Helsinki vergroten
'Toen kwam Maarten opeens met de titel On Top Of
The World, en dat was hem' Martin Gijzemijter
PZC Donderdag 10 mei 2007 I 47
07.00 Teleshop 7: Ik
ben in balans! 07.45
Laat de Amazone le
ven 08.00 RTL Nieuws
08.15 Teleshop 7: Tel
sell 08.45 RTL Nieuws
09.00 RTL Z Nieuws
09.20 Delft blauw
09.40 RTL Z Nieuws
10.20 BeursLife 10.40
RTL Z Nieuws 11.20
BeursLife 11.40 RTL Z
Nieuws 13.40 Who's
next 14.00 RTL Z
Nieuws 14.20 BeursLife
14.40 RTL Z Nieuws
15.20 BeursLife 15.40
RTL Z Nieuws 16.20
Laat de Amazone le
ven 16.40 RTL Z
Nieuws 17.45 Who's
next
06.15 Sally Jessy Rap
hael 07.00 Hart van Ne
derland - Vroege editie
07.25 Tele 6: Tel sell
08.25 Adoption stories
08.55 Tele 6: Tel sell
10.00 Hart van Neder
land - Late editie 10.25
Shownieuws 10.55 Te
le 6: Tel sell 12.00 Me
disch centrum 12.30
Sunny money 13.30 De
slechtste klusser 14.30
Sunny money 16.00
The Cosby show 16.35
The bold and the beau
tiful 17.00 The bold
and the beautiful 17.30
The flying doctors
06.00 Providence 06.45
Safari 07.05 Suddenly
Susan 07.35 Roseanne
08.10 Andy Richter
controls the universe
08.35 Tel sell 09.10 Phil-
ly 10.05 Tel sell 1035
Astro TV 11.35 Reload
12.30 Tel sell 13.30 Mo
ney Muse 14.25 Gir
lfriends 15.00 justice
League 15.30 Disney
Feest: 101 Dalmatians
15.55 Crunch 16.45 Ty-
ra 17.40 Suddenly
Susan
VERONICA
06.55 B-Daman 07.20
Pokemon Advanced
Battle 07.45 Lilo
Stitch 08.10 De Tofu's
08.25 Captain Flamin
go 08.45 Atomic Betty
09.05 Sburiken School
09.50 Yin Yang Yo
10.35 Carl 2 11.20
Team Galaxy 12.00 To
tally Spies 12.30 Horse-
land 12.55 De Tofu's
13.15 Atomic Betty
13.40 Jacob Dubbel
14.00 What's with An
dy 14.25 Sonic X 14.45
Galactic football 15.15
Pokemon 15.35 Yin
Yang Yo 16.00 Carl 2
16.30 Team Galaxy
16.55 Shüriken School
17.15 Lilo Stitch
17.35 Totally Spies
06.00 Tien Text 07.00
Homeshopping 10.00
Out of practice 10.30
(TT) De Gouden Kooi
11.00 (TT) Je leven in
de steigers 11.30 (TT)
De bruiloft van... 12.00
Live Shop 14.00 Fashi
on House 14.25 Interac
tieve dag televisie
14.35 (TT) Postcode Lo
terij: Deal or no deal
15.25 Interactieve mid
dag televisie 16.10 Out
of practice 16.35 (TT)
5 tegen 5 17.05 Beest
achtig leuk 17.30 (TT)
De leukste thuisvi-
deo's
Cl
18.00 The A-Team, 18.00
The flying doc
18.05 Judging Amy,
18.00
Politieachtervol-
18.00
De leukste thuis-
Amerikaanse ac
tors, vervolg
Amerikaanse
gingen
video's, vervolg
tieserie 18.25
Medisch cen
dramaserie
18.05
The Fresh Prince
18.25
Het weer
00
18.55 Law order,
trum, realityse-
of Bel-Air, come
18.30
Fashion House,
Amerikaanse ad-
rie
dyserie
Amerikaanse
O
vocatenserie
18.35
The Drew Carey
show
dramaserie
19.50 'Allo 'allo!, Engel- 19.00
Hart van Neder
19.05 Providence,
19.05 Friends, Ameri-
19.00
De bruiloft
se comedyserie
land - Vroege
Amerikaanse
kaanse comedy
van....
editie, nieuws
dramaserie
serie
19.30
De Gouden
l£>
programma
Kooi, realitypro-
19.25
Shownieuws,
het laatste
nieuws
gramma
O
20.30 0 brother, whe- 20.30 The ghost
20.00 Will Grace,
20.00
Pirates of the Ca
20.00
Postcode Lote
re art thou?,
whisperer, Ame
Amerikaanse co
ribbean: Achter
rij: Deal or no
IsJ
O
Amerikaanse
rikaanse drama
medyserie
de schermen
deal, spelshow
filmkomedie uit
serie
20.30 The Terminal,
20.30
Temptation Is
20.30
Blinde Liefde, da-
2000 van Joel
Amerikaanse
land: Darkest Se
tingprogramma
O
Coen
filmkomedie uit
2004
crets
21.25 House, Ameri
kaanse dramase-
21.35 Search for the
next Pussycat
Doll, zoektocht
naar de zevende
Pussycat Doll
21.30 How to look
good naked, ma-
keoverprogram-
ma
22.30 Arrestatieteam
22.30 Hart van Neder
22.50 Keeping the
22.40 Donnie Brasco, 22.00 De Wedstrijden
USA, Amerikaan
land - Late edi
faith, Amerikaan
Amerikaanse
se realityserie
tie, reportages.
se romantische
misdaadfilm uit
22.45 Piets weerbe
komedie uit
1997 van Mike
richt, weerbe
2000 van
Newell
richt
Edward Norton
22.50 Shownieuws
23.30 Married with 23.15 TOPIC Interna-
children, Ameri- tional Darts Lea-
kaanse comedy- gue
serie
23.05 Koppensnellers.
Herh.
00.00 Who's next, in- 01.00 Nachtprogram
terviewprogram- mering: Sure
ma
00.20 4 in het land
00.44 Teleshop 7
00.45 Ik ben in balans!
01.00 Nachtlounge
shot
04.00 Maximum Expo
sure, videofilm-
pjes
01.15 Nachtprogram
mering: Relax TV
04.15 Body of eviden
ce, Amerikaanse se
rie documentaires
01.05 Nachtprogram
mering: Late night
04.05 Hart van Neder
land. Herh.
00.10 Het weer
00.15 Zendtijd NOX
01.15 De Gouden
Kooi, herh.
01.40 Postcode Lote
rij, Herh.
02.10 Tien Text
een Engelse tekst te maken om de
kansen in Helsinki te vergroten.
Rapper/tekstschrijver Maarten ten
Hove (26) werd erbij gehaald. Ten
Hove brengt met een compagnon
als Dj Porny dance-nummers uit.
Het was lastig om van een be
staand nummer een nieuwe Engel
stalige versie te maken. „We wil
den geen letterlijke vertaling van
Nooit Meer Zonder lou. We hebben
alles bij elkaar Tjeerd ruim hon
derd versies toegestuurd", vertelt
Gijzemijter. „We werden al zenuw
achtig. Toen kwam Maarten op
eens met de titel On Top Of The
World, en dat was hem."
Eurovisie Songfestival, de halve fi
nale, donderdag 21.00 uur, Ned. 1 -
(voorafgegaan door documentaire
NOS 'Edsilia in Helsinki', om 20.32
ook op Nederland 1.)
to
—a
O
O
to
to
O
O
O
O
z
n
x
Edsilia Rombley, Martijn Gijzemijter, Tjeerd Oosterhuis en Maarten ten
Hove (van links naar rechts). foto Arianne Struik/GPD
OVERIGE
Omroep
09.00 Tekst-tv 18.00
NOS-Journaal 18.23 Omroep
Zeeland nieuws 18.44 Desal
niettemin 18.54 Beng
19.08 Omroep Zeeland
nieuws. Herh. 19.29 Desalniet
temin 19.39 Beng. 19.52 Re-
gioNed. 20.02 Omroep
Zeeland nieuws. Herh. 20.23
Desalniettemin. 20.34 Beng.
20.47 RegioNed. 20.56 Rond
je Zeeland. 21.00-09.00 Her
halingen
België 1
9.00 Donna op één. 12.00 Ein
de. 12.10 De rode loper.
12.35 Blokken. 13.00 Het jour
naal. 13.30 Het weer. 13.35
Man bijt hond. 14.00 Expedi
tion Borneo. 14.30 Thuis.
15.00 The Saint. 15.50 De
drie wijzen. 16.25 Nigella
feasts 16.55 Vrolijk Vlaande
ren. 17.25 Buren (Neigh
bours). 17.50 Vlaanderen
sportland. 18.00 Het journaal.
18.10 De rode loper. 18.30
Blokken. 19.00 Het journaal.
19.40 Man bijt hond. 20.05
Het weer. 20.10 Thuis. 20.35
De rode loper extra. 21.00 Eu
rovisiesongfestival 2007.
23.40 Het journaal laat. 0.00
KENO-uitslagen. 0.01 Het
weer. 0.05 De rode loper.
0.25 Man bijt hond. 0.50
Doorlopende herhalingen van
Het journaal laat en weer.
9.00 Einde.
België 2
KETNET 6.30 Sta op met KET-
NET. 8.55 CANVAS 8.55 Terza
ke. 9.30 Lentebeelden. 12.00
Einde.KETNET 15.30 Pingu.
15.35 Bumba. 15.40 Draakje.
15.45 De Fimbels. 16.05 Die
rendokter Tom. 16.15 Harry
en zijn emmer dinosauriërs.
16.30 Samson Gert. 16.55
De Reddertjes in het Disney
festival. 17.20 Zoé Kezako.
17.35 Smos. 17.50 Peperbol-
len (Die Pfefferkörner). 18.00
Peperbollen. 18.15 Karrewiet.
18.25 Go IV. 18.35 W817.
18.50 6Tien. 19.10 H20
(H20: Just add water). 19.35
Flight 29 down. 20.00 CAN
VAS 20.00 Terzake. 20.45 Lux.
20.50 Rare streken. 21.45 Pri
me suspect: The last witness.
23.25 8 mei. de bevrijding.
0.15 Doorlopende herhaling
van Terzake. 6.00 Einde.
Duitsland 1
5.30 ZDF-Morgenmagazin.
9.00 Heute. 9.05 Rote Rosen.
9.55 ARD-Wetterschau. 10.00
Heute. 10.03 Brisant. 10.30
Das sündige Dorf. 12.00 Heu
te mittag. 12.15 ARD-Buffet.
13.00 ZDF-Mittagsmagazin.
14.00 Tagesschau. 14.10 Rote
Rosen. 15.00 Tagesschau.
15.10 Sturm der Liebe 16.00
Tagesschau. 16.10 Wolf, Bar
Co. 17.00 Tagesschau urn fünf.
17.15 Sportschau live: Voet
bal. 18.00 Sportschau live:
Voetbal. 19.20 Das Quiz mit
Jörg Pilawa. 19.50 Das Wetter
im Ersten. 19.55 Börse im
Ersten. 20.00 Tagesschau.
20.15 Die grosse Show der Na-
turwunder. 21.45 Kontraste.
22.15 Tagesthemen. 22.43
Das Wetter im Ersten. 22.45
Harald Schmidt. 23.15 CIVIS
Medienpreis 2007.
Duitsland 2
5.30 Morgenmagazin. 9.00
Heute. 9.05 Volle Kanne - Ser
vice taglich. 10.30 Wege zum
Glück. 11.15 Reich und Schön
(The bold and the beautiful).
11.35 Reich und Schön (The
bold and the beautiful). 12.00
Heute mittag. 12.15 Dreh-
scheibe Deutschland. 13.00
Mittagsmagazin. 14.00 Heute
- in Deutschland. 14.15 Wun-
derbare Welt. 15.00 Heute -
Sport. 15.15 Tierisch Kölsch.
16.00 Heute - in Europa.
16.15 Wege zum Glück.
17.00 Heute - Wetter. 17.15
Hallo deutschland. 17.40 Leu
te heute. 17.50 Ein Fall für
zwei. 18.00 Ein Fall für zwei.
19.00 Heute. 19.20 Weerbe
richt. 19.25 Notruf Hafenkan-
te. 20.15 Aktenzeichen XY...
ungelöst. 21.15 Auslandsjour-
nal. 21.45 Heute-journal.
22.12 Weerbericht. 22.15
Maybrit Miner. 23.15 Johannes
B. Kerner. 0.20 Heute.
BBC 1
7.00 Breakfast. 10.15 Animal
Park. 11.00 Homes under the
hammer. 11.55 Nieuws en
weerbericht. 12.00 To buy or
not to buy. 12.45 Cash in the
attic. 13.10 Nieuws en weerbe
richt. 13.15 Bargain hunt.
14.00 Nieuws en weerbericht.
14.30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14.40 Neigh
bours. 15.05 Doctors. 15.35
Murder, she wrote. 16.20
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 16.25 Pitt and
Kantrop. 16.55 Watch my
chops. 17.10 The Basil Brush
show. 17.35 Dinosapien.
18.00 Blue Peter. 18.25 News-
round. 18.35 Neighbours.
19.00 Nieuws en weerbericht.
19.30 Regionaal nieuws.
20.00 Castaway. 20.30 EastEn-
ders. 21.00 Holby City. 22.00
Hustle. 23.00 Nieuws, regio
naal nieuws en weerbericht.
23.35 Question time. 0.35
This week. 1.20 Weerbericht.
I.25 Sign zone. 2.55 Return
to Lullingstone Castle. 3.25 To
buy or not to buy. 3.55 BBC
News 24. 7.00 Einde.
BBC 2
7.00 Fimbles. 7.20 The story
makers. 7.35 Balamory. 8.00
Arthur. 8.15 ChuckleVision.
8.30 Get 100. 9.00 The story
of Tracy Beaker. 9.15 Krypto
the superdog. 9.30 Jackanory
junior. 9.40 Numberjacks.
10.00 Boogie Beebies. 10.15
Brum. 10.25 Me too! 10.45
Something special. 11.00 Post
man Pat. 11.15 The Roly Mo
show. 11.30 Look and read.
II.50 Music makers. 12.10
English express. 12.30 Big
slam poetry. 12.50 Primary
geography. 13.00 The daily po
litics. 13.30 Working lunch.
14.00 Animal park. 14.45 Li
ving in the sun. 15.45 Escape
to the country. 16.45 Flog it!
17.30 Ready steady cook.
18.00 Ready steady cook.
18.15 The weakest link. 19.00
Eggheads. 19.30 Great British
menu. 20.00 Wild Wensleyda-
le. 20.30 The museum. 21.00
The hairy bikers ride again.
21.30 It's not easy being
green. 22.00 The Catherine Ta
te show. 22.30 Roman's empi
re. 23.00 The Graham Norton
show. 23.30 Newsnight. 0.20
Desi DNA. 0.50 The legend of
1900 (La leggenda del pianista
sull'oceano). 2.55 Witness.
3.00 Learning zone: Schools:
The animated Canterbury Ta
les in middle english. 5.00 The
animated epics. 7.00 Einde.
Discovery
6.00 Ultimate ten: Technologi
cal inventions. 7.00 Inventing
history: Time. 7.30 Inventing
history: Safe and sound. 8.00
Speed machines: Great ocean
liners. 9.00 VIS TV. 9.30 Thun
der races: 16 wheeler. 10.30
Extreme engineering: Oakland
Bay Bridge. 11.30 How it's ma
de. 12.00 How it's made.
12.30 Ultimate ten: Technolo
gical inventions. 13.30 FBI Fi
les: Dangerous takedown.
14.30 Inventing history: Time.
15.00 Inventing history: Safe
and sound. 15.30 American
Hotrod: Bud Light car. 16.30
VIS TV. 17.00 Wheeler
dealers: Mercedes Cosworth.
17.30 Wheeler dealers: Merce
des Cosworth. 18.00 How it's
made. 18.30 How it's made.
19.00 American chopper Fire-
bike. 20.00 Mythbusters: Bu
ried in concrete. 21.00 On the
run. 22.00 Crimes that shook
the world: The Wests. 23.00
Kings of construction: Aca
demy of Science. 0.00 Dr G:
Medical examiner: The things
men do. 1.00 A haunting: Dar
kness follows. 2.00 American
casino. 3.00 Nachtprogramme-
ring. 6.00 Einde.
Nat.Geographic
6.00 CNBC 6.00 Today's busi
ness. 7.00 Squawk box Euro
pe. 10.00 Worldwide exchan
ge. 12.00 National Geographic
Channel. 12.00 A different
ball game: Iran: Peace and war.
12.30 Most amazing mo
ments. 13.00 Egypt's hidden
treasure. 13.30 The Egypt de
tectives: The mystery of the
first Egyptians. 14.00 North
Korea undercover. 15.00 Ani
mal patrol: Race against time.
16.00 National Geographic Ju
nior. 16.00 Crocodile chroni
cles: All choked up. 16.30 To
tally wild. 17.00 Monkey busi
ness. 17.30 Crittercam-Wild-
Tech adventures: Leopard
seals. 18.00 Riddles of the
dead: Leonardo: The man be
hind the shroud. 19.00 Animal
patrol: Snake attack. 20.00 A
different ball game: Pakistan:
King of games. 20.30 Seconds
from disaster: Kobe earthqua
ke. 21.30 Is it real?: Hauntings.
22.30 North Korea under- m
cover. 23.30 Most amazing
moments. 0.00 Riddles of the
dead: Leonardo: The man be
hind the shroud. 1.00 Is it
real?: Hauntings. 2.00 North
Korea undercover. 3.00 Ameri
ca's deadliest gang. 4.00 Ani
mal patrol: Snake attack. 5.00
Mad labs. 5.30 Most amazing
moments. 6.00 Einde.
Eurosport
8.30 Marathon: Marathon des
Sables. 9.00 FIA WTCC Mag.
9.30 Motorsport: Speedway.
10.30 Autosport: Rally. 11.30
WATTS Prime. 12.00 Tennis.
13.30 Tatiana's world. 13.45
Tennis. 17.30 Voetbal. 18.00
Voetbal. 19.15 Tennis. 20.15 m
Voetbal. 22.00 Boksen. 23.30
Voetbal. 1.00Einde.
TV 5
6.00 Nieuws. 6.30 Télématin.
8.00 Canadees nieuws. 8.30
Escapade gourmande. 9.00 Jar-
dins et loisirs. 9.30 Chroni-
ques d'en haut. 10.00 D'un
monde a l'autre. 10.55 Des
chiffres et des lettres. 11.15
Tout Ie monde veut prendre
sa place. 12.00 TV5Monde l'in-
fo. 12.05 1 2.30|Plus belle la
vie. 13.00 Rumeurs. 13.30 Bel
gisch nieuws. 14.00 Avocats
et associés. 14.55 Avocats et
associés. 16.00 Onbekend.
16.30 Questions pour un
champion. 17.00 Bleu bazar.
18.00 Nieuws. 18.20 Le jour-"*
nal de l'éco. 18.30 Le grand
marché de la contrefaqon.
20.30 Frans nieuws. 21.00 Qa
brule. 23.00 Nieuws. 23.10
TV5monde, l'invité. 23.20 Afri
kaans nieuws. 23.30 Esprits li-
bres. 1.30 Zwitsers nieuws.
2.00 Bleu bazar. 3.00 360
Géo. 4.10 Doorlopende herha
ling. 6.00 Einde.
CNN
6.00 CNN today. 9.00 Busi
ness international. 10.30
World sport. 11.00 Larry King.
12.00 Business international.
13.00 World news Asia. 14.30
World sport. 15.00 World
news Asia. 15.30 Inside the
Middle East. 16.00 Your world
today. 18.00 Your world to-
day. 19.30 Inside the Middle
East. 20.00 Your world today.
20.30 World business today.
21.00 World news Europe.
21.30 World business today.
22.00 World news Europe.
22.30 World sport. 23.00 Busi
ness international. 0.30 World
sport. 1.00 CNN today. 4.00
Anderson Cooper 360. 5.30
World sport.6.00Einde.
MTV Europe
6.00 MTV Breakfast club. 9.00
Score. 9.30 Taildaters. 10.00
Breakfast club MTV top 10.
11.00 Top 11 at 11.12.00
Brand new. 12.30 Top 5 most
wanted. 13.00 Top 25.15.00
Wade Robson Project. 15.30
The fabulous life. 16.00 The
real world: Denver. 16.30 Lagu-
na beach. 17.00 Room raiders.
17.30 Dismissed. 18.00 Yo
momma. 18.30 My own.
19.00 True life. 20.00 Pimp
my ride. 20.30 MTV Cribs.
21.00 Yo momma. 21.25 Ma
de. 22.20 Boiling points.
22.45 Strutter. 23.10 Run's
house. 23.35 Jackass. 0.00
Brand new. 1.00 Top 25. 3.00
Insomnia. 6.00 Einde.
TMF
6.00 Wakker worden op TMF.
8.00 Moviefacts. 8.10 Wakker
worden op TMF. 10.00 Movie-
facts. 10.10 De videotheek.
11.00 Eeuwige hits. 12.00 10
X Madonna. 13.00 Movie-
facts. 13.10 De videotheek.
14.00 Moviefacts. 14.10 De vi
deotheek. 15.00 Belle Perez
serveert. 15.30 Interactive
chart. 16.30 Reaction. 17.30
ClipKennis. 18.00 Moviefacts.
18.10 ClipKennis. 19.00 Kaf
of koren. 19.30 De vide
otheek. 20.00 Moviefacts.
20.10 Interactive chart. 21.00
Scoots Helmets. 21.20 Ou?T
nieuw. 22.00 Moviefacts.
22.10 TMF spoelt terug.0.00
Moviefacts. 0.10 Nachtdienst.
6.00 Einde.