;.- oos GARDAMEER LEZERSAANBIEDING! 8-/15-daagse autoreis Italië www.kras.nl KRAS.IML 14 I Maandag 7 mei 2007 PZC HOTEL RESIDENCE TOSCOLANO Dit comfortabele 3-sterren hotel maakt deel uit van het populaire vakantiecomplex Toscolano met naastgelegen camping. Het is gevestigd in een 14e-eeuws authentiek klooster (in het voor jaar van 2006 volledig gerestaureerd), omgeven door veel groen. Het complex ligt op slechts 400 meter van het Gardameer en op slechts 500 meter vindt u het gezellige centrum van Toscolano. Verderop vindt u het plaatsje Maderno met een levendige boulevard, winkeltjes, ijssalons en ter rasjes. Het complex beschikt over 2 zwembaden, winkeltje, bar, restaurant met pizzeria (niet bij halfpension inbegrepen), tennisbaan, minivoetbal en in juli en augustus is er regelmatig muziek en animatie voor jong en oud! Uw comfortabele 2-persoonskamer is voorzien van een badkamer met douche, toilet, telefoon en televisie. U verblijft in Hotel Residence Toscolano op basis van half pension, d.w.z. inclusief een Italiaans ontbijt én een 3-gangendiner met keuzemenu. MOBILHOMES U kunt er ook voor kiezen in een mobilhome te verblijven. Deze zijn uitermate geschikt voor families (max. 4 personen) en beschikken over 2 x 2-persoonsslaapcabine (1 x met groot bed en 1 x gescheiden bedden), douchecabine met toi let en wastafel, woongedeelte en kookhoek met koelkast, eigen veranda of groenzone. Uw verblijf in een mobilehome is op basis van half pension, d.w.z. inclusief een Italiaans ontbijt én een 3-gangendiner met keuzemenu. TIPS VOOR UITSTAPJES Aan de oever van het Gardameer liggen tal van oude stadjes die de streek rondom het meer typeren. Geniet van de nauwe steegjes en de gezellige terrasjes. De gastvrijheid van de bewoners en het zonnige klimaat zullen garant staan voor een heerlijke vakantie! Aan het Gardameer kunt u tevens heerlijk wandelen en fietsen in de prachtige natuur. Maar vergeet ook de talloze watersportmogelijkheden niet, o.a. zeilen, surfen, waterfietsen en zwemmen. Verken de lieflijke stadjes rondom het meer per auto. Wat dacht u van Lazise, het pittoreske ommuurde havenstadje en Sirmione, prachtig gelegen op een schiereilandje in het uiterste zuidpuntje van het meer. Ook een bezoek aan Verona mag u niet overslaan, een stad met een rijke geschiedenis, bekend van onder meer de Scaligerbrug, de 12e-eeuwse Dom, de Romeinse Arena en de San Zeno, de mooiste Romaanse kerk van Noord-ltalië. Ook ziet u het beroemde balkon van Romeo en Julia en kunt u heerlijk struinen over pleintjes en marktjes. En niet te vergeten de Piazza Bra, het grote plein voor de Arena, gelegen op de plek waar in de Romeinse tijd het Forum lag. Of bezoek Venetië, de stad van romantiek en water. U kunt zich hier verga pen aan de prachtige gebouwen die getuigen van een ooit onvoorstelbare rijkdom. Het is een collage van kronkelende straatjes, romantische bruggen en mooie doorkijkjes. Breng een bezoek aan het San Marcoplein met het indruk wekkende Dogenpaleis, de Rialtobrug, de schit terende paleizen langs het Canal Grande en natuurlijk de vele terrasjes! Een andere aanra der (vooral voor de kinderen) is een dagje naar het grootste attractiepark van Italië: Gardaland. Niet alleen beschikt het park over meer dan 30 attracties, maar u kunt hier ook vele shows bezoeken en genieten van een heerlijke lunch in de mooi aangelegde parken. U komt aan het Gardameer tijd tekort... Aankomstdata: za. van 28/4 t/m 13/10 Reisnummer AUTO 26.080 (Hotel) April Mei Juni Juli Augustus September Oktober 8 dagen v.a. 199 v.a. 209 v.a. 209 v.a. 209 v.a. 265 v.a. 209 v.a. 185 15 dagen v.a. 389 v.a. 399 v.a. 399 v.a. 449 v.a. 465 v.a. 379 v.a. 355 Reisnummer AUTO 26.079 (Mobilhomes) April Mei Juni September Oktober 8 dagen v.a. 175 v.a. 165 v.a. 165 v.a. 165 v.a. 159 15 dagen v.a. 319 v.a. 309 v.a. 309 v.a. 309 Inclusiefu verblijft in een 2-persoonskamer of een mobilehome in Hotel Residence Toscolano op basis van halfpension, d.w.z. inclusief een Italiaans ontbijt én een 3-gangendiner met keu zemenu. Exclusief: vervoer, div. verzekeringen en res.kosten 15 per boeking. Prijzen zijn p.p., gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Reisnrs.: AUTO 26.079, zie www.kras.nl/26079 en AUTO 26.080, zie www.kras.nl/26080 Voor meer informatie en boekingen: Online boeken via www.kras.nl/26079 en www.kras.nl/26080 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer AUTO 26.079 of AUTO 26.080 »•- waarom zou je verder zoeken Voor ongekend lage prijzen naar het Gardameer! Want deze prachtige 8-daagse autoreis naar het mooiste meer van Italië boekt u nu al voor de absolute bodemprijs vanaf slechts 159! En dan te bedenken dat ontbijt én diner al zijn inbegrepen! Met haar heerlijke klimaat, gezellige stranden, afwisselende natuur, vele watersportmogelijkheden en levendige stadjes is het Gardameer dé ideale vakantiebestemming. Wacht dus niet langer met boeken en profiteer van deze supercomplete en waanzinnig geprijsde aan bieding! Op naar La Bella Italia...! stuurjan.nJJ Stuur Jan! Om armoede effectief te bestrijden stuurt VSO geen geld, geen goederen, maar mensen naar Afrika en Azië. Vakmensen die hun kennis en ervaring delen met collega's ter plaatse. En dit voor een lokaal salaris. Kennis die de mensen daar gebruiken om zelf armoede aan te pakken. Doe mee: stuur Jan! Kijk nu op www.stuurjan.nl _>,r -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66