Familieberichten ik 28 I Woensdag 9 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsiuittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl ik ga slapen, ik ben moe 'k sluit mijn beide oogjes toe Na 3 weken van leven tussen hoop en vrees hebben we alsnog afscheid moeten nemen van ons lief kleinkind, neefje en achterkleinkind Julian David Willem Middelburg: Jan en Marion de Vlieger-Hoevers Vleuten: Willem Jan en Annette Joris, Thomas, Sebastiaan Middelburg: Koos en Nel Minnaar-Boogaard Skatoy (NO): Sandra en Wim Jelle, Iris, Mees Middelburg: T.N.J. Hoevers-Vermeer Middelburg, 6 mei 2007 slaap zacht Lieve Julian Sander, Cathalijne en Lisa Ronald, Liane en Jens Woorden schieten te kort, na het bericht van overlij den van Julian Zoontje van onze medewerkster Marcella de Vlieger-Minnaar Wij wensen Marcella, Dirk Jan, Thijmen, Karlijn en verdere familie veel sterkte met het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers Rabobank Terneuzen-Sas van Gent lieve Iris Veel te vroeg en veel te snel ben je uit ons leven wegge nomen, onze vriendin, motormaatje, en ons knuffeldiertje. Cees, Marlies, janna en Lenie Macro, Desiree en Evy Marco, Marjan en Demy Suzanne Aart Angelo en Monique Jack Rob,Ingrid ,Marissa en Mike Hans, Tjierka, Jascha enYouri Wiebren, Esmeralda en Samantha Wij wensen iedereen veel sterkte toe. De zon scheen, De vogels vlogen, De bloemen bloeiden En toen werd alles stil. Aangeslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze collega en "juf" Iris Lieve Iris. wij zullen je heel erg missen. Wij wensen Wim, familie en vrienden veel sterkte toe. Leidsters van BSO: Esther, Joëlla, Yvonne en Jonne Alle kinderen van de BSO Leidsters van het kinderdagverblijf en peuterspeelzaal Huishoudelijk medewerksters en unitmanager- Kindercentrum Tuimelaar. KOW Bedroefd zijn wij door het bericht dat is overleden Iris Pont Wij wensen haar partner, familie en vrienden veel sterkte met dit veel te vroege verlies. Namens de ouders en de ouderwerkgroep van KC "Tuimelaar Kinderopvang Walcheren Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van Iris Pont Levenspartner van onze collega Wim Wij wensen Wim en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Namens alle collega's van VSS Construct, Heinkenszand Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerkster Ria Albicher-Erpelinck Ria was sinds 1993 bij ons in dienst als activiteitenbege leidster. Ria was een gewaardeerd collega. Wij wensen haar man. kinderen, overige familieleden en vrienden veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Raad van Bestuur en medewerkers Woonzorgcentrum de Blide en 't Verlaet Verdrietig maar vol bewondering voor haar sterke wils kracht hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze dierbare collega Ria Albicher-Erpelinck Wij wensen Freddy en de kinderen veel sterkte toe bij dit grote verlies. Collega's en bestuur Personeelsvereniging Woonzorgcentrum de Blide Totaal onverwacht en veel te vroeg is onze dochter, mama, oma en vriendin overleden. Een prachtige vrouw, een ontzettend betrokken moeder en de allerliefste oma is er niet meer. We zullen je elke dag missen. Petronella Huijsmans Zevenbergen, 8 februari 1944 t Graauw, 7 mei 2007 Best: Susan en Hans Vermeer-de Koek Julius en Camiel Oud-Beijerland: Ester en Stan de Ridder-de Koek Sophie en Olivier Zevenbergen: Tonnie Huijsmans-Hermus Brouwershaven: Hessel Smit Paalseweg 4,4569 PE Graauw. Correspondentieadres: Richard Straussring 7, 3261 WS Oud-Beijerland U kunt afscheid nemen van Nel in het uitvaartcentrum aan de Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 11 mei van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 12 mei om 12.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28 c. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer J. Glas Wij zien terug op een periode van 17 jaar waarin hij, als kaartverkoper bij de Provinciale Stoombootdiensten in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde staten van Zeeland namens dezen drs K.M.H. Peijs voorzitter mrdrs L.J.M. Verduit secretaris Middelburg, 8 mei 2007 Net toen de zon begon te schijnen werd jij ziek. Op de dag dat het ging regenen nam de wind je mee. Voor ons veel te snel, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, is overleden mijn zorgzame man, onze pa, schoonvader en stoere opa Bernardus Pieter Wondergem Ben Middelburg, 11 oktober 1933 t Vlissingen, 7 mei 2007 Middelburg: Nel Wondergem-Beugelink Middelburg: Mirjam Lara Veldhoven: Harry en Annemieke Alex Amber Hilversum: Ruben en Franscesca 's-Gravenhage: Benjamin en Astrid Lisa Charlotte Simon Agaat 21 4337 MX Middelburg Ben is opgebaard in de familiekamer van rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 10 mei a.s. van 14.00 tot 16.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 11 mei om 15.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Van ons is heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom Cees Zorge Orangeville (Canada): W.C. Vane-Zorge W.C. Vane t Scharendijke: S.M. Ossewaarde-Zorge M.J. Ossewaarde Burgh-Haamstede: M.P. Zorge t M.C. Zorge-v.d. Bijl Serooskerke: P.M. Zorge t M. Zorge-Kenters Burgh-Haamstede: J. Zorge t E.L. Zorge-de Meij Tollebeek: J.W. Zorge C. Zorge-Kloet Orangeville (Canada): J.M. Westenbrink-Zorge J. Westenbrink t Neven en nichten 6 mei 2007 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze collega Iris Pont Samen spelen, leren en genieten was ons gezamenlijk streven. Haar enthousiasme en lieve lach moeten wij missen. Iris blijft in onze gedachten. Wij zijn intens bedroefd en leven mee met haar vriend Wim en familie die wij kracht en liefde toewensen. Medewerkers Kinderopvang Walcheren, Personeelsvereniging Luieren, Raad van Toezicht. Edwin van Alphen, directeur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30