9 leoericfi ts n wa PZC Maandag 14 mei 2007 I 11 Want niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en einde is. Huub Oosterhuis Met groot verdriet maar ook met diepe bewondering voor de dappere wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, ge ven wij u kennis dat heden is overleden mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Marcus de Bokx echtgenoot van Janna Elisabeth van Langevelde in de leeftijd van 76 jaar. Terneuzen: Janny de Bokx-van Langevelde Amsterdam: Mare en Maria Mirte Luit Jona Mirfield (U.K.): Jack en Monica Richelle Anouk Marinthe 11 mei 2007 Dommelstraat 7 4535 HC Terneuzen De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 16 mei om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. De Heer is mijn Herder! 'k Heb al wat mij lust; Hij zal mij geleiden naar grazige weiden. Hij voert mij al zachtkens aan waatren der rust. Gezang 14:1 Intens verdrietig zijn wij om het heengaan van mijn lieve man, onze zeer zorgzame vader, schoonvader, opa en mijn overopa Johannes Verburg Echtgenoot van Pieternella Karreman Kamperland, 25 mei 1929 Middelburg, 11 mei 2007 Middelburg: P. Verburg-Karreman Middelburg: Ria en Frans Sasja en Marden Sander Serge en Jennifer Jessica Kapelle: Jan en Nelleke Bart Romy en Raymond Middelburg: Petra en Peter Nick Sven Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, Emergis en 't Gasthuis te Middelburg voor de liefdevolle verzorging. Buitenruststraat 99 4337 EK Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 16 mei a.s. om 11.00 uur in Kerkcentrum De Hoeksteen, Roozenburglaan 22 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er aldaar gelegenheid tot afscheid nemen en de familie te condoleren van 10.15 tot 10.50 uur. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mee dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Johannes Verburg Kamperland: C. Verburg A. Verburg-Kouwer Bruinisse: J. Verburg W. Verburg-de Waal Neven en nichten Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze geliefde zwa ger en oom Johannes Verburg echtgenoot van Pieternella Karreman op de leeftijd van 77 jaar. Wij wensen Pie en de kinderen veel sterkte en troost toe om zijn heengaan te kunnen dragen. Familie Karreman Neven en nichten Gelijk het gras is ons kortstondig leven een bloem die in het veld verheven, wel sierlijk pronkt maar krachtloos is en teer wanneer de wind zich over 't land laat horen dan knakt haar steel haar schoonheid gaat verloren, men kent en vindt haar standplaats zelfs niet meer. Tot ons verdriet is onze lieve vader, schoonvader, opa en vriend uitgevlogen Jan Sturm 15 juli 1928 til mei 2007 lan-Frans en Jantien Indra Abraham en Christina Daniël, Benjamin, Gabriël René en Margreet Meike, Silte Willy Correspondentieadres: J.F. Sturm Batenburg 2 4385 HC Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 14 mei van 19.00 tot 21.00 uur en dinsdag 15 mei van 19.00 tot 21.00 uur in de familiekamer van het uitvaartcentrum aan de Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 16 mei van 12.30 tot 13.30 uur in de Open Hof, Alexander Gogelweg 59 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaats vinden op de algemene begraafplaats, President Roosevelt- laan 766 te Vlissingen. Opa Een ster die altijd zal blijven stralen. Je oogappel Indra Verdrietig delen wij U mede dat, na een korte doch slopen de ziekte, van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager, oom en oud-oom Jan Sturm 15-07-1928 te Veere 1 11 -05-2007 te Vlissingen in de leeftijd van bijna 79 jaar. Veere: Frans en Suus Sturm-Goedbloed Middelburg: Nel van Beveren-Sturm Stellendam: Hermina Pruiksma-Sturm kinderen en kleinkinderen Middelburg: Jo en Jan van de Putte-Sturm kinderen en kleinkinderen Veere: Ko en Mieke Sturm-Schoe en kinderen 11 mei 2007 Sandenburghlaan 10-F 4531 RM Veere V' De eeuwige glimlach op haar gezicht, wie zij ook ontmoette. Zij was een zon die nooit onderging. Laten we proberen ook in de toekomst iets van haar warmte vast te houden Met intens verdriet geven wij u kennis dat na een leven van toewijding en zorg voor allen die haar lief waren toch nog onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze allerliefste moeder en oma Rosa Kesteloo-Bernauer gehuwd geweest met Johannes Tonus Kesteloo t 1972 10 december 1926 1 11 mei 2007 J.D. Padmos Harald Kesteloo Linda Kesteloo-Koster Lindsay Joyce Benno -in liefdevolle herinnering Mitchell Nieuwerkerk, Plataanstraat 24 Correspondentieadres: Meidoornstraat 4 4306 AE Nieuwerkerk De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden woens dag 16 mei om 13.30 uur in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraaf plaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Ons Dorpshuis", Poststraat 20 te Nieuwerkerk. Wij willen alle medewerkenden van Allévo "Cornelia", in het bijzonder afdeling "Schelphoek", hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging van onze vrouw, moeder en oma ).D. Padmos Familie Kesteloo Opnieuw verdriet binnen onze steeds kleiner wordende familiekring nu vrij onverwacht, op 80-jarige leeftijd, is teruggekeerd tot haar Schepper onze lieve schoonzus en tante Rosa Bernauer sinds 1 juni 1972 weduwe van onze broer Johannes Tonus Kesteloo We wensen allen die haar lief waren veel sterkte toe! Zierikzee: C.H. Kesteloo M. Kesteloo-Hage Kerkwerve: J.C. Kesteloo G. Kesteloo-Berrevoets Neven en nichten Kerkwerve, 11 mei 2007 f fr*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 11