vivensis Banen JobTrack.nl I ¥71 J' Teamleider 1 8 I Zaterdag 12 mei 2007 PZC Kijk ook op VPCO Veere Noord-Beveland is een vereniging waaronder 14 scholen met ruim 1400 leerlingen en 120 leerkrachten ressorteren. Het MT (managementteam) telt twee personen. Zij voeren de algemene leiding over de vereniging, ondersteunen directeuren en bestuur. De scholen hebben binnen samen opgestelde kaders hun eigen vrijheid. VPCO Veere Noord-Beveland biedt de kinderen en de perso neelsleden op haar scholen de gelegenheid hun talenten opti maal te ontwikkelen. Daarbij gaan we ervan uit dat er voor elk persoon een unieke plaats in de samenleving is, passend bij zijn mogelijkheden. Kinderen worden begeleid door professionele leerkrach ten, die zich laten inspireren door een christelijke levens overtuiging. Deskundigheid, persoonlijke betrokkenheid en enthousias me staan centraal in onze organisatie. CBS De Wegwijzer VPCO VEERE NOORD-BEVELAND voor bijzonder onderwijs Directeur (WTF 1.0) CBS De Wegwijzer te Serooskerke Na jaren van grote inzet gaat Pietjan Reijnierse een nieuwe uitda ging aan als MT- lid. Wij zijn op zoek naar een inspirerende direc teur Wij vragen iemand die ervaring heeft in leidinggeven binnen het onderwijs en zich ver antwoordelijk weet voor de 190 kinderen en de 15 leerkrachten van De Wegwijzer vanuit de eigen christelijke levensovertuiging achter de christe lijke identiteit van de school en de vereniging staat en daar vorm en inhoud aan kan geven in het bezit is van het diploma schoolleider primair onderwijs of het komende jaar de opleiding hiertoe wil gaan volgen een heldere onderwijsvisie heeft en hierdoor het team weet te inspireren vanuit een positieve benadering mensen kan binden en tot samenwerken stimuleert op de hoogte is van nieuwe ontwikkelingen in school en maat schappij en in staat is hierop te anticiperen reflectie en relativeringsvermogen heeft, in combinatie met enthousiasme, gedrevenheid en humor goed kan samenwerken met ouders, teamleden, MR, MT en de directeurenkring Wij bieden een dynamische school een uitdagende baan vol afwisseling, gericht op kwaliteit een zeer gemotiveerd team, enthousiaste en betrokken ouders een betrokken managementteam WTF 1.0 salarisschaal DB Voor meer informatie kunt u zich richten tot: Pietjan Reijnierse (directeur) 0118 596106 of 0118 553186 Agnes de Jong (voorzitter MT) 0118 556126 of 0118 552566 Er is een functieomschrijving beschikbaar. Uw schriftelijke reactie (graag via e-mail) met curriculum vitae kunt u voor 20 mei richten aan: VPCO Veere Noord-Beveland t.a.v. Agnes de Jong agnesdejong@zeelandnet.nl Herengracht 66 4331 PX Middelburg Een assessment maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Gesprekken vinden plaats in week 21 Aanvang benoeming: 1 augustus 2007. De Jeugdzorg is in beweging! Door uitbreiding van de werkzaamheden van ons bureau ontstaan er vacatures voor verschillende functies. Wij zoeken gemotiveerde, gekwalificeerde en doortastende medewerkers die onze organisatie komen versterken. Bureau Jeugdzorg Zeeland (150 medewerkers) staat bekend om zijn collegiale sfeer. Voel jij je aangesproken, lees dan verder. Per direct zijn er vacatures voor de volgende functies: Jeugdbeschermer (32-36 uur): U voert jeugdbeschermingsmaatsregeleri uit en geeft hulpverlening aan onder toezicht gestelde jeugdigen om te komen tot of het herstellen van een verantwoorde opvoedingssituatie voor de jeugdige. De werkwijze volgens het Deltaplan wordt ingevoerd in de loop van 2007. Kies voor een baan in de Jeugdzorg... juist nu! Screener (36 uur): U verricht werkzaamheden met betrekking tot screening en u verleent (vrij toegankelijke) kortdurende ambulante hulp. Uitgebreide informatie over deze functies is te vinden op www.bjz-zeeland.nl (onder fatr&f vacatures). Aquisitie n a.v. deze advertentie stellen wij met op prijs, Badhotel Renesse is een eersteklas sfeervol hotel-restaurant met vergaderfaciliteiten op een toplocatie dichtbij zee. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar nieuwe enthousiaste collega's: Assistent-Marketing en Sales M/V Je hebt een afgeronde HHS HTRO opleiding en hebt reeds ruime werkervaring opgedaan in de front-office. Je bent commercieel en een teamplayer pur sang. Doorgroeimogelijkheden. Receptionist M/V Je hebt naast een afgeronde MHS MTRO enige werkervaring in het toerisme en weet jouw commerciële vaardigheden waar te maken in de front-office. Doorgroeimogelijkheden. Assistent-Restaurantmanager M/V Naast geruime werkervaring in gelijkwaardige bedrijven ben je een organisatietalent en heb je het talent mensen te motiveren en een eigen, positieve bijdrage te leveren aan de sfeer in het Badhotel Renesse. Doorgroeimogelijkheden. Voor een sfeervolle impressie bezoek je www.badhotelrenesse.nl Alleen schriftelijke sollicitaties indien je voldoet aan het bovenstaande profiel. Badhotel Renesse, Laone 2-4, 4325 EK Renesse, directie@badhotelrenesse.nl wonen, zorg welzijn Vivensis is de aanbieder, voor ouderen, van woon-, zorg- en welzijnsdiensten in Bergen op Zoom. Vivensis bestaat uit 4 stichtingen te weten Vivensis Groep, Vivensis Wonen, Vivensis Zorg en Vivensis Welzijn. Voor onze Stichting Vivensis Zorg hebben wij diverse vacatures. Vivensis Zorg omvat de (woon)zorginstellingen Avondvrede, Jacqueline, Stuijvenburgh en Catharina, daarnaast maakt Vivensis Thuiszorg onderdeel uit van deze Stichting. Binnen Vivensis werken ca. 700 medewerkers en 180 vrijwilligers. Vivensis Thuiszorg zoekt een enthousiaste: 32-36 uur per week De teamleider is belast met de coördinatie en aansturing van de operationele thuiszorg en draagt zorg voor de kwaliteit van de zorgverlening. De teamleider geeft indien nodig mede uitvoering aan de dagelijkse bewonerszorg. Functie-eisen: Minimaal gediplomeerd verzorgende niveau III; Middenkader- en/of managementopleiding; Professionele beroepshouding en een cliëntgerichte benadering; Kennis van de basisprincipes van organiseren en leidinggeven; Hoge mate van zelfstandigheid en doorzettingsvermogen; Goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; Goede sociale vaardigheden. Wat wij u bieden: Een uitdagende baan in een groeiende organisatie; Aandacht voor persoonlijke groei en ontwikkeling; Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen; Inschaling volgens FWG 3.0; Secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals: kinderopvang, pensioenregeling PGGM, collectiviteit ziektekostenverzekering, meerkeuzesysteem, spaarloonregeling, bedrijfsfitness etc. Informatie: Meer informatie wordt u graag gegeven door de heer J. Sprangers, manager Vivensis Thuiszorg a.i., bereikbaar onder telefoonnummer 0164-287500. Solliciteren: Stuur uw korte motivatie en Curriculum Vitae vóór 31 mei 2007 naar Vivensis, afdeling PO&O, Postbus 937,4600 AX Bergen op Zoom of (bij voorkeur) per e-mail aan s.houweling@vivensis.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer informatie over Vivensis kunt u vinden via www.vivensis.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 102