uur in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Samenkomst in het familiehuis. Er gelegenheid om de familie te condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats "Sint Jans schorre" te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Westkapelle Oude Zandweg 2 Goes Verrijn Stuartweg 10 Dordrecht M.Curiescraat 10 Rotterdam Burg van Walsumweg 530 Zwanenburg Dennenlaan 81a www.dominicus.nl www.vnbdominicus.nl www.aterneuzen.nl Wegens familieomstandigheden is A Mechielsen Sierbestrating Zaamslag woensdag 16 mei gesloten Wegens familieomstandigheden is Bakkerij Dees in Zaamslag woensdag 16 mei na 13.00 uur gesloten De Heer is mijn Herder Psalm 23 Bedroefd, maar dankbaar voor de vele jaren die hem ge schonken zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Klaas Dekker sinds 19 oktober 2006 weduwnaar van Janna Dekker- Huijsnian in de leeftijd van 95 jaar. Meliskerke: Corrie de Visser- Dekker Kees de Visser Piet en Bemadette Mary-Anne, Christine Anja en Kees 's Gravenpolder: Krijn Dekker Corrie Dekker-Geertse Marcel en Chantal Biggekerke: Els Matthijsse-Dekker |o Matthijsse Alexander en Melanie Eddy en Angela Danny en Marion Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Simnia. Domburg, 12 mei 2007 Zorgcentrum Simnia Correspondentieadres: Poppendamseweg 20.4365 SB Meliskerke De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 16 mei om 12.00 uur op de begraafplaats te Meliskerke. Er is gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in vereni gingsgebouw "Ons Huis", Burg. Adelaarstraat 26 te Melis kerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12