eeland leert kinderen samenwerken Hulster fracties unaniem voor totale herinrichting Gentsestraat Berkhout FOOTNOTES Zpzc Donderdag 10 mei 2007 27 Opleiding oncologie van Zorgsaam erkend terneuzen - Zorgsaam Ziekenhuis Terneuzen heeft erkenning gekre gen voor de verpleegkundige ver volgopleiding oncologieverpleeg- kundige, in samenwerking met het opleidingsinstituut van het Erasmus MC in Rotterdam. Voor de oncologieverpleegkundigen be tekent dit dat ze kunnen afstude ren met een landelijk erkend diplo ma. De erkenning biedt het zieken huis garantie voor kwaliteit van zorg. Voor de toekomst is het ook een waarborg dat de opleidingskos- ten blijvend worden vergoed. PvdA wil tijdelijke bios in zaal Den Dullaert hulst - De Hulster PvdA-fractie wil dat de grote zaal van cultureel centrum Den Dullaert in Hulst gaat fungeren als tijdelijke bio scoop. „Nu de bioscoop in de bin nenstad is gesloten, zijn we in Hulst van zeven naar nul zalen ge gaan. Het wordt zo heel saai in Hulst", vindt fractievoorzitter D. van Damme. Het plan is om op termijn op dezelfde locatie een nieuw appartementen- annex za lencomplex te bouwen. Wethou der P. Weemaes spoorde Van Dam me aan eens in gesprek te gaan met Den Dullaert. Parkeren Lamswaarde nog eens onder de loep hulst - Wethouder C. de Kraker (verkeer) wil op aandringen van Algemeen Belang de parkeersitua tie in de Jac. de Waalstraat in Lamswaarde nader bekijken. Bewo ners hebben hinder en schade door de wijze waarop de straat is ingericht. Een heel hoge prioriteit heeft de onlangs opgeknapte straat niet. De Kraker: „Ik wil wel eens kijken wat we nog kunnen doen, maar ik krijg dagelijks zulke brie ven." MOEDERDAG UITLOPENDE COLLECTIE PEQUIGNET nu met 25% korting of 2e horloge - J voor slechts ÉMk Jtk Witte Paardstraat 3/ Goes Tel./fax: 0113 - 212 729 Leerlingen van basisschool Het Molenbolwerk in IJzendijke verkopen rekenmachientjes voor het goede doel, onder andere aan ouders. foto Peter Nicolai door Sheila van Doorsselaer hulst - De Gentsestraat in Hulst wacht een totale herinrichting. Al le Hulster fracties staan achter het plan van wethouder C. de Kraker om de winkelstraat in te richten naar Sluis' model; een brede stoep- loze straat waar voetgangers ruim baan hebben. De Kraker wil auto's voorlopig niet weren uit de straat. Op druk ke dagen wil hij de Gentsestraat wel autovrij maken, maar normaal gesproken moeten automobilisten en voetgangers samen gebruikma ken van de straat. Ook fietsers mo gen door de straat blijven rijden, maar dan wel slechts in één rich ting, namelijk van de Stationsweg naar de Grote Markt. Het 'pimpen', in de woorden van De Kraker, van de Gentsestraat kost 94.000 euro. Dat kan Hulst volgens PvdA-fractievoorzitter D. van Damme bekostigen uit het overschot op de jaarrekening van 2006. De fracties willen wel dat De Kraker haast maakt met de uitvoe ring van de herinrichting. Namens Progressief Hulst spoort M. de Maat de wethouder aan om de straat vóór het begin van het schooljaar gereed te hebben. Dat is volgens De Kraker te kort dag, maar hij hoopt de gemeenteraad in juni meer te kunnen vertellen. Zuidstraat 6, Sas van Gent. Tel. 0115 - 45 15 Ganzepoortstraat 19, Goes, Tel. 0113 - 22 14 30 Nieuwe voorraad] Verkrijgbaar in de kleuren: bruin en wit Ook geschikt voor losse steunzolen Verkrijgbaar bij:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 55