familieberichten 4r. 7 deG 30 I Dinsdag 8 mei 2007 PZC sd Lieve Jan, pa, opa, Intens verdrietig, maar met grote bewondering voor je kracht en moed hebben we afscheid van je genomen Jan Glas 30-05-1941 06-05-2007 Kapelle: Matty Glas van Damme Antwerpen: Manolito Glas, Natascha Pire Naïm en Tibe Glas Brielle: Stephan Glas, Roos Samson Sofia Luna Glas Bruelisstraat 170, 4421 CV Kapelle Wie wil kan op donderdag 10 mei van 19:00 tot 19:30 uur afscheid nemen van Jan in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la Kapelle. De afscheidsdienst is op vrijdag 11 mei om 13:00 uur in het crematorium te Middelburg. Hierna is er de gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze zwager en oom Jan Glas Elewijt: Jan en Marleen van Damme-Groothaert Linda en Steven, Jorg en Softe Middelburg: Bas en Marianne van Damme-Waij Iwein en Annemarie Zollikon: Saidjah en (Jrsi van Damme-Bosshard Jessica, Vanessa en Jason Wij wensen Mattie en de kinderen veel sterkte toe. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Ome Jan Glas Tante Matty, Mano, Natascha, Stephan en Roos, heel veel sterkte! Mijdrecht: John en Pia Glas Kapelle: Carla en Jan Mulder-Glas Kapelle: Anne-Marie en Peter Reijerse-Glas en kinderen Met verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze oud-medewerker, de heer D. (Dick) de Kamps De heer De Kamps trad op 1 januari 1974 in dienst van onze rechtsvoorganger, het waterschap Hulster Ambacht, waar hij de functie van technisch administratief ambtenaar, resp. medewerker financiën heeft uitgeoefend. In laatst genoemde functie heeft hij bij het op 1 januari 1999 opgerichte waterschap Zeeuws-Vlaanderen gewerkt tot zijn uittreden eind juni 1999. Zijn werklust en positieve levenshouding zullen ons altijd bijblijven. Wij wensen zijn vrouw en de verdere familie veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Bestuur en medewerk(st)ers Waterschap Zeeuws-Vlaanderen ir. C.J. Almekinders, wnd. dijkgraaf mr. J.Y. Dekker, secretaris Welzalig hij, die de God van Jakob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op de Here, zijn God, die hemel en aarde gemaakt heeft, de zee en al wat daarin is. Psalm 146 vers 5 en 6a Heden heeft de Here tot zich genomen, na een geduldig ge dragen lijden, mijn lieve zorgzame man Paulus Fraanje 26 januari 1937 - f 6 mei 2007 M.P. Fraanje-Kaljouw Zandkreekstraat 15 4456 AL Lewedorp Mijn man is opgebaard in het mortuarium van Zorgcen trum "De Kraayert", Deltastraat 2 te Lewedorp. Woensdag 9 mei is daar van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden don derdag 10 mei om 13.00 uur in de Protestantse Kerk, Zand kreekstraat 31 te Lewedorp. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de kerkelijke be graafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Nu onze Heer is opgestaan vangt ook het nieuwe leven aan Een leven door Zijn dood bereid Een leven in Zijn heerlijkheid Na jaren geleefd te hebben met een zwakke gezondheid is nu overleden onze broer, zwager en oom Paulus Fraanje man van Riet Kaljouw Hij is 70 jaar geworden. Samen met zijn vrouw Riet zijn wij verdrietig om zijn heen gaan, maar tegelijk ook dankbaar dat zijn lijden voorbij is. Namens zijn familie Corrie en Rein Hamminga-Fraanje Heinkenszand, 6 mei 2007 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve meelevende buurvrouw (Jaartjec/e f///ee/t-<Slubbe/cootw Wij wensen Dies en de kinderen veel sterkte met dit grote ver lies. Albert en Natasja Joosse-Koens Romy, Lars Rens en Linda Koens-Jansen God is voor ons een veilige schuilplaats. Een betrouwbare hulp in nood. Psalm 46:2 Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van -'//airtje c/e f/'fee/c-y/ub/e/tootvt lid van onze kerkenraad. Eerst als diaken en daarna als ouder ling heeft zij zich op verschillende manieren ten dienste gesteld van Gods kerk op aarde. Wij wensen haar echtgenoot en de familie Gods nabijheid toe in de komende tijd. Kerkenraad van de hervormde gemeente van Kapelle Kapelle, 5 mei 2007 Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Adriana de Quelerij-Ollebek echtgenote van Nico de Quelerij in de leeftijd van 74 jaar. Breskens: Nico de Quelerij Temeuzen: Ria en Maarten de Vos-de Quelerij Jacqueline en Edwin Wendy en Willem-jan Biervliet: Anneke en Gerard Bal-de Quelerij Elvira en Jack Leonard Breskens: Rinus en Christel de Quelerij-Faes David en Sharon Martin en Jantien Onze dank gaat uit naar de mensen die haar de laatste periode in Hooge Platen te Breskens hebben bijgestaan. Breskens, 7 mei 2007 Hooge Platen Correspondentieadres: Ghistelkerke 314 4511JH Breskens Gelegenheid om afscheid te nemen donderdag 10 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het ZorgSaam ziekenhuis, locatie Antonius te Oostburg. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 11 mei om 10.30 uur in de Ontmoeting naast de S.O.W. Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren waarna de crematie in beslotenheid zal plaatsvinden. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Leven is eeuwig en liefde onsterfelijk en de dood is slechts een horizon en een horizon is niets dan een grens aan ons gezichtsvermogen. Rust zacht lieve oma Jacqueline en Edwin Wendy en Willem-Jan Elvira en Jack Leonard David en Sharon Martin en Jantien Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze zus, schoon zus en tante Adriana de Quelerij-Ollebek echtgenote van Nico de Quelerij Goes: N. Kaaijsteker-Ollebek J. Kaaijsteker Hoek: P. Ollebek M. Ollebek-Leijs Kinderen en kleinkinderen Wij wensen Nico, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het grote verlies. Intens bedroefd om zijn afscheid, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, de len wij u mede dat rustig en kalm is ingeslapen mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Cornell's Zorge Cees in de leeftijd van 75 jaar. Serooskerke: J.S. Zorge-Kristelijn Burgh-Haamstede: Ronnie en Margaret Zierikzee: Lian en Edwin Ilse, Sterre 6 mei 2007 Dorpsplein 21 4327 AG Serooskerke Woensdag 9 mei is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de aula op de begraaf plaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Burgh- Haamstede. Donderdag 10 mei om 13.30 uur zal er in het Dorpshuis aan het Dorpsplein 13 te Serooskerke een afscheids- samenkomst gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Serooskerke, omstreeks 14.15 uur. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis alsnog gelegenheid de familie te condoleren. Van ons is heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom Cees Zorge Orangeville (Canada): W.C. Vane-Zorge W.C.Vanet Scharendijke: S.M. Ossewaarde-Zorge M.J. Ossewaarde Burgh-Haamstede: M.P. Zorge t M.C. Zorge-v.d. Bijl Serooskerke: P.M. Zorge t M. Zorge-Kenters Burgh-Haamstede: J. Zorge E.L. Zorge-de Meij Tollebeek: J.W. Zorge C. Zorge-Kloet Orangeville (Canada): J.M. Westenbrink-Zorge J. Westenbrink t Neven en nichten 6 mei 2007 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve oom Cornells Zorge Serooskerke: F.E. de Vrieze L.W. de Vrieze-Straaijer Serooskerke: Marco en Wendy Marit Renesse: Lennert 6 mei 2007 Breskens, 7 mei 2007 tvaartverzorging Groot-de Kam bv Informatiecentrum en uitvaartwinkel. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 92