t f O Familieberichten 32 I Dinsdag 8 mei 2007 PZC Algemene kennisgeving Veilig in Jezus armen Veilig aan Jezus hart daar in zijn teer erbarmen daar rust mijn ziel van smart Na een moedig gedragen lijden is tot onze droefheid, toch nog onverwacht, rustig ingeslapen onze moeder en oma Janny Meeuwsen weduwe van Jacobus Marijs in de leeftijd van 80 jaar. Nijmegen: Susanna - Elly Marijs Marije en Nacho Annemieke Biervliet: Rien en Marly Marijs-Ancion Ellen en Jurgen Tholen: Wim en Ingeborg Marijs-van Weerden Tholen, Ten Anker, 6 mei 2007 Correspondentieadres: Hofstede 4 4691 DH Tholen De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uit genodigd, zal gehouden worden op donderdag 10 mei om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te Groede, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van Ten Anker voor hun warme en liefdevolle verzorging. In "De Blaauwe Hoeve" te Hulst is na een liefdevolle verzorging, op de leeftijd van 86 jaar, overleden mijn lieve echtgenote, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Paula Goossens-Sarneel echtgenote van Jo Goossens Temeuzen: J.F. Goossens Koewacht: Godelive de Frel-Goossens Patrick de Frel Stephanie 4532 CXTemeuzen, 2007; Rodenbachstraat 81 De dienst van afscheid met aansluitend crematie zal plaats hebben op vrijdag 11 mei 2007 om 10.00 uur in de aula van het crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Samenkomst voor aanvang van de afscheidsdienst in het crematorium. Afscheid van Paula nemen is mogelijk donderdag van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de afscheidsdienst in de hal van het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten belevengeven wij u kennis dat is overleden mijn lieve zorgzame man, onze pa en opa Jacobus Adriaan Drabbe Co in de leeftijd van 87 jaar. Middelburg: A.M.C. Drabbe - Kouijzer Vlaardingen: Lbri Geldof - Drabbe Jacques Geldof Temeuzen: Ron Drabbe Monique Live Kleinkinderen 7 mei 2007 Hof ter Veste 88 4333 HE Middelburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 10 mei om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. jmr Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder. De levenswil bleef. het leven niet. Dankbaar dat hij nog zo lang in ons midden mocht zijn, de len wij u mede, dat toch nog geheel onverwacht van ons is heengegaan onze vader, schoonvader, opa en overgrootva der Constantinus Johannes de Poorter weduwnaar van Magdalena de Pré 7 november 1918 t 6 mei 2007 Temeuzen: Emmy en Piet Sutin-de Poorter Hoofdplaat: Patrick en Claudia Kevin f Björn f Charlotte f Britt CP Hoofdplaat: Petra en Martin Demi, Nick Hoofdplaat: Wilhelmien en Benny Pijcke-de Poorter Breskens: Pascal en Martine Hoofdplaat: Andrea en Bart Jelle Correspondentieadres Debussyhof 195 4536 BK Temeuzen Wij danken directie en personeel van Huize Emmaus voor de liefdevolle verzorging. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op donderdag 10 mei 2007 om 10.00 uur in de H. Eligiuskerk te Hoofdplaat, waarna de crematie zal plaats vinden om 15.00 uur in het crematorium "Temeuzen", Bel lamystraat 28c te Temeuzen. U kunt de familie condoleren na afloop van de uitvaart dienst in voornoemde kerk. Er is gelegenheid tot afscheidnemen in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg op woensdag 9 mei van 20.00 tot 20.30 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Rustig gestorven na een goed leven Rudolph Izaak Arnoldi Een levensgenieter tot aan zijn dood. 17 augustus 1918 5 mei 2007 Katalijne Amoldi-Vercouteren Cocky en Piet Jan in herinnering Jakko en Maaike, Dayo Josine en Joppe, Jara Jop en Lisa lacques en José josje Eline en Jelmer Ineke en Joop Marien Anne en Roy Ruud Marina en Tor Maya Peter en Ida Matthias Isabeau Jonny en Rudy Jasper Anoek Correspondentieadres: Cocky Mur-Amoldi Kleiweg 7,1396 HV Baam brugge De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 11 mei om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk aan de Hoofdstraat 217 te Sassenheim. Aansluitend begraven we hem op het kerkhof aldaar. Gelegenheid tot afscheid nemen voor de dienst vanaf 13.30 uur in de kerk. Na afloop komen we samen in het naastgelegen uitvaart centrum. Enige en algemene kennisgeving Zwaar werden de dagen en lang de nacht hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar vol bewon dering voor de wijze waarop zij haar steeds achteruitgaan de gezondheid heeft weten te dragen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve tante en onze oud tante Pieternella Cremers-Boucherie in de leeftijd van 91 jaar. Temeuzen: A.S. de Bruijne Bellem: Ed van der Heijden Use van der Heijden-Kelderman Temeuzen: Leon van der Heijden Temeuzen, 2 mei 2007 Correspondentieadres: A.S. de Bruijne Fahrenheitlaan 564 4532 JV Temeuzen De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Met dankbaarheid omdat we hem zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat hij zoveel voor ons betekende, melden wij u het overlijden van Simon van Hoeve 91 jaar 16 oktober 1915 t 5 mei 2007 IJzendijke: J.S. van Hoeve-Cijsouw Nieuwvliet: Jetty en Piet Provoost-van Hoeve Simon Sluis: Jan en Annemieke van Hoeve-Verstraten Bas Jantien Biervliet: Hendrik en Patricia van Hoeve-van de Looverbosch Laurens Celèstine Correspondentieadres: Woonzorgcentrum Emmaüs Handboogstraat 6 4515 CW IJzendijke De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal ge houden worden op zaterdag 12 mei om 10.30 uur in de Nederlands Hervormde Kerk Kerkstraat te Biervliet, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Rest. "De Gentsche Poort", Gentsestraat 94, Biervliet. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Hand in hand zijn wij gegaan, Tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, Ben je moedigen dapper in rust van ons heengegaan Met wil en kracht ging zij voor de honderd. Eén obstakel was haar echter te veel. Onze lieve moeder, oma en omi Maria Cornelia Hendrika Muller-de Vries weduwe van Willem Muller nam afscheid op 92-jarige leeftijd. Cor en Sandra Rita en Piet Ed en Bianca Klein- en achterkleinkinderen Oostkapelle, 7 mei 2007 Correspondentieadres: Batavierstraat 312951 AA Alblasserdam De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 11 mei om 14.00 uur op de begraafplaats "Nieuw Eykenduynen", Kamper foeliestraat 2a te Den Haag. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcenlrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 86