wacht al veertien jaar op asfalt Domburgers organiseren fietstochten de kijkkamer Maximaal genieten van de zon Moederavond moet geld opleveren voor Kenia Prosta Totaal: 3 halen 2 betalen! I Prosta Totaal voor een i Uif gezonde prostaatfunctie. Drogisterij Kruiderij DE RODE PILAREN w PZC Dinsdag 8 mei 2007 27 Bewoners van de Bermweg in Oost-Souburg pleiten al jaren voor maatregelen tegen het slechte wegdek, de geluids- en trillingsoverlast en de gevaarlijke verkeerssituatie in hun straat. foto Lex de Meester domburg - Voor het vijfde jaar or ganiseren enkele Domburgse oude ren fietstochten op Walcheren. De tochten zijn 25 kilometer lang en voeren langs mooie plekjes op het platteland. De toertochten zijn be doeld voor mensen van 55 jaar en ouder en beginnen bij het Schut tershof in Domburg. Ze worden op zes donderdagen gereden: 10 mei, 14 juni, 12 juli, 9 augustus, 13 september en 11 oktober. Deelna me kost 1 euro. Informatie is te krijgen op de telefoonnummers 582756, 584472 of 581338. passie voor brillen Segeersstra at Middelburg T674004 zondag en maandag gesloten Met een zonnebril op sterkte, in de kleur en glasuitvoering die u wilt én vrije keus uit al onze monturen. Dus optimaal afgestemd aan uw persoonlijke wensen. Bij aankoop van een complete zonnebril op sterkte ontvangt u nu een prachtig strandlaken. vlissincen - In vrouwencentrum Dunya aan de Bonedijkestraat in Vlissingen wordt donderdag van 20.00 tot 22.30 uur een Mother's Evening gehouden. Doel van de avond is aandacht te geven aan moedersterfte in Afrika. Tijdens de avond wordt gesproken over, het onderwerp en is er muziek. Toegang is €2,50. Wie wil, kan om 18.00 uur voor €17,50 een drie-gan- gen-wereldmenu geserveerd krij gen (reserveren via hooymey- er@zeelandnet.nl). De opbrengst gaat naar een project in Kenia. Muziekfestival onder nieuwe windmolens neeltje jans - 'Blaasmuziek voor Windturbines' is het motto van Windfestival Prettig WIEK-end. Drie muziekkorpsen uit de ge meente Veere maken op zaterdag 26 mei muziek op Neeltje Jans. Het festival vindt plaats in ver band met de opening van de nieu we windturbines op de Ooster- scheldekering. Brassband Crescendo, Veere's ge noegen en de boerenkapel van EMM zijn tussen 12.00 en 15.00 uur te beluisteren. Steun aan Israël houdt verkoopdag serooskerke - De stichting Steun aan Israël houdt morgen aan de De Meijstraat 32 in Serooskerke een verkoopdag van Israëlische producten. De opbrengst is be stemd voor Stichting Chai, een stichting die hulp biedt aan slacht offers van terreur in Israël. De ver koopdag duurt van 10.00 tot 21.00 uur. Verkocht worden onder meer wijn, sieraden, spelletjes, textiel, cosmetica (Dode Zeeproducten), kaarten en olijfolie. Levend ganzenbord op kinderboerderij middelburg - Kinderen kunnen morgen meedoen aan het spel le vend ganzenbord op kinderboerde rij De Klepperhoeve in Middel- burg. Een grote dobbelsteen leidt deelne mers langs de opdrachten die op het terrein van de kinderboerderij zijn opgehangen. Het spel duurt van 13.30 tot 15.00 uur. Het is be doeld voor kinderen van vier tot twaalf jaar. Kosten om mee te doen: 1 euro. Genezingsdienst met evangelist Jan Zijlstra middelburg - De evangelist Jan Zijlstra houdt vrijdag 11 mei een genezingsdienst in sporthal De Kruitmolen in Middelburg. Zijlstra trekt sinds 1998 door het land met reddings- en genezingsdiensten. De bijeenkomst van vrijdag wordt georganiseerd door de Nieuw Le ven Gemeente in Middelburg. De dienst begint om 19.30 uur. Toe gang is gratis. pg www.levensstroom.nl Open dag Vlissings uitvaartcentrum vlissingen - Uitvaartcentrum Mo- nuta De Voorzorg houdt zaterdag 12 mei een open- dag. Er wordt in formatie gegeven over uitvaarten en verzekeringen en er is een rond leiding door het centrum. Boven dien staan er kraampjes van diver se bedrijven, waaronder steenhou werij Dominicus en uitvaartbelet- tering Letter World. De open dag duurt van 10.00 tot 16.00 uur. Het uitvaartcentrum is gevestigd aan de Industrieweg 20. Nü 135 tabletten van 53,85 VOOr 35,90! normale prijs 17,95 per stuk Krachtige prostaatformule met vitaminen 'J en antioxidanten www.derodepilaren.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 47