Familieberichten 28 I Vrijdag 11 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Mijn hart behoort jou toe Niet half niet deels niet voor even. Mijn ziel was volledig door jouw liefde met die van mij verweven Mijn jawoord heb ik voor altijd gegeven en ofje nu bij mij bent of niet, niemand kan onze liefde laten sterven Want jij bent mijn man en ik ben voor altijd jouw vrouw Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van Franz W.M. Bisschops Geboren 12 juli 1943 te Haarlem Overleden 10 mei 2007 te Bergen op Zoom echtgenoot van S.C. Bisschops - van Walsum Kinderen en kleinkinderen De Ruij terstraat 8 4335 GL Middelburg Zondag 13 mei van 14.00 uur tot 14.30 uur is er gelegenheid om van Franz afscheid te nemen in de aula van Uitvaartverzorging Jannie Hulsbergen, Marconilaan 2, naast de Protestantse Begraafplaats te Bergen op Zoom. Dinsdag 15 mei om 11.00 uur zal de crematieplechtigheid gehouden worden in de aula van het crematorium, Mastendreef 5, Bergen op Zoom. Dag pap De herinnering aan jou zal blijven Leon Bisschops Nicole Bolleman Tanja Bisschops Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve schoonzus Riet Lobbezoo-Karelse Bram le Due t Rina le Duc-Lobbezoo Jan van Eij keren Lien van Eijkeren-Lobbezoo Jan Schellen Matty Schellen-Lobbezoo Wim Reynierse Carla Reynierse-Evers Henk Kramer Celia Kramer-Lobbezoo t Neven en nichten Rust zacht lieve (o)pa Helpen met klusjes, gaan fietsen met de kinderen toen ze klein waren, supporteren langs de lijn, deze en vele andere leuke momenten koesteren we. Breskens: Carlo en Monique Keijmel Shannon en Giovanni Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Hannes Keijmel Wij wensen Koos, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies Adrie en Mientje de Gardeijn Tonny en Elly van de Luijster Cees en Hannie Dingemanse Giel en Lia Faas Ronny en Mary Corijn Benny de Lavoir Bernhard en Elly lngels Nico en Marlies de Baerdenmaeker Aad en Annelies Oosterlee Het bestuur van v.v. Breskens hebben kennisgenomen van het overlijden op 76 - jarige leeftijd van de heer: Hannes Keijmel Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop Han nes zich in het algemeen heeft ingezet voor de v.v. Breskens. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en overige familieleden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur v.v. Breskens Breskens, 8 mei 2007. Bij doodgaan houdt het niet op Stengen is niet het eind van je leven Alle goede dingen blijven bestaan Die je ons hebt gegeven Met grote droefheid in 't hart, maar tevens met dankbaar heid voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heen gegaan onze lieve ma en oma Koos Simon weduwe van Adriaan Francois Rinn in de leeftijd van 83 jaar. Vogelwaarde: Toos Hermans-Rinn Ferdie Hermans Annelies en Koen Axel, 10 mei 2007 De Weistede 41 Correspondentieadres: Populierenstraat 21 4581 BR Vogelwaarde De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, vindt plaats op maandag 14 mei om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. I Van der I looft Uitvaartzorg Prunusstraat 25, 4431 DC VGravenpoldcr www.vanderhooftuirvaartzorg.nl i nfo@vanderhooft uitvaartzorg, n 1 telefoon: 0113 311517 Enige kennisgeving Hierbij delen wij u mede dat op woensdag 9 mei is overle den de heer C.H.A J. van Rijswijk Cees Vlissingen 23 augustus 1920 t Vlissingen 9 mei 2007 Namens de familie Vlissingen, Ter Reede Gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 14 mei om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden. Met dank voor de goede verzorging aan allen die hem verzorgd en verpleegd hebben. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging lanneke den Besten Londensekaai 9 4331 JG Middelburg. Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch machten noch heden noch toekomst, noch krachten, noch hoogte noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onze Here. (Rom. 8:58 - 59) Na een lang en gezegend leven is door haar Heer Thuis gehaald onze moeder, groot- en overgrootmoeder jacomina de Jonge-Witte weduwe van David de Jonge in de leeftijd van bijna 95 jaar. Zuidhorn: Marie en Jaap Roose-de Jonge Cathrien Brandes-de Jonge (in herinnering) Axel: Bram en Annie Brandes-Eekhout Adri Colijn-de Jonge (in herinnering) Beverwijk: Gerrit en Geertje Colijn-Bouwers Hoek: Piet en Greet de (onge-de Jager Axel: Herman en Marian de Jonge-Epskamp Axel: Kees en Riet de Jonge-Eekhout Hoek: Jaap en Adrie de longe-Openneer Hoek: Rinus en Nelly de Jonge-Kiel Pretoria (Z.A.): Annie en Kees Roose-de Jonge Zevenbergen: David en Trudie de Jonge-Kolijn Axel: Corrie en Jaap jager-de Jonge Klein-en achterkleinkinderen Axel, 10 mei 2007 Verzorgingshuis "De Vurssche" Corr.adres: Buitenweg 42.4571 ER Axel. Een samenkomst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 14 mei in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aanvang 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Voorafgaand aan de samenkomst is er in de kerk gelegen heid tot condoleren vanaf 13.15 uur tot 13.45 uur. - Ji *s W mm j Voor de vele bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Willemina Kempeneers-den Braber betuigen wij onze oprechte dank. Familie J. Reijngoudt-Kempeneers Kruiningen, mei 2007 In Memoriam Lea Ferdinandus Als iets liefs je verlaat blijft nog altijd de liefde Lieve mama, ik mis je. Romana In memoriam Hoek, 20 december 1933 Terneuzen, 11 mei 2004 Saar Meertens Het lijkt als de dag van gisteren. Toch zijn er 3 jaar voorbij. Maar wat je zei dat blijf ik horen. En kom je overal tegen. Ik blijf je missen! Maar ik moet verder gaan. Paul

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30