V Familieberichten hÉT ÖOöWaüsw Iris Patricia Pont 28 Dinsdag 8 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Je bent zo mooi, zo lief maarzo teer We hebben je moeten laten gaan en dat doet ontzettend veel zeer Het staat soms zo dichtbij, blijdschap en verdriet Heel verdrietig zijn we nu, maar jou vergeten doen we niet Lieve Julian, ons lief mannetje, slaap nu maar zacht We zullen je blijven bewonderen als je straalt als een sterretje in de nacht Op zondagavond is in onze armen overleden onze lieve Julian David Willem 14 april 2007 6 mei 2007 Dirk Jan en Marcella de Vlieger-Minnaar Thijmen Karlijn Nagtglasstraat32 4331 WJ Middelburg Julian zal in besloten kring worden begraven. Eerst is je wereld groot je kunt er reizen tot en met heel dicht bij de dood- is ze niet groter dan je bed Maar als je innerlijk vertrouwt waarop alle mensen hopen Dan gaat als je je ogen sluit een nieuwe wereld open. Toon Hermans Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn geweldige echtgenote, onze moeder en oma Ria Maria Eugenia Rosalia Albicher-Erpelinck Vogelwaarde, 24 mei 1953 t Sluiskil6 mei 2007 Freddy Albicher Chantal en Frank, Thijn, Fenna Judith Open Luc, Thomas Desiree Familie H. Erpelinck Familie G. Albicher Ria is overgebracht naar het uitvaartcentrum De Ridder, Hughersluys 22 te Temeuzen, waar gelegenheid is tot af scheid nemen op donderdag 10 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 11 mei om 14.00 uur in de parochiekerk H. Antonius van Padua te Sluiskil, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c teTerneuzen. Er is uitsluitend gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Dank je Dank je voor je tijd Dank je voor je geduld Dank je voor je liefde Dank je vooralles Bedroefd maar dankbaar voor alles wat ze voor ons was alles wat ze voor ons heeft betekend is zondagochtend van ons heengegaan onze lieve dochter, zus en tante Ria Albicher-Erpelinck Vogelwaarde: Pa en Ma Erpelinck-Wullems Hulst: Peter en Gerry Hengstdijk: Jack en Janny Emke, Tom en Iris Kloosterzande: Leo en Rozet Kim en Evi Boxmeer: Gena en Hans Vicky en Denise Vogelwaarde, 6 mei 2007 Mijn levenspartner, onze dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante geboren op 11 december 1965 is niet meer bij ons met haar levenslust en vrolijkheid bewees zij keer op keer krachtiger te zijn dan alles wat haar geluk en welzijn bedreigde tot het moment dat dat echt niet meer ging 7 mei 2007 Wim Maas Luc Pont en Karin Ploegaert Beatrix Meindersma Arno Pont en Marianne Goesten Matt Pont en Nel Peijnenborg Anne Maas en Matthijs Bode Teun Maas en Jo Maas-Geervliet Noa, Sem en Tijn U kunt afscheid van Iris nemen op donderdag 10 mei van 19:00 tot 20:30 uur in het uitvaart centrum 'De Voorzorg' aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 11 mei om 14:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg (A58 afrit 38), Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte. Nieuwe Vlissingseweg 220 4335 JG Middelburg be Wij zijn ernaar toegegroeid maar desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Toch vinden wij de kracht: want sterker dan de dood is de liefde. Na ruim een jaar vol strijdlust, kracht en positiviteit is, on danks zijn enorme wil om te leven, in diepe berusting en kalmte overleden Johannes Josephus Hubertus Maria Thuijs Jan levenspartner van Annette Hoornaert-Veerman Amsterdam, 21 januari 1944 t Terneuzen, 5 mei 2007 Annette Kinderen en kleinkinderen Kamerlingh Onnesstraat 28,4532 LW Terneuzen U kunt afscheid nemen van Jan in het Uitvaartcentrum De Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen, op woensdag 9 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 10 mei om 14.00 uur in de Emmaüs parochiekerk, aan de Alber- dingk Thijmstraat te Terneuzen, waarna om 15.30 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c aldaar. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoon lijk condoleren. Geen bloemen. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Jan Bedankt dat je bij ons bent geweest en voor de wijze levens lessen die je ons hebt meegegeven. We houden van je. Eva, Anne en Laura Hoornaert Lieve papa en opa We gaan jou, je onvoorwaardelijke liefde, je humor, je geweldige voetbalinzichten en je ongezouten meningen vreselijk missen. Huub, Madeion en Job Thuijs Jan Thuijs... Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze gewaar deerde collega. Wij zullen zijn markante persoonlijkheid en zijn apart gevoel voor humor nooit vergeten! Wij wensen Annette en de kinderen veel sterkte toe. Dag Jan Namens de collega's van Connexxion Taxi Services Terneuzen 'Ik kan nie t meer Ondanks zijn positieve instelling en enorme vechtlust heeft hij de oneerlijke strijd in het Erasmus Medisch Centrum niet kunnen winnen. Met veel verdriet en intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, mijn beste voetbal-opa, mijn allerliefste vriend en beste maatje en mijn voormalig echtgenoot Cornells Pieter van den Bout - Cor - 25-08-1940 06-05-2007 Aardenburg Rotterdam Het geluid van de saxofoon zal voor ons nooit meer hetzelfde klinken... Heerlen: Vivian Schurgers-van den Bout Léon Schurgers Beau Heerlen: Annemiek van den Bout Koudekerke: Janny de Witte Heerlen: Elly Goetheer Correspondentieadres: Molenweg la 4353 SH Serooskerke Er is gelegenheid om afscheid van Cor te nemen op donder dag 10 mei van 12.30 tot 13.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal in de aula aldaar om 13.15 uur de afscheids- dienst worden gehouden, waarna de begrafenis om 14.00 uur zal plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Mochten wij vergeten zijn u een kennisgeving te sturen gelieve deze annonce als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 74