Familieberichten 28 I Donderdag 10 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl 2 keer in precies 4 weken: 6 april 2007 Iris Sophie dochter van Erik en Saskia Derks-Lauer 4 mei 2007 Steijn Pieter zoon van Ronald en Maayke Lissenburg-Lauer broertje van Jochem David hun dankbare en gelukkige grootouders David en Aafke Lauer-Riddersma Lieve Iris Bedankt voor je bijzondere en warme vriendschap. Brenda en Londa Wij wensen Wim, familie en vrienden veel sterkte toe. Met droefheid, hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze medewerkster Ria Albicher-Erpelinck Wij wensen haar man, kinderen, overige familieleden en vrienden veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Raad van Toezicht en Raad van Bestuur Stichting Ouderenzorg Kanaalzone Verdrietig en met veel respect voor de manier hoe zij haar ziekte heeft gedragen, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ria Albicher-Erpelinck We wensen Freddy en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en Leden Muziekvereniging Sluiskil Enige en algemene kennisgeving Zeer verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij heden geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Jan Peter de Visser in de leeftijd van 62 jaar. Broers, zussen, neven en nichten Middelburg, 4 mei 2007 Correspondentieadres: Kalkoensprenk 14, 4386 DD Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevon den. Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend. Uit ons leven gedreven blijf je in onze harten leven. Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mede dat is ingeslapen mijn lieve vrouw, moeder en oma Maria Jannetje Lobbezoo-Karelse Riet Nieuw- en S'int Joosland t Middelburg 16 maart 1938 9 mei 2007 Middelburg: Dies Lobbezoo Oost-Souburg: Michaël Lobbezoo Jacqueline Lobbezoo-Butz Mike Mitch Middelburg: Patricia du Clou-Lobbezoo Martin du Clou Romy Ryan Hof ter Veste 25 4333 HG Middelburg De samenkomst voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op zaterdag 12 mei om 12.00 uur in het crematori um aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Je lag daar stil, kon niets meer zeggen je gedachten, verlangen of iets uitleggen. Woordenvoor je ze uit kon sprekenvervaagd en toch heb je nooit geklaagd. Altijd geduldig, soms een traan van ontroering of een herinnering ergens aan. God zei vandaag: "Kom nu bij Mij en praat weer, zingen wees blij" Je vreesde niet je levenslot, je hebt zelf gezegd, ik vertrouw op God. Intens verdrietig, maar dankbaar voor al haar liefde en zorg geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve mama en oma Maatje Cornelia Wisse-Hannewijk weduwe van Leen Wisse in de leeftijd van 73 jaar. Jaap en Jacqueline Debby, Niek Liesbeth en Sjef Robin Dat haar humor en doorzettingsvermogen een voorbeeld mogen zijn voor ons en iedereen. Goes, 8 mei 2007 Correspondentieadres: Zwake 7,4451 HH Heinkenszand Een dienst van afscheid, voor familie, vrienden en belang stellenden zal worden gehouden maandag 14 mei om 13.15 uur in de 'Dorpskerk' te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Hein kenszand. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30 tot 13.00 uur in het Dienstgebouw achter de 'Dorpskerk' gelegenheid om afscheid te nemen. Na afloop van de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'De Stenge' gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dr. Waltman en het verzorgend per soneel van 'Ter Valcke' te Goes, voor de goede en liefdei'olle verzorging. Haar hart heeft voor ons geklopt, haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Lieve oma, rust nu maar zacht, we gaan je missen. Debby, Robin en Niek Na een dappere strijd en een geduldig gedragen lijden is toch nog plotseling overleden onze zus, schoonzus en tante Maatje Wisse-Hannewijk D. Hannewijk A.C. Hannewijk-de Vos A. Hannewijk M.J. Hannewijk-van den Dries neven en nichten Heinkenszand, 8 mei 2007 Lieve Maatje, We zullen je nooit vergeten Medewerk(st)ers Wisse Bloemisterij Monique Antoinet Ingeborg Corneline Kim Ineke Corrie Martin Klazina Cobi Peter Wegens familieomstandigheden is Wisse Bloemisterij te Heinkenszand maandag 14 mei de gehele dag gesloten. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer mr. A. van Stee oud-notaris te Terneuzen Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur Ring Middelburg van de Koninklijke Notariële Beroepsorganisatie Veel gelukkige jaren waren we samen. Samen waren wij één. Maar nu jij er niet meer bent, moeten we zonder jou verder dus alleen. Na een geduldig gedragen lijden is tot onze diepe droefheid, toch nog onverwacht, van ons heengegaan mijn lieve zorg zame man Hannes Keijmel Breskens, 17 september 1931 t Terneuzen, 8 mei 2007 echtgenoot van Koos Keijmel-van der Hooft vader van Carlo en Linda opa van Shannon Giovanni Mitchell Kimberley Grote Kade 28 4511 AT Breskens De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehou den worden op zaterdag 12 mei om 11.00 uur in de S.O.W. Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoe ting naast de S.O.W. Kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wij delen u mede dat tot ons groot verdriet op 8 mei 2007 is overleden onze zeer geliefde broer Leendert Oranje op de leeftijd van 83 jaar. Gewoond hebbende in Aalten. Goes: C. Oranje Rotterdam: S. Oranje Maassluis: D. Oranje Maassluis: J.L. Oranje-Koets Goes: C.H. Oranje Goes: J. Oranje Wij wensen Annie en de kinderen Gods zegen toe. Correspondentieadres: B. Oranje Pastoor Bosstraat 37 6822 HV Arnhem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56