Eü - ntra Ai\ Hockeysters viissingen Eindzege Anne Eversdijk missen gedrevenheid jn jjrreno AdriatiCO Nieuw Activiteitencentrum De Twee Ambachten" in Goes Albert Plesmanweg 17, 4462 GC Goes. Tel: 0113 228553 Hoofdaannemer f|g!!l|p_ J. VAN DE LINDE Ontwerp en constructies Telecom Security Zeeland BV meijers staalbouw bv J. C. Dekker b.v. H» 38 Maandag 7 mei 2007 PZC door Peter Snelders GOES - Na een succesvolle reeks resultaten moesten de hockeysters van derdeklasser Vlissingen giste ren genoegen nemen met een gelijkspel tegen het laaggeklasseer de DES. In de vierde klasse walste Rapide uit Hulst met 14-0 over Goes heen en stelde daarmee de tweede plaats en de nacompetitie veilig. Vlissingen-DES 1-1. Vlissingen miste gedrevenheid. Zo scherp als er de laatste tijd gespeeld werd, zo lusteloos oogde het nu. Vandaar ook dat DES het tempo goed kon bijbenen. De thuisploeg was wel iets meer in balbezit, maar dwong weinig gevaar af Twee minuten na de pauze nam Vlissingen de leiding. Rosanne van Eijkelenburg bediende na een solo Merel de Kam op maat. Die liet 1-0 noteren. Tien minuten voor het einde scoorde DES de gelijk maker. Bij Vlissingen viel Brechtje de Schipper uit met een vrij RICCIONE - Engeland bleek zaterdag in de finale van het EK voor squashteams zowel voor de Neder landse mannen als de vrouwen te sterk. De mannen gingen met 4-0 de baan af. Alleen Laurens Jan An- jema wist in het Italiaanse Riccio- ernstig ogende scheenbeenblessu re. Rapide-Goes 14-0. Rapide heerste op alle fronten. Al in de eerste mi nuut was het raak en na drie minu ten stond het 2-0. Goes kon alleen in de tweede helft iets meer tegen gas geven. Maar ook in die fase was er sprake van éénrichtingsver keer. Door deze winst stelde Rapide de tweede plaats veilig. Het heeftook nog een waterkansje op de titel, maar dan moet het zelf het slot- duel winnen en koploper Rosma len, die gisteren met 10-0 van Gil- ze-Rijen won, in de fout gaan. Tatsjana van den Eynde drukte daar stempel op dit duel. Zij nam de eerste vijf doelpunten voor haar rekening. In totaal scoorde Van den Eynde zeven keer. Rolie- ne Zaman was goed voor drie tref fers, Stephanie van Haperen scoor de tweemaal en Elianne Totté en Karlien Boussen scoorden ieder één keer. ne één game van zijn tegenstander James Willstrop te winnen (9-7 9-6 7-9 9-5). De vrouwen verloren met 3-0. Margriet Huisman, Vanes sa Atkinson en Annelize Naudé waren in gezamenlijk één uur en 18 minuten klaar. Kapelse wielrenster blijft concurrentie elf seconden voor. door Roeland van Vliet GOES/CORRIDONIA - Anne Evers- dijk uit Kapelle, zaterdag achttien geworden, heeft voor een grote ver rassing gezorgd. Ze won gisteren de Tirreno Adriatico voor wielren- sters onder 21 jaar. De leiderstrui die ze zaterdag veroverde, verdedig de ze in de slotrit met verve. Eversdijk, lid van ZRTC Theo Mid delkamp en in Italië rijdend voor de nationale juniorenselectie, zat vanaf het begin van de vijfdaagse rittenkoers voorin in het klasse ment. Woensdag werd ze tijdens de proloog zestiende, donderdag haalde ze in het volledige peloton de finish, vrijdag rukte ze door een ritoverwinning op naar de tweede plaats en zaterdag nam ze kopposi tie over. In de etappe van gisteren, over 53,7 kilometer van Morrovalle naar Cor- ridonia, kwam ze als veertiende over de meet. Ze verloor bij de fi nish bergop wel seconden op enke le concurrentes, maar bleef ze in de stand nog wel voor. Op de Bel gische Tine Ghyselinck hield de vwo 6-leerlinge elf seconden over, op de Italiaanse Gloria Presti dertig seconden. „Anne heeft hier laten zien dat ze kan fietsen", zei bondscoach |ohan Lammerts vanuit Corridonia, dat iets onder Ancona dicht bij de Adriatische kust ligt. „Ze kon goed mee in de tijdrit, kon vlakke etap pes rijden en zat ook aardig mee bergop. Ze is aardig allround." Maar één zwaluw maakt nog geen zomer, liet Lammerts doorscheme ren. Van een doorbraak is volgens hem nog geen sprake. „Ze is pas achttien, ze is pas een juniorenda me. Dan kun je nog niet zeggen of ze een goede wielrenster wordt." Meer internationale etappekoersen zoals de Tirreno Adriatico zitten er voorlopig niet in. „Omdat ze er ge woon niet zijn", vertelde Lam merts. „Maar we hebben later dit jaar nog wel het EK in Sofia en het WK in Mexico. Ik kan natuurlijk nog niet zeggen dat ze naar die toernooien toe gaat, al maakt ze daar goede kans op." Eerst is zaterdag nog de Ronde van Borsele. Daarna zal ze zich ook nog moeten richten op school: op 16 mei begint namelijk haar eindexa men. II Onderstaande bedrijven feliciteren de gebruikers en wensen hen veel werkplezier toe. foto: Dirk-Jan Gjeltéfham Op 7 mei opent activiteitencentrum "De Twee Ambachten" haar deuren. In het centrum zullen cliënten, van "het Werkcentrum" en "AC. Oosterschelde", met verschillende functiebeperkingen, werkzaamheden verrichten in de hout werkplaatsen en de kaarsenmakerij. Tevens kunnen zij andere voorkomende werkzaamheden verrichten. Het activiteitencentrum gaat de toekomst tegemoet meteen indeling die ruim en praktisch is ingedeeld. BOUWBEDRIJF Alben Plesmarv.veg 59. 4462 GC Goes, TeletoonJ3i13 221040, Fax0113 232750, orchitekten en ingenieursburo v.d.Berge Labon b.v. Klaproos 2 4421 MB Kapelle Tel.: (0113)343883 Fax: (0113)342767 E-mail: buro@vdbl.nl Internet: www.vdbl.nl Wij verzorgden - beveiliging - telecommunicatie Industrieweg 30 A T 0115-649990 4538 AJ Terneuzen www.ts-zld.nl www.meijers-staalbouw.nl bedrijfsruimtes staalconstructies ontwerp engineering dak- en gevelbekledingen bedrijfsdeuren tum-key projecten tel. 0118-592320 fax. 0118-591312 postbus 25 4353 ZG Serooskerke (W) Aannemers- en Verhuurbedrijf u .4^. Sloopwerken Transport Levering van: grond, zand, puin, bestratingsmaterialen 's-Gravenpolderseweg 57 4462 RA GOES Autotelefoon 06-51 38 61 53 Telefoon (0113) 22 78 69 Fax (0113) 22 74 97 en winkels Kapelle Tel. 0113 344 151 PROl1 Marconistraat 13 4461 HH Goes Tel. (0113) 22 41 06 Fax (0113) 22 41 15 e-mail: info@tmcproject.nl www.tmcproject.nl Voor het GORS te Goes verzorgde TMC Project in het hele gebouw marmoleum en lamellen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40