over Aardenburgse wallen IPPY Pastoor Erpelinck onderscheiden Meer plaatsen voor campers bij Havenfort PZC Woensdag 9 mei 2007 2 7 juwelier goudsmid 10% korting op al de kralen Langeviele 52/54 Middelburg Actie loopt t/m 9/5. Raad Hulst voelt niets voor werkgroep hulst - De gemeenteraad van Hulst voelt niets voor de vorming van een werkgroep die zich bezig houdt met manieren om het con tact tussen politiek en burger te verbeteren. Het voorstel van burge meester Mulder en raadsgriffier D. van Bunder werd afgelopen maan dagavond afgeschoten door de raadsfracties. Een meerderheid van de raad voelt er meer voor om het contact met wijk- en dorpsra den te verbeteren en te zoeken naar manieren om de jeugd bij de politiek te betrekken. Vrijwilligers gaan grenspalen controleren zaamslac - Het controle- en her stelwerk van de historische gren spalen in Zeeuws-Vlaanderen wordt overgenomen door een groep vrijwilligers van de Stich ting Landschapsbeheer. Zij gaan al le palen fotograferen, beschrijven, herplaatsen of repareren. Tot nu toe werd dit werk uitgevoerd door de Heemkundige Vereniging Ter- neuzen. 16 mei wordt het startsein gegeven voor de samenwerking door het plaatsen van een gren spaal bij Zaamslagveer. CS akkoord met Edah op Spuiplein Breskens BREskens - Gedeputeerde Staten geven een verklaring van geen be zwaar voor de bouw van een 'win kelcomplex met bedrijfswoning' op het Spuiplein in Breskens. Het dagelijks provinciebestuur vindt dat de gemeente Sluis een goede 'ruimtelijke onderbouwing' aan geeft voor vestiging van winkels van de ketens Edah, Blokker en Bruna. Advies van de VROM-in- spectie leverde geen planologische bezwaren op, zodat GS andere zienswijzen naast zich neerleggen. sas van cent - Ter ere van zijn 40-jarig jubileum als priester is de Sasse pastoor E. Erpelinck (67) be noemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Het lintje geldt niet alleen de activiteiten van Erpe linck als geestelijk verzorger, 'waar voor hij dag en nacht beschikbaar is'. Hij is ook oprichter van ver schillende koren en organisator van orgelconcerten in 'zijn' Cuy- perskerk. Bijzonder is zijn onder zoek naar de Heilige Anna, de moeder van Maria. Als auteur van 'Anna in België' geldt Erpelinck als groot deskundige op dit gebied. hulst - De gemeente Hulst breidt het aantal parkeerplaatsen voor campers in de omgeving van het Havenfort in Hulst uit tot vijftien plaatsen. Dat zegt wethouder C. de Kraker (openbare werken). In eerste instantie zou het aantal plaatsen verdubbelen tot acht. De extra plaatsen worden gerealiseerd tegen de waterkant van de oude vaart aan. Bij de camperplaatsen komen geen extra voorzieningen als stromend water en electriciteit. Wel zet de gemeente er enkele af valcontainers. De wethouder wil er verder bij de NV Westerschelde- tunnel voor pleiten, dat mensen met een camper net zoveel betalen als 'gewone' automobilisten. NIEUW Atmos van 36 -50 Lui e lei Bandolera Betty Barclay Ambiente Blacky Press Bianca G igue Oui Brax Fuchs Schmitt San Martino Gardeur t/m mt 50 t/m mt 50 Ra be Tauri t/m mt 50 t/m mt 50 Sieraden van Fiva Gentsestraat 5 4551 CC 5as van Gent - Tel. 0115 - 45 30 95 's maandags gesloten - ZONDAG'S OPEN 14.00 -15.00 uur De Stichting Menno van Coehoorn ijvert sinds 1932 voor het behoud van de Aardenburgse wallen. De natuurwaarden van het gebied zijn in beheer bij Het Zeeuwse Landschap. foto Peter Nicolai Spaar mee voor korting op het unieke j~£ëëtfr*èöë/ Disney's 15e Verjaardagsspel! -A De bestelbon kunt u downloaden via de website www.disneysl5everjaardagsspel.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 71