Jjj 34 Zaterdag 12 mei 2007 F Voor al uw blijken van medeleven die ik, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mocht ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw Annie Cijvat-de Bunje wil ik u oprecht dank zeggen. Piet Cijvat Zoutelande. mei 2007 Dankbetuiging "waar eens 't gekrijs der meeuwen Wij bedanken u voor uw warme belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn man, onze pa, opa en overopa Vic Victor Josephus van Dierendonck Al de lieve kaarten, brieven, telefoontjes, bloemen en aanwezigheid hebben ons allen zeer geraakt en gesteund in ons verdriet. Emmy van Dierendonck-Cornelis Kinderen en kleinkinderen IJzendijke, mei 2007 Dankbetuiging Langs deze weg betuigen wij onze oprechte dank voor het ge toonde medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve broer, onze oom en oudoom Frans£ois de Feijter Familie de Feijter Terneuzen, 12 mei 2007 Uw belangstelling en blijken van medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn dierbare man, onze vader en opa Jo Huijbregtse zijn ons tot grote steun geweest. Hiervoor onze oprechte dank. Middelburg, mei 2007 Henny Huijbregtse Kinderen en kleinkinderen - In plaats van kaarten - Bij deze willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder, mijn schoonmoeder en onze oma Nel Jonckman-Jobse Leeg is haar plaats, maar de herinnering aan haar zal blijven. Johan en Annette van Hemert-Verhelst Raymond en Barbara Jojanneke Mieneke Jonckman Vlissingen, mei 2007 'Dankbetuiging Jan Kikkert 28 maart 1945 14 april2007 diet is moeüijkgfscheidte nemen van degene die men liefheeft. diet heeft ons goedgedaan, dat zoveien, op zueike manier dan ooiq blijk hebben gegeven van hun medeieven van mijn iieve man, onze zorgzame vader en opa. Dit heeft ons veeisteungegeven, diiervoor onze hartelijke danR. (Paula Xiifert - (Meerman Kinderen en kleinkinderen West-Souburg, mei2007 Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze geliefde moeder en schoonmoeder Maria Willemina Adriana Wagenaar-Post De vele kaarten, schriftelijke en persoonlijke reacties betekenden voor ons een grote steun en troost. Guust Wagenaar Hans en |anny Wagenaar-Merkens Voor uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve, zorgzame moeder en oma Catharina Louws-Hugense zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Meliskerke, mei 2007 C'est fini De vele blijken van medeleven en de vele aanwezigen bij de crematieplechtigheid van onze lieve zus Astrid A.E.Y. Peek sterken ons in het verwerken van dit onvermijdelijke verlies. Uw giften voor het Lilianefonds resulteerden in een mooi bdrag, dat wij inmiddels hebben overgemaakt. Namens broers en zussen E.A.L. Peek Middelburg, mei 2007 De vele blijken van medeleven, de grote belangstelling, de handdrukken en kaarten zijn ons tot troost en steun geweest na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Adriana de Kam - Minderhoud Onze welgemeende dank daarvoor. Fam. de Kam Westkapelle, mei 2007 Na het overlijden van onze allerliefste, zorgzame moeder en oma Nel van der Heide-van der Maas heeft uw steun en uw hartverwarmend en overweldigend mede leven ons diep geroerd en getroost. Hiervoor betuigen wij onze oprechte dank. Dat zij in warme herinnering bij ons en bij u verder moge leven. Kinderen en kleinkinderen Mei 2007 Wanneer je iemand verliest waar je heel veel van houdt, geeft het troost en steun om zoveel blijken van medeleven te ontvangen. Omdat het niet mogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken willen wij op deze manier eenieder die met ons heeft meegeleefd tijdens de korte periode van ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man en onze onvergetelijke vader en opa Pieter Marinus Sonke hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij voor velen iets heeft betekend. J. Sonke-Wisse Corrie Sonke (in herinnering) Will Sonke (in herinnering) Jeannet Hamelink- Sonke en Dick Hamelink Marielle Hamelinken Wouter de Kort Rick Hamelink Kapelle, mei 2007 Dankbetuiging Bijzondere mensen sterven niet, ze gaan wel maar blijven toch. Voor altijd.... Jenny Wijkstra-Stroo Wij danken iedereen die ons verdriet heeft verstaan en in de vorm van steun, bloemen, kaarten en aanwezigheid hier uiting van heeft gegeven. |.A. Wijkstra kinderen klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, mei 2007 Breskens, mei 2007 Dankbetuiging Langs deze weg willen we iedereen bedanken voor de warme belangstelling die we mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en zus Rina Wolfert-van Ham De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoon lijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Isabella, Philip en Robin Wolfert Wilt, Kitty, llona, kleinkinderen, broers en zussen Axel. mei 2007 Dankbetuiging Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, bemoedigende woorden, condoleances en prachtige bloemstukken ontvangen na het plotseling overlijden van Rev. Dom Henk Boekelman C.R.L. hebben ons zeer getroffen. Uw aanwezigheid bij de uitvaartdienst en het laatste afscheid op de begraafplaats hebben ons goed gedaan. Hiervoor zijn wij u zeer dankbaar. Reguliere Kanunniken van Lateranen Tonnie van Eikeren Familie Boekelman Familie van Eikeren Pater Paul Mei 2007 Voor uw blijken van medeleven, ondervonden na het overlijden van onze moeder en oma Krijna Adriana Gordijn-van der Maas betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Gordijn Mei 2007 Baken 44 4322 AG Scharendijke In plaats van kaarten Op 30 maart 2007 hebben wij afscheid genomen van mijn innig geliefde en zorgzame man, onze pa en opa Huib Schrier Uw aanwezigheid, uw kaart of handdruk zullen voor ons een dierbare herinnering blijven. Hiervoor hartelijk dank. Marie Schrier - Koster Kinderen en kleinkinderen Waarde, mei 2007 Cieve Eric 12 november nu 12 mei afzveer een halj jaar voorbij vaakeen traan soms een [ach eengrote kus (Rob en je zus Voor altijd in mijn hart Gisteren, 11 mei 2007, werd herdacht dat Frank stierf t.g.v. asbestkanker vanwege het verwijderen van asbest aan boord van schepen. FRANSISCUS STURM Geboren 11.5.1943, gestorven 7.1.2006 "Gebed in de vroege ochtend", een gedicht van Dietrich Bonhoeffer, werd tussen zijn papieren aangetroffen en af gedrukt op de dankbetuiging. Zoutelande, Harma Bouwman 26-03-1947 tl 2-05-2006 In memoriam Rinus, Elke dag voelt nog als de dag van gisteren. Wij missen je allemaal. Je gezin Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72