Familieberichten Ontwerp en constructies PZC Maandag 7 mei 2007 I 11 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve vader, groot- en overgrootvader en vriend Jacob Johannes van de Velde weduwnaar van Jozina Adriana Verduijn in de leeftijd van 86 jaar. Goes: Gerda en Piet Perry Jarnages (Fr.): Dinie en Hans Hellevoetsluis: Erik en Marjolein Koudekerke: Ivar en Patricia Raisha Oost-Souburg: Sanne Oost-Souburg, 4 mei 2007 Correspondentieadres: P. Sinke, Calsstraat 56,4463 XA Goes Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dins dag 8 mei van 11.15 tot 11.45 uur in de "Open Haven", het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente Oost-Souburg. Deze kerk is gelegen op het Oranjeplein nr. 2. Aansluitend zal daar om 12.00 uur de Dienst van Woord en Gebed worden gehouden, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 13.00 uur op de begraafplaats te Oost- Souburg. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 5 mei 2007 is op 91-jarige leeftijd rustig en vredig inge slapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over grootmoeder Maria Janna Daalhuizen-de Waal sinds 9 januari 1986 weduwe van Henk Daalhuizen Koudekerke: Henk Daalhuizen Jannie Daalhuizen-de Pagter Henk en Sandra Nina, Tijn Daniëlle en Frank MichelleAngela Ella Poortvliet-Daalhuizen Jan Poortvliet Patrick en Monic Tycho, Eva Correspondentieadres: H. Daalhuizen Drakensteynlaan 10 4371 TG Koudekerke Op woensdag 9 mei is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegen heid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 10.30 uur de afscheidsdienst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn in het bovengenoemde uitvaartcentrum. 0/7z<? grote dank gaat int naar alle medewerkers van Zorg centrum "Scheldehof" te Vlissingen die haar de laatste zes jaar van haar leven zo liefdevol hebben verzorgd. Wij geven U kennis van het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Margaretha Catharina de Visser-KIaassen weduwe van Adriaan de Visser in de leeftijd van 96 jaar. namens de fam. Goes: C.A.Klaassen-Prince Neven en nichten W-" r "-'W* "«Sr 1 «j» Mede namens de kinderen en kleinkinderen wil ik u dankzeg gen voor alle kaarten, handdrukken en steun die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader, opa en overopa Marinus Anton Hoogesteger Sien Hoogesteger - Ova Westkapelle, mei 2007 s Een bekende overleden? Zoek, Vind fflensen .nl teken het condoleanceregister Plotseling is van ons heengegaan onze lieve buurman en vriend Jaap van de Velde ïkinderer van alle buurtjes We wensen de kinderen en kleinkinderen en zijn vriendin veel sterkte. Lieve "oma molen" Wij zullen u erg missen Michelle, Angela, Nina en Tijn Verdrietig zijn wij om het toch nog onverwacht overlijden van onze schoonzus en tante Johanna de Schipper-Krijger weduwe van Gerard de Schipper Lemmer: Marien de Schipper Goes: Mina de Schipper-Burger Neven en nichten www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! orchitekten en ingemeursburo v.d.Berge Laban b.v. Klaproos 2 4421 MB Kapelle Tel.: (0113)343883 Fax: (0113)342767 E-mail: buro@vdbl.nl Internet: www.vdbl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 11