V Wat heeft een vliegtuig met onze zomers te maken? Geef om de adem van een kind. Astma Fonds BIBLI0NEF amïiieberchten AFWEZIG G.J.M. Roks Geef tijdens de collecteweek of via giro 55055. 30 I Donderdag 10 mei 2007 PZC Na een langdurig ziekbed is heden van ons weggenomen onze zuster, schoonzuster en tante Elisabeth van Duin-de Jonge Middelburg: P. de Jonge-v.d. Velde Vlissingen: Ch. de Jonge Neven en nichten. Vlissingen, 8 mei 2007 Het college van burgemeester en wethouders en de gemeenteraad van Temeuzen hebben kennisgenomen van het overlijden op 91-jarige leeftijd van de heer S. van Hoeve De heer Van Hoeve was wethouder van de voormalige gemeente Biervliet gedurende de periode van 6 september 1966 tot de herindeling op 1 april 1970. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop de heer Van Hoeve zich in deze functie voor de voormalige gemeente Biervliet en de gemeenschap in het algemeen heeft ingezet. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen en overige familieleden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Temeuzen, 8 mei 2007. Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, F.M.L. Lauret RA J.A.H. Lonink Dankbetuiging Via deze weg willen wij iedereen graag bedanken voor alle steun in de vorm van kaarten, bloemen, telefoontjes, troostende woorden en handdrukken, tijdens de periode van ziek zijn en na het overlijden van Linda Wijne Dit alles heeft ons veel kracht en troost gegeven, in onze herinnering blijft Linda voortleven als een warme, lief devolle en vriendelijke moeder, vriendin, dochter, zus. schoon zus en tante. Rebecca en Harry Vermeirssen Fam. Wijne Onze dank gaat ook uit naar Dr. Waalewijn, Dr. Otte. Dr. Van Reisen, de medewerkers van de Thuiszorg en "Ter Schorre" voorde goede en liefdevolle verzorging. Tevens danken we Pastor Ad van Loveren te Philippine voor de mooie afscheidsplechtigheid, en uitvaartverzorging Jack de Voogt te Terneuzen voor de correcte verzorging tijdens dez.e moeilijke periode. Philippine, mei 2007 huisarts te Clinge van 14 t/m 18 mei 2007 Waarneming: A-K: Dr. van Berkel te Koewacht 0114-361327 L-Z: Dr. v.d. Mee te Hulst 0114-314215 i Buurman overleden? i Zoek, Vind. i I @1 (T1ensenllnq.nl teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 [Gratis advertentie] Jaarlijks worden bijna 8.000 astmapatiënten opgenomen in ziekenhuizen. De helft hiervan betreft kinderen jonger dan 14 jaar. Het Astma Fonds wil samen met u de strijd aangaan. Omdat het leven begint bij de adem van een kind... GEEF IEDEB KIND LEESPLEZIER Veel. Meer vliegverkeer betekent meer C02 uitstoot. Mede door C02 warmt de aarde in hoog tempo op. Met als gevolg hete droge zomers en andere klimaatproblemen. Jij kunt hier wat aan doen, door klimaatneutraal in te kopen. Steeds meer organisaties en bedrijven bieden klimaatneutrale producten en diensten aan. Welke? Dat zie je op www.hierisklimaatneutraal.nl. De Provinciale Milieufederaties samenwerken aan een beter klimaat begint hier

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66