Serooskerke oppermachtig in eigen huis Sport Verschuren- Dauwendaele trekt in de nacompetitie de goede lijn door Staffelprijzen. I ™'et vanaf, Weg ermee!! ar www-verschurenfotovideo.nl^^^wr^ F O T O VIDEO imgmiil- Promotie naar derde klasse is ver weg voor Yerseke na nederlaag \yPZC Maandag 7 mei 2007 33 Walcherse ploeg is op weg naar tweede ronde van de nacompetitie. door Ron de Waal SEROOSKERKE - Serooskerke heeft zaterdagmiddag op eigen veld een goede basis gelegd voor het berei ken van de tweede ronde in de na competitie. Het Brabantse Kogel vangers had weinig in te brengen op sportpark Noordhout: 3-0. Veel twijfel over het vervolg leek er kort na afloop niet meer te be staan bij Serooskerke. De grootste zorg was of dat met een onge schonden ploeg kan gebeuren. „Ik vond het een heel gemeen team", reageerde trainer Marcel de Nijs. „Natuurlijk moeten we zeker niet te lichtvaardig over die wedstrijd van volgende week denken, maar ik hoop vooral dat onze benen heel blijven." Erik van der Giesen toonde zich bij de bezoekers zijn aanvoerders band onwaardig. Hij leverde voort durend commentaar en beging ge niepige overtredingen. Van der Giesen haalde dan ook terecht het einde van de wedstrijd niet. Serooskerke begon goed aan de wedstrijd. Vanaf het begin zette de thuisploeg vanuit een strakke orga pjl De voetballers van Serooskerke leggen een prima basis voor het vervolg in de nacompetitie. Ko gelvangers wordt met 3-0 versla gen. nisatie veel druk op Kogelvangers. Na een kwartier waren Renco Francke en André Brouwer al dicht bij de openingstreffer, maar keeper Leon Leyten hield Kogel vangers overeind. Even later was het wel raak, toen Frank Allaart met een slimme steekpass Bas Rooze bereikte. Via de voeten van keeper Leyten verdween de bal in de verre hoek: 1-0. De bezoekers probeerden het spel te vertragen met soms zeer forse ingrepen, maar slaagden daar maar een luttele vijf minuten in. Uit een vrije trap van de sterk spe lende Jan Willem Francke was André Brouwer attent: 2-0. Pas na vijf minuten in de tweede helft kreeg Kogelvangers de eerste moge lijkheid. Renco Francke was echter de aarzelende Edgar van der Gie sen veel te snel af Ondertussen nam de druk van Serooskerke iet wat af, terwijl een derde treffer ge wenst was. Na het wegzenden van aanvoerder Erik van der Giesen, een kwartier voor tijd, zette de thuisploeg aan voor een slotoffen- sief En met succes. Uit een voor zet van Bernado Wattel kopte Wil lem Jan Schoe de 3-0 binnen. Serooskerke-Kogelvangers 3-0 (2-0). 28. Bas Rooze 1-0, 34. André Brouwer 2-0, 87. Willem Jan Schoe 3-0. Scheids rechter: E.J. Golverdingen (Werkendam). Rode kaart: 74. Erik van der Giesen (Kogelvangers/2xgeel). Gele kaart: Frank Rooze (Serooskerke), Wilco van der Gie sen en Anne Willem de Rooij (Kogelvan gers). Aantal toeschouwers: 150. ASWH onderuit bij rentree van Human noordwijk - Arjan Human was za terdag trefzeker voor ASWH. De voetballer uit Middelburg werkte vorige week een stage af in China, maar kreeg geen contract aangebo den. Daarop keerde hij terug naar Ne derland, om zaterdag in het uit- duel met Noordwijk weer in de ba sis te starten. Human scoorde vlak voor tijd zijn achttiende competi tietreffer, maar kon een nederlaag niet meer afwenden: 3-2. ASWH staat op een vijfde plaats in de hoofdklasse A. Robur laat Croede kansloos: 1-4 goes - Robur is de nacompetitie goed begonnen. De Goese forma tie won gisteren met duidelijke cij fers van Groede. De inzet is een plaats in de vierde klasse van het zondagvoetbal. Groede-Robur 1-4. Ralph Kramer 1-0, Benny Scholten 1-1, Ralf Beye 1-2, Faozi Hamodi 1-3, Rik Hopmans 1-4. Vivoo-Dioz 4-2. Pieter Burremans 1-0, Martijn van den Bergh 2-0, Sergui Sava 3-0, Jeffrey Breugelmans 3-1, Ted Jans- sens 3-2, Martijn van den Bergh 4-2. Hoofdplaat-Kaaise Boys 2-0. Pascal Pijcke 1-0, Jean-Paul van Hoeve 2-0. Luctor'88 overtreft zichzelf tegen Axel axel - Axel was favoriet, maar Luc tor'88 overtrof zichzelf gistermid dag. De ploeg uit Heinkenszand won in de nacompetitie op eigen veld van de Zeeuws-Vlamingen: 1-0. De vreugde in Heinkenszand was groot. Winnend coach Ad Poort vliet bleef echter nuchter en wil nog niet denken aan het bereiken van de volgende ronde. Luctor'88-Axel 1-0. 76. Ruud van Leeu wen 1-0. Scheidsrechter: O. Maalman (Hendrik Ido Ambacht). Gele kaart: Lu- cien Martens (Luctor). Hontenisse verrast met overwinning kloosterzande - De goal van Gertjan van den Dries, vijf minu ten voor het einde van de wed strijd, werd gevierd alsof de titel was behaald. De 16-jarige aanvaller bezorgde Hontenisse in de nacom petitie een verrassende 4-3-over- winning op FC Bergen. Hontenisse-FC Bergen 4-3 (3-1). 12. Tim Cornel 0-1, 16. Alain Joos 1-1, 22. Gyon Asselman 2-1, 30. Gertjan van den Dries 3-1, 57. Robbert Belleter 3-2, 81. Tim Cornel (penalty) 3-3, 85. Gertjan van den Dries 4-3. Scheidsrechter: J. Griep (Goes). Aantal toeschouwers: 200. Middelburgse formatie wint met afgetekende cijfers van Seolto. door Ko de Ridder MIDDELBURG - FC Dauwendaele maakt kans op de tweede klasse. De Middelburgse formatie deed za terdag in de promotiestrijd goede zaken. In eigen huis werd Seolto met 4-1 verslagen. Met dit resultaat trok de ploeg van trainer Gerard de Nooijer de goe de serie van na de winterstop door. Dauwendaele verliet in die fase de gevarenzone en pakte de derde-periodetitel. Zaterdag kwam in de eerste wedstrijd van de na competitie het vervolg. Oefenmeester Gérard de Nooijer was na afloop een tevreden man: „De uitslag staat. We hebben wei nig weggegeven." Een smet op de zege was de onnodige rode kaart van Jorrit Schuurman. De top schutter nam twee doelpunten voor zijn rekening, maar incasseer de ook twee gele prenten wegens mekkeren tegen de arbiter. FC Dauwendaele laat in de eerste wedstrijd van de nacompetitie Seolto kansloos: 4-1. Smet op de zege is de rode kaart van top schutter Jorrit Schuurman. Eigen doelpunt van Lamper van de Ven wordt ploeg fataal. door Klaas Verspoor SCHARENDIJKE - Promotie naar de derde klasse van het zaterdagvoet bal is voor Yerseke ver weg. De Be- velandse ploeg verloor zaterdag in Scharendijke onverdiend van ZSC'62: 1-0. Een eigen doelpunt van Lamper van de Ven besliste het nacompetitieduel. De Scharendijkse zege was een for tuinlijke, want Yerseke verzuimde zelf de kansen te verzilveren. Yerse ke was zeker in de eerste helft de gevaarlijkste ploeg. Uitblinker Ur- vin van Hekelen was een aantal keer, onder meer met een schot op de paal, dicht bij een goal. Dat de treffer daarna aan de andere kant viel was bijna logisch te noe men. In de 63e minuut werd een voor- Meteen vanaf het begin trok Dau wendaele de wedstrijd naar zich toe. Al in de 8e minuut was het raak. Abdulqadir Ahmed schoot vanaf links de bal keurig achter doelman Rob van der Wagt schoot. In de 37e minuut tastte de keeper mis en profiteerde Jorrit Schuurman: 2-0. Hierna zakte de thuisclub iets weg en in de 42e mi nuut werd het prompt 2-1, toen Gert Jan Polhuis uit een corner raak kopte. Na de pauze duurde het tot de 75e minuut, voordat FC Dauwendaele verder afstand nam. Jorrit Schuur man voltrok uit een vrije trap het vonnis. In de 86e minuut, toen Schuurman zijn tweede gele kaart al had ontvangen, kreeg de thuisclub nogmaals een vrije trap. Dit keer klaarde Francis Langemai- re het karwei. Seolto-trainer Cees Broeders bleef strijdvaardig: „Vandaag hebben wij niet voldoende kunnen brengen, maar gelopen is het nog niet." Dauwendaele-Seolto 4-1 (2-1) 8. Ab dulqadir Ahmed 1-0, 27. Jorrit Schuur man 2-0, 42. Gert Jan Polhuijs 2-1, 75. Jorrit Schuurman 3-1, 86. Francis Lange- maire 4-1. Gele kaart: Martijn van Hoven (Seolto). 84. Rode kaart (twee keer geel): Jorrit Schuurman. Scheidsrechter: P. C. van Hilst (Waalwijk) Aantal toeschou wers: 140. zet van René Coomans door Lam per van de Ven achter de kansloze Ramon Boone geschoten. Van de Ven liep na afloop met zijn ziel onder zijn arm. „Die bal viel precies op mijn scheenbeen. Dit is balen. ZSC heeft nauwelijks kan sen gekregen en dan gaat zo'n bal er nog in ook." „ZSC begint een beetje een 'angst- gegner' voor ons te worden, want in de competitie hebben ze ook vier punten van ons gepakt", mij merde Yerseke-trainer Cees de Smit na afloop. „Wij hebben hier onnodig verlo ren. Ik ben teleurgesteld, want er zat meer in. ZSC is een luizen- ploeg die ons gewoon niet ligt. Voor ons wordt het nu een moei lijk verhaal, maar ik gooi het nog niet helemaal weg. Dit komt wel rauw op ons dak en we hebben het niet meer in eigen hand." Zaterdag ontvangt Yerseke Smer- diek. Ferry Sparreboom zit Bernardo Wattel dwars. foto Lex de Meester ijl) i m 10 Nu goedkoper dan Hema en Kruidvat: vanaf de eerste foto de laagste prijs. 10 x15 cm verwerkingskosten per bestelling 0,99 4 48-uurs-service foto's bestellen via de site of in de winkels Breda Lange Brugstraat, Ridderstraat Middelburg Lange Geere Roosendaal Dr. Brabersstraat Oosterhout Arendstraat Steenbergen Kaaistraat Rijen Wilhelminaplein

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 35