eeland de wei in met hun oude sok van Zeeland Inloophuis Goes houdt bijdragen IPPY goudsmid ANMEMARIE Ontdek de kracht BORyLiND van een fr'sse '1u'c' DE RODE PILAREN PZC Woensdag 9 mei 2007 27 Cok en Angeline Verhoek, hier met een stel viervoeters op leeftijd, vinden dat oude honden soms te gemakkelijk een spuitje krijgen. „En dat terwijl je nog heel veel plezier aan ze kunt beleven", aldus Angeline. foto Willem Mieras goes - Inloophuis Oase aan de Rooseveltlaan 87 in de Goese Pol der blijft gesteund worden door de PKN-kerken van Goes, Kloetin- ge en 's-Heer Hendrikskinderen. De diaconie van de PKN-kerk in Goes overweegt wel de bijdrage te verlagen, omdat zij minder geld te besteden heeft. Dankzij financiële steun van de gemeente Goes is het voortbestaan van Oase toch verze kerd. Woningcorporatie RWS heeft ook hulp geboden door de huur te halveren, liet secretaris He- leen Korstanje van het inloophuis gisteren weten. juwelier 10% korting op al de w kralen Langeviele 52/54 Middelburg Actie loopt t/m 9/5. Coesweb.net in gebruik genomen goes - Burgemeester D. van der Zaag van Goes heeft gisteravond de sites van het internetportaal www.goesweb.net gelanceerd. Goesweb.net is het vertrekpunt voor internetpagina's van de Goe se wijken en dorpen. Clubs en ver enigingen, maar ook bewoners mo gen hun eigen website of -log aan het portaal linken. Goesweb.net werd gisteren ook gekoppeld aan de gemeentelijke website www.goes.nl. Rommelmarkt en toren beklimmen in Baarland baarland - Op het plein bij de hervormde kerk aan de Slotstraat in Baarland wordt zaterdag van 9.30 tot 13.00 uur de jaarlijkse rom melmarkt gehouden door de com missie Baarland van stichting Ou de Zeeuwse Kerken. De toren kan worden beklommen. Voor zelfgebakken wafels, koffie, thee en frisdrank wordt ook ge zorgd. De opbrengst is voor restauratie van het waterbakhuisje. Lopen, nordic walking en fietsen rond Nisse nisse - Niet alleen hardlopers (7,5 en 15 kilometer) kunnen zaterdag aan hun trekken komen met de Meidoornloop in Nisse. Nordic walkers (7,5 en 25 kilometer) en fietsers (25 kilometer) zijn ook wel kom. Zij starten om 12.00 uur. In schrijven voor andere onderdelen kan vanaf 12.00 uur in het dorps huis. De onderdelen zijn: snoep- zakloop voor de jeugd (14.15 uur), korte Meidoornloop (14.30 uur) en de Meidoornloop (15.00 uur). Fancy fair Voorboute basisschool Kruiningen kruiningen - Op het plein van openbare basisschool Voorhoute in Kruiningen is het zaterdag feest, met een fancy fair. Een rommelmarkt wordt er gehou den en een boekenmarkt. Leerlin gen verkopen zelfgemaakte spulle tjes. Er staat een grabbelton en er is een koffiecorner. De brandweer komt ook nog op bezoek met een verrassing. De fancy fair bij basis school Voorhoute aan de Voorhou te 3 is van 11.00 tot 15.00 uur. In 's-Gravenpolder vieren Kees en Marie Van der Ree-Van den Broeder hun zestigjarig huwelijk. foto Willem Mieras Geef rimpels geen kans Drogisterij Kruiderij Lange delft 12V Middelburg (0118)639905 Walstraat 91- Vlissinqen (0118) 430250 Lombardstraat 6- Goes (0113)250515 www.derode

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 55