en organisatie hopen op mooi weer OZ Wielerweekend wordt een koers met grote internationale deelname w PZC Dinsdag 8 mei 2007 45 Inmiddels hebben al vijfhonderd combinaties zich ingeschreven voor de dressuur- en springwedstrijden van Horses by the Sea. foto Ruben Oreel UITSLAGEN MOTORSPORT Amay. Open Belgisch kampioenschap pocketbike. Promo+ klasse: 2. Kevin van de Velde (Goes); 3. Malcolm Poppe (Meliskerke); 6. Evelien van de Moere (Goes). 40cc open groep A: 3. Maikel Gouw (Goes), 5. Leen Hak- kert. TENNIS Warschau. Vrouwen. Finale: Henin (Bel/1 )-Bondarenko (Oek) 6-1 6-3. Rome. Mannen. Eerste ronde: Almagro (Spa)-Henman (GBr) 7-5 6-1, Ferrero (Spa/16)-Hrbaty (Slw) 3-6 6-1 6-4, Toersoenov (Rus)-Björkman (Zwe) 7-6 (10) 3-6 6-1, Acasu- so (Arg) - Verkerk 6-3 7-5, Praag. Vrouwen. Eerste ronde: Klösel (Dui)-Tanasugarn (Tha) 7-5 6-0, Razzano (Fra/7)-Sun Tiantian (Chn) 6-0 7-5, Sequera (Ven)-Ditty (VSt) 6-2 6-4, Schruff (Dui) - Piron- kova (Bul) 6-4 7-6 (4). Dubbelspel, eerste ronde: Schruff/Uberoi (Dui/VSt) - Krajicek/Dechy (Ned/Fra) 6-2 5-7 10-6. Landelijke competitie, gemengd, derde klas se. Hartel Spijkenisse-MLTC 3-5. ME: B. de Zeeuw-D. van Hoof 3-6 2-6, U. Maarsen-S. Sprinkhuizen 6-2 6-2. VE: R. de Bloois-S. Oran je 6-4 2-6 3-6, L. Boekholt-J. van den Dries 1-6 5-7. MD: J. van de Welle/U. Maarsen-D. van Hoof/S. Sprinkhuizen 3-6 2-6. VD: R. de Bloois/L. Boekholt-S. Oranje/J. van den Dries 6-4 2-6 4-6. GD: P. Kamstra/J. van de Walle 6-2 6-2, L. Boekholt/U. Maarsen-J. van den Dies/S. Sprinkhuizen 6-4 6-1. MLTC-Tiola 3-5. ME: T. Slagboom-P. Marteijn 7-6 5-7 0-6, P. Felius-B. van Broekhoven 6-3 6-3. VE: J. Bruijnzeel-D. Boogaard 6-2 6-2, L. Oranje-I. van Overloop 3-6 1-6. MD: P. Felius/T. Slagboom-P. Marteijn/B. van Broekho ven 6-4 0-6 4-6. VD: I. Weegels/J. Bruijnzeel-J. de Wit/T. van den Dikkenberg 6-3 6-1. GD: I. Weegels/T. Slagboom-D. Boogaard/P. Marteijn 6-2 0-6 6-7, L. Oranje/P. Felius-T. van den Dikkenberg/B. van Broekhoven 3-6 4-6. DOS 2-'t Halve Maantje 3-5. ME: D. Helle- man-R. van der Meijden 6-3 4-6 6-1, J.J. Eren- treich-S. van Buren 2-6 1-6. VE: M. Flohil-B. Zwanenburg 6-7 3-6, A. Hoogesteger-A. Eland 6-1 6-3. MD: J.J. Erentreich/W. van den Buuse-J. Oranje/R. van der Meijden 1-6 2-6. VD: A. Hoogesteger/N. Hillebrand-D. Boudewijns/B. Zwanenburg 2-6 5-7. GD: D. Helleman/N. Hillebrand-J. Oranje/B. Zwanen burg 7-6 6-3, W. van den Buuse/M. Flohil-S. van Buren/D. Boudewijns 6-4 2-6 6-7. Lobbelaer Zevenbergen 2-DOS 3-5. ME: M. Stoop-B. Dijkstra 0-6 0-6, P. Bouwer-F. Sonne- mans 4-6 6-1 1-6. VE: F. Kuiper-S. Pauwels 6-4 4-6 6-1, V. Hendriks-C. Schuitema 6-2 4-6 6-0. MD: M. Stoop/M. Vos-B. Dijkstra/F. Sonne- mans 1-6 4-6. VD: F. Kuiper/V. Hendriks-C. Schuitema/K. Dijkstra 2-6 6-7. GD: P. Bouwer/V. Hendriks-F. Sonnemans/K. Dijkstra 2-6 6-4 6-7, M. Vos/F. Kuiper-S. Vermeulen/S. Pauwels 6-1 5-7 7-6. Agenda Dinsdag Tennis Districtscompetitie vrouwen hoofdklasse. De Boskreek 2-De Schelde, De Boskreek-Sjef, DOS-Animo. Voor meer uitslagen zie www.pzc.nl Tweedaagse maakt een selectie uit aanbod van veertig wielerploegen. door Frits Bakker AARDENBURG Het twintigste OZ Wielerweekend, de tweedaag se wielerkoers door Zeeuws Vlaan deren die voor het laatst in deze vorm wordt gereden, blijkt zeer in trek te zijn bij de nationale en in ternationale ploegen. Veertig natio nale en buitenlandse teams heb ben zich aangemeld. De organisatie van de wedstrijd, die wordt gereden op zaterdag 9 en zondag 10 juni, heeft een selec tie gemaakt en laat het maximale aantal van 22 ploegen aan het ver trek komen. Daarbij zijn de tien Nederlandse continentale ploegen. Martijn Maaskant van Rabobank, de leider in de Europe Tour, is één van de kanshebbers om de twee daagse te winnen. Het OZ Wieler weekend staat op de kalender als 2.2-wedstrijd in de Europe Tour. Met de twintigste editie komt er een eind aan het OZ-Wielerweek- end. Volgend jaar wordt een com binatie gevormd met de Delta Profronde en wordt er een drie daagse wedstrijd met profploegen gereden. Voorzitter Ronald Apers is ver heugd met de enorme interesse voor dit jaar. „We hebben zelfs een aanmelding van de Ghanese nationale ploeg gekregen, die bij ons wilde komen rijden." De etappes van het Wielerweek end zijn: op zaterdagmiddag Hulst-Vogelwaarde over 100 kilo- 1^ Het OZ Wielerweekend, dat op 9 en 10 juni voor het laatst in deze vorm wordt gereden, krijgt der tien nationale en negen buiten landse ploegen aan de start. Atleet Beljaars eerste Nederlander in Breda BREDA - Franky Beljaars uit Vlissin- gen is in Breda op de 15 kilometer wegwedstrijd De Haagse Beem den op de zesde plaats geeïndigd. Zijn tijd van 53 minuten en 45 se conden was voldoende om als snel ste Nederlander in de categorie H35 te finishen. De wedstrijd in Breda was onder deel van de voorbereiding op de marathon van Hoorn, die Beljaars op 20 mei wil lopen. Paardekooper wint Shimano Challenge VAALS - Eunice Paardekooper heeft de Shimano Fiets Challenge op haar naam geschreven. De vijftien jarige inwoonster van Oostkapelle finishte in Vaals als eerste in de vrouwencategorie. De wedstrijd ging over 35 km, door het Limburg se heuvelland. Pas na de finish ont dekte Paardekooper dat ze steeds in leidende positie had gereden. Ze had een voorsprong van zeven minuten op de nummer twee. Zeeuwse bodybuilders geplaatst voor het EK BRUSSEL - Aart van de Gruiter uit Amemuiden en Aziz Bozkurt uit Oost-Souburg hebben zich tijdens de Benelux-kampioenschappen ge plaatst voor de Europese kam pioenschappen bodybuilding, die in juni in Frankfurt plaatsvinden. Van de Gruiter eindigde als eerste bij de Masters, terwijl Bozkurt de tweede plaats voor zich opeiste. Marjan van Kouteren (Vlissingen) werd vierde in de beginnersklasse. Zweistra, Minderhoud naar NK dressuur ALMELO - Thamar Zweistra en Hans-Peter Minderhoud hebben zich geplaatst voor het NK dres suur, eind volgende week in Eind hoven. Zweistra eindigde in Alme lo in de halve finale met Hexagons Update als derde in de klasse ZZ Licht, ruim voldoende voor de eindstrijd. Minderhoud werd in de Intermediar I met Exquis Rubilog zesde. meter en op zaterdagavond de tijdrit tussen Hengstdijk en Vogel waarde over 9,6 kilometer. Op zon dagmiddag de etappe Bres- kens-Breskens, berucht om zijn ve le kasseistroken, met een afstand van 190 kilometer. Twee oud-winnaars staan aan de start. Thijs Al won het eindklasse ment in 2004, lans Koerts, die na veel tegenslag zijn rentree heeft ge maakt, was al winnaar in 1999. Van de buitenlandse teams staat vooral de Deense GLS-ploeg be kend om zijn opleiding van jonge renners. Michael Morkov moet tot de kanshebbers worden gerekend. Verder staat Thomas Rieber-Selleb- jerg, die twee jaar geleden de Ju- niorendriedaagse van Axel won, aan de start. De buitenlandse inbreng komt van vier Belgische, twee Duitse, één Deense, een Noorse en een Luxemburgs team.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 65