Verwen moeder met een prachtig boeket! Jro 'kTJ J u S intratuin Exclusieve aanbiedingen en kortingen voor abonnees van de PZC Algemene voorwaarden abonneevoordeel Niet in combinatie met andere aanbiedingen. Geen korting achteraf op reeds.betaal- de kaarten. Alleen bonnen van krantenpapier worden in behandeling genomen. PZC is niet verantwoordelijk en kan niet aansprakelijk worden gesteld voor het gebodene en de financiële en administratieve afwikkeling bij de deelnemende organisaties. Wijzigingen in de spelregels, data, aanvangstijden en geldende prijzen zijn te al len tijde voorbehouden. Prijzen worden uitgegeven zolang de voorraad strekt. PZC BV gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Zie het colofon van PZC voor meer informatie Naam: Adres: Wooplaats: Telefoon: E-mail adres: Abonneenummer: (indien bekend) Bij aankoop van een moederdagboeket vanaf 7,50 krijgt u er voor 1(verkoop waarde 6,95) een mooie vaas bij. Exclusief en uitsluitend bij: Intratuin Koudekerke en Intratuin Halsteren. intratuin Moederdag is de ideale dag om uw moeder eens lekker te verwennen De PZC en Intratuin hebben voor speciale boeketten samengesteld. Bij aankoop van een moederdagboeket vanaf 7,50 krijgt u er voor 1,- (verkoopwaarde 6,95) een mooie vaas bij. Wacht dus niet langer en haal vrijdag 11 of zaterdag 12 mei tegen inlevering van de vol ledig ingevulde bon het boeket inclusief de vaas voor moeder. Exclusief en uitsluitend bij: Intratuin Koudekerke, Galgeweg 5, tel.: 0118-551623. Intratuin Halsteren, Halsterseweg 65a, tel.: 0164-650050

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50