j Familieberichten Zoek, Vind... @1 Mensen .nl 1 O j Maandag 14 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5,312 550 Fax 076.^312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl 11 mei 2007 geboren te Brasschaat Bent zoon van Ben Raemaekers en Albertine Joosse kleinzoon van Izak en Josée Joosse Noord weg 459 4355 kd Middelburg Met droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde neef Adriaan Blokpoel Arjen in de leeftijd van 35 jaar. Sterke de Heere ons allen in dit grote verlies. Oost-Souburg: C. Houmes Is. Houmes-Nunes Middelburg: J.H. Houmes Yerseke: C. Oostdijk-Houmes J. Oostdijk neven en nichten Middelburg, 10 mei 2007 Na 9 maanden samen in blijde verwachting te zijn geweest, is deze blijdschap nu plots weggevaagd en zijn onze harten gevuld met intens diepe droefheid, omdat wij totaal onver wacht uit ons midden hebben moeten loslaten eerst mijn mooie lieve dierbare vrouw, en één dag later ook mijn pas geboren prachtige dochter Monique van Roon - Nieuwenboom Terneuzen, 5 augustus 1962 Gent, 11 mei 2007 Dyanthe Angèlica Nefeli van Roon Gent, 11 mei 2007 Gent, 12 mei 2007 echtgenote en dochtertje van Sjaak van Roon C. van Roon J.C. van Roon-de Vos Danny en Ellen Denise Mirjam en Henry Robin, Richie C. L. Nieuwenboom C. Nieuwenboom-Leijs 1 Nancy en Stefan Michelle, Jordy Conny en Dimitri Riley, Didier Charles en Zdenka Veronica, V Roerstraat 30 4555 GMTerneuzen Wij willen samen met u, Monique en Dyanthe herdenken in de dienst, welke wordt gehouden op zaterdag 19 mei in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aanvang van de dienst is om 10.30 uur. Aansluitend zullen wij hen begeleiden naar hun rustplaats op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Wilt u. indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankon diging als zodanig beschouwen. Een goede vriendin is moeilijk te vinden, als je haar gevonden hebt, nog moeilijker om afscheid van te nemen en onmogelijk om haar te vergeten. Monique en Dyanthe Eindelijkje dochtertje in je armen, maar niet zoals het hoort. Waarom Monique, waarom nou jij S'agapame kai den se ksehname. Diana en Themos Yannick en Tycho Het zal nooit meer hetzelfde zijn. Met grote verslagenheid en ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Monique van Roon-Nieuwenboom en haar dochtertje Dyanthe Spontaan, vrolijk, betrokken, geliefd. Mèt haar waren we zo gelukkig dat, na de vele teleurstellin gen, zij en Sjaak hun kindje tegemoet konden zien. Twee weken geleden hebben we haar uitgezwaaid voor haar zwangerschapsverlof. Het is niet te begrijpen dat ze nooit meer terugkomt. We wensen Sjaak, haar vader, broer, zussen en haar schoonfamilie heel veel sterkte. Woongoed Zeeuws-Vlaanderen. Met grote verslagenheid hebben wij het bericht ontvangen dat onze zeer gewaardeerde collega van afdeling Financieel Economische Zaken Monique van Roon - Nieuwenboom en haar dochtertje Dyanthe onverwachts zijn overleden. Zij was enthousiast, vrolijk, spontaan en collegiaal. Altijd belangstellend naar de ander. Uitkijkend naar de lang gekoesterde wens, deze grote wens heeft helaas niet in vervulling mogen gaan. Wij wensen Sjaak en familie alle kracht toe om dit grote verlies te dragen. Monique zal nooit uit onze gedachten verdwijnen. Wij zullen haar gedenken zoals ze was. Dag lieve Monique. Medewerkers FEZ Woongoed Zeeuws-Vlaanderen Paul, Jos, Kees, Romain, Ronald Jan, Greta, Trudie, Corina, Bart, Ronald, Miriam, Anita. Diny, Ingrid, Levina en Jaap. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van ons mede-ondernemings raadslid Monique en haar dochtertje Dyanthe Dit verlies zal bij ons een grote leegte achterlaten. Monique, we zullen je missen. We wensen Sjaak en familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Ondernemingsraad Woongoed Zeeuws-Vlaanderen Nog niet beseffend, onwerkelijk, woorden schieten te kort na het overlijden van Monique en Dyanthe Jij was meer dan mijn collega Wij wensen Sjaak, familie en vrienden sterkte toe om dit verlies te dragen. Jaap, Wendy Sander en Carmen Ook wij zijn diep geraakt door het overlijden van Monique en haar pasgeboren dochtertje Dyanthe zus en nichtje van onzë collega Nancy Wij delen in het verdriet van Nancy en haar familie en wen sen hen veel sterkte toe. Nancy, wij staan met z'n allen om jou heen, niet alleen nu maar ook in de moeilijke tijd die nog komt. Namens alle collega's van BouwCenter Logus-De Hoop Manuel van Mieghem De Heer heeft mij gezien en onverwacht ben ik opnieuw geboren en getogen. Hij heeft mijn licht ontstoken in de nacht, gaf mij een levend hart en nieuwe ogen. Zo komt Hij steeds met stille overmacht en zo neemt Hij voor lief mijn onvermogen. Huub Oosterhuis Na een langdurige, geduldig gedragen, ziekte is toch nog onverwacht overleden mijn dierbare vrouw, onze geliefde dochter, zus en schoonzus Catharina Sara Dek-Leenhouts - Ina - in de leeftijd van 64 jaar. J.H. Dek J.J. Leenhouts A.M. Leenhouts-Cijsouw S.C. Leenhouts t A.J. Leenhouts A.W.E. Dek t M.M. Dek-Hoff W.E.A. Dek A.J. Dek-van der Schaft H.J. Dek T.A.M. Dek-Wassenaar t 10 mei 2007 en verdere familie Correspondentieadres: Van Vredenburchweg 507 2284 TC Rijswijk Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum aan de Sammersweg 4 te Rijswijk op dinsdag 15 mei van 18.30 tot 19.15 uur. De uitvaartdienst, waarbij nog kort gelegenheid is tot afscheid nemen, zal plaatsvinden in crematorium "Eikelenburg", Eikelenburglaan 7 te Rijswijk op woensdag 16 mei om 15.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Rust tui maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het als een moedig mens gedragen. Niemand kan weten wat je hebt geleden. Niemand kan weten wat je hebt doorstaan. Zachtjes ben je van ons weggegleden. Van pijn heb je nu niets meer te vrezen. Stil zal het zijn zonder jou. Nooit meer horen wij jouw stem. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij ons achterlaat, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zoon, mijn levenspartneren familielid Jan Pleijte weduwnaar van Janneke Kindts levenspartner van Simonne Marteijn-Lammens in de leeftijd van 71 jaar. Sluis: K. Pleijte-den Dekker Cadzand: S. Marteijn-Lammens Cadzand: Annie en Jaap Visser-de Maillie Oost-Souburg: Cor en Marie Kindts-de Rijke Breskens: Els en Willy de Ruijsscher-Kindts Maldegem: Anita en Noël Canijt-Marteijn Maldegem: Ria en Marnix Blomme-Marteijn Neven en nichten Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging, die hij in "De Stelleheeft mogen ontvangen. I 3 mei 2007 Mariastraat la 4506 AC Cadzand De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 16 mei om 16.00 uur in crematorium "Terneuzen". Bellamystraat 28c, Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het cremato rium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. l Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10