Huizinga op zoek naar 'oude ik' TTC Delta Middelburg haalt grote vis binnen www.batavus.nl Jahaa, het is een Batavus! 44 1 Donderdag 10 mei 2007 PZC W Judoka mentaal nog niet sterk genoeg om topprestatie te leveren. door Arnold Aarts ROTTERDAM - Judoka Mark Huizin ga heeft zich afgemeld voor het we reldbekertoernooi in Boekarest. Hij voelt zich mentaal nog niet goed genoeg om daar een toppres tatie te leveren. Huizinga kampt sinds de Europese kampioenschappen in Belgrado be gin april met problemen. Hij zeg de een dag voor de titelstrijd af, omdat zijn relatie was verbroken. Ruim twee weken geleden en afge lopen weekeinde verscheen de olympisch kampioen van 2000 wel weer op de mat, tijdens de toernooien van Rome en Moskou. Geheel tegen zijn gewoonte in werd hij twee keer snel uitgescha keld. Het was voor Huizinga aanleiding af te zeggen voor Boekarest over anderhalve week. „Omdat ik niet verwacht dat ik daar opeens wel een heel goede prestatie kan neerzetten. Het is nog steeds moeilijk om mijn draai te vinden. Zo had ik in Moskou best wel zin om goed te judoën, maar blijkbaar ontbreekt de scherpte. Het zit erin, maar het komt er even niet uit. Het is be langrijk dat ik eerst m'n oude ik word." Zijn coach Chris de Korte sprak vlak voor de EK nog de ver wachting uit dat Huizinga binnen drie weken weer 'helemaal in ba lans' zou zijn. Huizinga: „Dat had ik zelf ook verwacht. Maar het kost me meer moeite de boel op de rails te hebben dan ik had ge hoopt." Door niet deel te nemen aan de EK en aan het toernooi in Boeka rest en geen punten te veroveren in Rome en Moskou kent Huizin ga een valse start richting kwalifi catie voor de Spelen in Peking. Maar hij maakt zich geen zorgen. „Ten eerste kan ik me rechtstreeks plaatsen tijdens de WK in septem ber. En verder zijn er vlak na de WK en in het daaropvolgende voorjaar nog voldoende World Cup-toernooien om punten te sco ren. Op het moment dat ik me in het dagelijks leven weer goed voel, komt het goede judo ook wel weer." Het eerste evenement waar Hui zinga verschijnt, zijn de Open Duitse kampioenschappen begin augustus. Nadat zijn relatie verbroken was, meldde judoka Mark Huizinga zich in april af voor het EK. An derhalve maand later is hij nog steeds niet zichzelf. Jos Verhulst moet tafeltennisteam naar top eerste divisie leiden. door Koen de Vries MIDDELBURG - Het eerste team van tafeltennisclub Delta Middelburg is versterkt. De club heeft Jos Ver hulst uit Vught aangetrokken, een speler die al vele jaren op eredivi sieniveau uitkomt. Verhulst ver vangt Mare Hackenberg en moet samen met Jan Henk Bomhof en Wesley Wegman in najaarscompe titie in de bovenste regionen van de eerste divisie gaan spelen. Hij is vastgelegd voor één competitie helft, met een optie op verlenging. Jos Verhulst is in Zeeland geen on bekende. Hij was jeugdinternatio- nal en speelde al zo'n twintig jaar geleden met zijn club JCV uit Vught vele competitiewedstrijden tegen Middelburg-Zuid. Later streed hij met Lelystad United te gen 't Zand om de landstitel. De nummer vijftien van de nationale ranglijst heeft een uitstekende reac tie, veel balgevoel en een goede ti ming. Eerste doel van het aantrekken van de al 39-jarige Verhulst is handhaving in de eerste divisie. TTC Delta Middelburg hield op dat niveau de laatste twee competi ties het hoofd maar net boven wa ter. Jan Henk Bomhof kon met een winstpercentage van zestig procent goed mee, de talentvolle Wesley Wegman en veteraan Mare Hackenberg scoorden beiden min der: 37 procent. Verschillende con currenten van het sterkste tafelten nisteam van Zeeland hebben zich bovendien versterkt. Maar wellicht is er meer mogelijk dan handha ving. In de nieuwe competitie-op zet maken de nummers één en twee van de eerste divisie kans op promotie naar de eredivisie. „Met Jos kunnen we misschien bovenin meedoen", denkt trainer Peter Boon, die de coaching van het team op zich gaat nemen. „Hij speelde afgelopen competitie bij FvT in de eredivisie en won de helft van zijn partijen. Ik verwacht dat hij een klasse lager weinig zal verliezen." Promotie naar de eredivisie past in de plannen van ttc Middelburg. De fiisieclub wil in de toekomst, net als beide fiisiepartners 't Zand en Middelburg-Zuid eerder deden, op het hoogste niveau van Neder land uitkomen. Mare Hackenberg neemt het aan trekken van Jos Verhulst sportief op. De inwoner van Arnemuiden overweegt competitie te gaan spe len in het tweede team van ttc Middelburg, dat net naar de hoofd klasse is gedegradeerd. Tafeltennisclub Delta Middelburg trekt eredivisiespeler Jos Ver hulst aan om zijn ambities te ver wezenlijken. Peter Boon neemt de coaching weer op zich. Fietsplus van de Velde Dorpsplein 20-21 Koudekerke Tel. 0118-551264 www.fietsplusvandevelde.nl Rijwielshop Westkapelle Zuidstraat 111-125 Westkapelle Tel. 0118-572258 www.rijwielshopwestkapelle.nl Bike Totaal Toon's Rijwielshop W. C. Papegaaienburg 18-22 Vlissingen Tel. 0118-479565 Klaassen Tweewielers Seisweg 45-47 Middelburg Tel. 0118-614596 www.klaassen2wielers.nl yI Profile Van Den Driest Zusterstraat 24 Middelburg Tel. 0118-612410 www.profile-vandendriest.nl De Driehoek Rijwielshop Noordweg 127A Bedr. ter. De Driehoek Serooskerke (W) Tel. 0118-591809 Melse Tweewielers Vlissingsestraat 67 Oost-Souburg Tel. 0118-465599 Jos Verhulst H/ir/ivifs Dfva, moderne trendy omafféts Mét extra brede bandér; Compact aluminium frarne- Naafdynarno In &m hippe' kleuren f Cons^vènténaftviésprijs 549,- Rijwielcentrale Fietsplus Koudekerkseweg 51 Vlissingen Tel. 0118-412544 www.fietsplus.nl Jeremiasse Fiets Fitness Troelstraweg 364 Vlissingen Tel. 0118-477230 www.fietsplezier.nl Alfred's Bike Centrum Kanaalstraat 32 Oost-Souburg Tel. 0118-475499 www.bikecentrum.nl Rijwielhandel Piet Voskamp Breeweg 17 Middelburg Tel. 0118-613187 www.pietvoskamp.nl Roose Tweewielers v.o.f. Badhuisstraat 19 Vlissingen Tel. 0118-412084 www.roosetweewielers.nl Rens Petiet Tweewielers Korte Noordstraat 53-55 Middelburg Tel. 0118-624394 Rijwielhandel S. Kluijfhout Kaapduinseweg 14 A Dishoek Tel. 0118-552653 www.kluijfhout.nl mm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46