familieberichten Zoek, Vind... fïlensen .nl 30 Woensdag 9 mei 2007 PZC Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame man, vader en opa Alexander van Stee oud-notaris Tholen. 11 maart 1933 Terneuzen, 7 mei 2007 Wij hebben veel van hem gehouden en hij van ons. Wij geven hem voorgoed in de handen van God. Terneuzen: J.M. van Stee-van de Haar Weesp: Alexander en Vanessa Daan Bart Amsterdam: Otto en Margo Tristan Roeland Leeuwenlaan 60 4532 AG Terneuzen Lex is thuis. Wij nodigen u uit voor de dienst ter nagedachtenis, op vrijdag 11 mei om 13.30 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4, Terneuzen. Aansluitend zal de begra fenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamy- straat 28b, Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Goede Herderkerk. Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mr. A. van Stee Medeoprichter van het Notariskantoor van Stee en Everaert en thans Notariskantoor Seijdiitz Loof Segers Stolker. Wij denken met ontzag terug aan zijn inzet, zijn integriteit en zijn wijze van het uitoefenen van zijn notarisvak. Mr. J. Everaert, Mr. |.M.E. Seijdiitz, Mr. f.P. Loof, Mr. I.A.L. Segers, Mr. M.G. Stolker en medewerkers Terneuzen, 7 mei 2007 Notariskantoor Seijdiitz Loof Segers Stolker is in verband met het overlijden van Mr. A. van Stee op vrijdagmiddag gesloten Op 6 mei is overleden mijn zuster, mijn schoonzuster, onze tante Janny Meeuwsen weduwe van Jacobus Marijs in de leeftijd van 80 jaar Zij was ons allen dierbaar. Sluis: M. A. Meeuwsen Goes: E. J. Meeuwsen-de Dreu neven en nichten Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken, en wat ik weet meteen vergeet, herinner mij dan niet in sombere dagen, maar in dagen met veel zon, toen ik alles nog kon. Met droefheid en dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat na een liefdevolle ver zorging in zorgcentrum "De Vurssche" van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Fran§oise Harte echtgenote van Adriaan Dieleman in de leeftijd van 82 jaar. Terneuzen: A. Dieleman Terneuzen: Anneke en Jan Daniëlla en Wendy, Romy, Diego Frank en Beverley Kapelle: Carolien en Rinus Wendy in herinnering Sander en Leoni Terneuzen: Ko en Marianne Sharon, Ramona 8 mei 2007 Brugstraat 4 4533 PG Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 12 mei om 14.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Psalm 124 Intens verdrietig, maar ook dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat door de Heere, op Zijn tijd, van ons is weggenomen onze dierbare moeder, oma en overoma Elisabeth van Duin-de Jonge sinds 4 januari 1978 weduwe van Adriaan van Duin in de leeftijd van 84 jaar. Yerseke: Mieke van Stee-van Duin Kees van Stee Vleuten: Co van Duin Marjan van Duin-Jongepier Waarde: Cresia Christiaanse-van Duin Rinus Christiaanse Vlissingen: Willy de Goffau-van Duin Han de Goffau 's-Gravenpolder: Liesbeth Minnaard-van Duin Peter Minnaard Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar allen die op welke manier dan ook betrokken zijn geweest bij de zorg aan onze moeder en oma. Middelburg, 8 mei 2007 Briandlaan 2 Correspondentieadres: Fam. J. de Goffau Verdilaan 70 4384 LG Vlissingen Vrijdag 11 mei is er gelegenheid tot condoleren in Ver zorgingshuis Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg van 19.30 tot 20.00 uur. Zaterdag 12 mei zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Marnixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen om 10.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorder begraafplaats te Vlissingen om 11.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we nu onze Oma Duintje is overleden. We zullen haar liefde, betrokkenheid en humor heel erg missen. Dignis Adriaan en Marja (eannet en André, Comé, Alyssa Liesbeth en Erik, Judith Monica en Joan Agnes en Theo, Sarah Tineke en Arjan, Luna Ardjan Bart en Marieke, Michiel, Madeion Johan en Marlies Luciënne André Jan Irene Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. Met droefheid en dankbaar voor alles wat zij voor ons is ge weest, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "De Molenhof", van ons is heengegaan mijn moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Frederika Johanna Lieon weduwe van Hendrik Wiemelink in de leeftijd van 86 jaar. Zaamslag: Freddy en Rinus Claudia, Romy, Ryan Marco en Ellis, Luna, Mabel Zaamslag, 8 mei 2007 Correspondentieadres: A. van Walravenstraat 34 4543 AV Zaamslag De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. I Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! "De Heer is mijn Herder Psalm 23 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat onze lieve moeder, oma en overoma Pieternella Elena Wiskerke-Poley sinds 28 april 2003 weduwe van Dingenis Wiskerke is overleden. Kruiningen, 7 juni 1916 t Goes, 8 mei 2007 Beetje bij beetje heb je ons verlaten. Wij konden niet meer met je praten. 's-Heer Abtskerke: Addie Nijsse-Wiskerke Kees Nijsse, in herinnering Adrie Janse Anja en Jaap Zoek Rebecca Petra en Aart Jan Teunissen Adriaan, Maarten Emile en Edith Janse Dominique Martin en Myriam Nijsse Merel, Joep, Isa, Sophie Lewedorp: Piet Wiskerke Edith Wiskerke-Matthijs Sandra en Kors Welleman Rachel, Reno, Menno Richard en Andrea Wiskerke Mike Guido Wiskerke en Madeion Serooskerke (W): Lenny Cevaal-Wiskerke Adrie Cevaal Dennis en Rianne Cevaal Evert Cevaal en Aki Westkapelle: Dieneke Huibregtse-Wiskerke Adrie Huibregtse Lindy Huibregtse en Martijn Marly Huibregtse en Eric Gasthuis, Goes Correspondentieadres: A. Nijsse-Wiskerke Gerbenesseweg 30 4444 RR 's-Heer Abtskerke - De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 12 mei om 10.00 uur in de aula van zorgcentrum Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er van 9.30 tot 9.45 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. Aansluitend zal om plm. 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. "De Heer is mijn herder Verdrietig, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Suzanna Kodde weduwe van Jakob Koppejan Aagtekerke, 12-09-1915 t Middelburg, 07-05-2007 Alphen a/d Rijn: M.S. van Rooijen-Koppejan Amsterdam: Jaap en Marianne Jesse, Rijkje Den Haag: Rogier en Alisa Daniël Zoutelande: K. Koppejan J. Flipse Middelburg: Wisse Vancouver: Susanne en Sjoerd Onze dank gaat uit naar allen, die haar verzorgd hebben, zowel thuis als in het ziekenhuis en "het Gasthuis Zoutelande, 7 mei 2007 Correspondentieadres: D. Koddelaan 6 4374 ES Zoutelande Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum HJobse aan de Bachweg 2 te Middelburg waar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 10 mei van 19.30 uur tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 11 mei om 12.00 uur op de begraafplaats te Zoutelande. Hieraan voorafgaand zal er een afscheidsdienst worden gehouden in de Catharinakerk te Zoutelande, die aanvangt om 11.00 uur en die geleid wordt door Ds. P. Boekesteijn. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in "zaal Middendorp", Smidsstraat 16 te Zoutelande. Tot onze droefheid is mijn geliefde laatste zuster (5) en onze tante Suzanna Koppejan-Kodde overleden. Wij zullen haar missen. Uit aller naam Aagtekerke: Piet Kodde Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 74